Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
nápověda  mapa portálu
kde
hledat
   Katalog firem a výrobků   kalendář akcí   obsahy časopisů
   publikace   normy   plné texty právních předpisů
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

Témata:
 
Katalog firem a výrobků:
MND a.s.  |  www.mnd.cz
Ušetřeno.cz  |  www.usetreno.cz
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.  |  www.bohemiaenergy.cz
Ray Energy: Životem s energií  |  www.rayenergy.cz
Svítíme Stejně  |  www.svitimestejne.cz
ELIMON a.s.  |  www.elimon.cz
Yello Energy  |  www.yello.cz
ORSEC  |  www.orsec.cz
NRG komodity s.r.o.  |  www.LTO.cz
Tronic Control s.r.o.  |  www.tronic.cz
BELIMO CZ spol. s r.o.  |  www.belimo.cz
    [neaktuální záznamy (4) >>>]
 
Na dotaz ceny energií zobrazuji odkaz 1-50 z přibližně 6000 nalezených.
 [další stránka >>>]
[zpráva]V oblasti Ceny paliv a energií najdete nově ceny ... 17.4.2002
17.4.2002 V oblasti Ceny paliv a energií najdete nově ceny dřevní štěpky a ceny peletek.
[zpráva]V oblasti Ceny paliv a energií najdete nové ceny... 4.1.2002
4.1.2002 V oblasti Ceny paliv a energií najdete nové ceny zemního plynu a elektřiny, platné od 1.1.2002. Ke stažení jsou k dispozici úplná znění cenových rozhodnutí Energetického regulačního úřadu (ERÚ).
[zpráva]Ceny paliv a energie 5.1.2012
Ceny paliv a energie 5...2012 Na TZB-info sledujeme ceny zemního plynu a elektřiny již od roku 2001. Aktuální ceny včetně historického vývoje a další informace jsou průběžně doplňovány v denně zveřejňovaných článcích zejména z oborů vytápění a obnovitelná energie...Aktuální ceny jsou respektovány i v Porovnání nákladů na vytápění .. kde jsme zveřejnili celou řadu zpráv na téma ceny energií a paliv ze servisu ČTK...
[zpráva]Regulované ceny na rok 2019 jsou v Kalkulátoru cen energií TZB - info 26.11.2018
Regulované ceny na rok 2019 jsou v Kalkulátoru cen energií TZB - info 26... které se změní novými regulovanými cenami. V novém srovnání naleznou ceny dodavatelů na rok 2019 tak,..V Kalkulátoru cen energií TZB-info jsou již regulované ceny pro příští rok k dispozici... aby si mohli zákazníci zkontrolovat výhodnost nové ceny...
[článek]Infotherma 2018 – srovnání cen energií 24.1.2018
.. srovnání cen energií 24...2018 K programu týmu TZB-info na výstavě Infotherma patří každoročně poradenství k cenám energií... jaké trendy můžeme v cenách energií očekávat v roce 2018.Porostou letos ceny elektřiny pro koncové zákazníky?.. Je nabídka nižší ceny energií dostatečným motivem ke změně dodavatele?.. Složení cen posuzujeme vždy podle ceny nejběžnějšího produktu,.. V kalkulátoru cen energií TZB-info jsou cenová doporučení regulátora,..
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info nově rozšířen o analýzu cen 4.12.2012
Kalkulátor cen energií TZB-info nově rozšířen o analýzu cen 4... cena za systémové služby a cena za zúčtování operátora trhu OTE, jsou nyní nově v Kalkulátoru cen energií TZB-info... Předpokládaný vývoj regulovaných složek v roce 2013 Vývoj cen regulovaných složek elektrické energie nově na Kalkulátor cen energií TZB-info Vývoj cen regulovaných složek elektrické energie najdete v Kalkulátoru cen energií TZB-info v nové záložce Analýza... Vývoj cen regulovaných složek elektřiny v Kalkulátoru cen energií TZB-info Informace z tiskové konference ERÚ ..
[článek]V kalkulátoru cen energií TZB-info lze nyní porovnávat i individuální ceny 4.10.2013
V kalkulátoru cen energií TZB-info lze nyní porovnávat i individuální ceny 4...Tato funkce vznikla z potřeby cenově zmapovat i část trhu s energiemi,.. Zadáním navrhovaných cen může dodavatel snadněji definovat své cenové postavení v rámci trhu s energiemi... U každého detailního formuláře pro srovnání cen (srovnání cen plynu,.. Po této volbě se objeví pod políčkem pro výběr dodavatele dvě (případně tři) nová políčka pro zadání ceny komodity bez DPH v Kč/MWh a pevné měsíční ceny v Kč bez DPH/měsíc:..
[zpráva]Ceny energií 2019 - otázky pro ČTK 26.11.2018
Ceny energií 2019 - otázky pro ČTK 26... redakce Ceny energií v příštím roce vzrostou... Většině domácností prodává elektřinu ČEZ se základními cenami podle produkt ČEZ Elektřina na dobu neurčitou... což je o více jak 10 %. Na zvýšení plateb se podílí hlavně zvýšení cen dodavatele, ale i změna regulovaných cen... Očekáváte růst cen pro domácnosti i zde?.. ale odhaduji nárůst cen podle nových ceníků jiných obchodníků... Regulované ceny se na zvýšení nákladů příliš nepodílí,.. Důvodem je růst velkoobchodních cen... že by velkoobchodní ceny elektřiny měly v příštích letech závratně růst...
[text]Které ceny paliv a energií jsou regulovány?
Které ceny paliv a energií jsou regulovány?.. Stát prostřednictvím Energetického regulačního úřadu (ERÚ) reguluje dodavatelské ceny:..elektrické energie ..tepelné energie U elektrické energie jsou regulovány složky ceny, které pro rok 2012 tvoří asi 50 % celkové ceny. U zemního plynu tvoří regulovaná složka ceny jen asi 21 % celkové ceny. Zbytek složky cen obou komodit jsou neregulované,.. U tepelné energie se jedná o věcně usměrňovanou cenu (podrobněji u jednotlivých komodit).
[zpráva]Trápí vás stoupající ceny energií? Chcete výrazně ... 14.12.2006
14.12.2006 Trápí vás stoupající ceny energií? Chcete výrazně ušetřit za vytápění rodinného domu či chalupy? Využijte možností tradičního paliva - dřeva - v jeho moderní a efektivní formě. TOPÍME DŘEVĚNÝMI PELETAMI je název nové publikace autora Thomase Holze. Další informace o knize od vydavatelství Grada Publishing, a.s. a možnost objednávky naleznete ZDE.
[zpráva]Nové ceny elektrické energie od všech dodavatelů p... 3.12.2005
3.12.2005 Nové ceny elektrické energie od všech dodavatelů platné od 1.1.2006 jsou zveřejněny na portálu TZB-info v části Ceny paliv a energií.
[zpráva]Částečné uvolnění regulace cen tepelné energie 18.10.2004
Částečné uvolnění regulace cen tepelné energie 18...2004 Praha (mp) Energetický regulační úřad uvolňuje regulaci ceny dodávek dálkového tepla... budou mít od příštího roku o něco volnější ruce při zvyšování cen. Energetický regulátor mění pravidla při stanovování cen za dálkové vytápění a částečně omezuje svou kontrolu nad nimi. Úřad stanovuje průměrné ceny dálkového tepla z uhelných a plynových zdrojů...Pomocí cenových úrovní dochází k částečnému uvolnění regulace nižších cen tepelné energie,.. Ceny za dálkové teplo pro příští rok by měl regulátor ohlásit spolu s cenami plynu a elektřiny ..
[zpráva]Pod aktuálními cenami paliv a energií najdete nově... 18.9.2001
18.9.2001 Pod aktuálními cenami paliv a energií najdete nově seznam odkazů na aktuální ceny uhlí různých dodavatelů.
[zpráva]Ceny energií od ledna stoupnou, domácnostem plyn p... 27.11.2003
27.11.2003 Ceny energií od ledna stoupnou, domácnostem plyn podraží pro první čtvrtletí průměrně o tři procenta, elektřina na celý rok o 3,8 procenta.
[zpráva]Bohemia Energy ceny energií zvyšovat nebude 5.12.2017
Bohemia Energy ceny energií zvyšovat nebude 5... která v současnosti dodává energie více než 1,.. zachová v České republice ceny elektřiny a plynu pro příští rok na stávající úrovni... Ačkoli ceny energií na burze rostou,.. Kromě klasických ceníků si velmi dobře vede stále více zákazníky oceňovaná dodávka energií za velkoobchodní ceny s názvem Energie A++. U zemního plynu hledá konkurenta těžko a u elektřiny prokázala,..
[zpráva]Ceny energií na kladenské burze ve 23. týdnu 17.6.2016
Ceny energií na kladenské burze ve 23. týdnu 17.6.2016 Ing. Jan Schindler, redakce, podle tiskové zprávy ČMKBK Cena zemního plynu i elektřiny na Českomoravské komoditní burze Kladno ve 23. týdnu dále rostla.Roční kontrakt zemního plynu zdražil proti předchozímu týdnu v maloodběru o 2,9 % a ve velkoodběru o 6 procent. Obchodování obou produktů končilo uzavíracím kurzem 458 Kč/MWh...Cena ročního kontraktu silové elektřiny v nízkém napětí vzrostla proti předchozímu týdnu o 4,..
[zpráva]MND snižuje ceny energií všem svým zákazníkům 4.3.2016
MND snižuje ceny energií všem svým zákazníkům 4... Zatímco u elektrického proudu cena klesne o 5 %, plyn bude oproti současnému základnímu ceníku Plyn z první ruky levnější o 7 %.Moravské naftové doly se rozhodly své služby zlevnit v reakci na vývoj velkoobchodních cen energií na trhu...V MND hlídáme ceny energií za zákazníka... snižujeme automaticky všem našim zákazníkům ceny Plynu z první ruky o 7% a elektřiny o 5%. Snížení ceny plynu se zákazníci dočkají jak u základního ceníku,..
[zpráva]Bohemia Energy ceny energií zvyšovat nebude 8.12.2017
Bohemia Energy ceny energií zvyšovat nebude 8... která v současnosti dodává energie více než 1,.. zachová v České republice ceny elektřiny a plynu pro příští rok na stávající úrovni... do které patří největší alternativní dodavatel energií v ČR Bohemia Energy entity,.. Ačkoli ceny energií na burze rostou,..Kromě klasických ceníků si velmi dobře vede stále více zákazníky oceňovaná dodávka energií za velkoobchodní ceny s názvem Energie A++...
[zpráva]Snížení cen energií pro konečného spotřebitele 19.10.2016
Snížení cen energií pro konečného spotřebitele 19... podle prohlášení ERÚ Předsedkyně Energetického regulačního úřadu na stránkách úřadu zveřejnila následující informaci o změně regulovaných cen v příštím roce...ERÚ připravuje variantu ke snížení cen energií pro konečného spotřebitele na rok 2017...Snížení cen v řádu stokorun ročně očekávám především u regulovaných složek elektrické energie,..Jako zásadní ale považuji další možnost snížení ceny za energie pro konečného spotřebitele a tou je oblast výběru povinného poplatku na obnovitelné zdroje...
[zpráva]Aktualizace cen paliv a energií na portálu TZB-info 10.5.2012
Aktualizace cen paliv a energií na portálu TZB-info 10.5.2012 V rubrice Ceny paliv a energií byly aktualizovány ceny pelet, topného oleje, propanu a uhlí. Dodavatelé mají možnost své ceny bezplatně aktualizovat kdykoliv během roku.
[zpráva]V oblasti Ceny paliv a energií jsou doplněny nov... 3.1.2003
3.1.2003 V oblasti Ceny paliv a energií jsou doplněny nové ceny elektrické energie platné od 1.1.2003.
[článek]Vyhodnocení cen tepelné energie k roku 2008 30.12.2009
.. 2009 Z porovnání průměrných uplatňovaných cen tepelné energie v letech 2004 až 2008 s příslušnými úrovněmi cen tepelné energie,.. 2009 již úrovně ceny tepelné energie nejsou stanovovány) je patrný vzestupný trend u cen tepelné energie vyrobené jak z uhlí,.. Průměrné uplatňované ceny a úrovně cen tepelné energie z uhlí Graf č... Průměrné uplatňované ceny a úrovně cen tepelné energie z uhlí Tab... Průměrné uplatňované ceny a úrovně cen tepelné energie z ostatních paliv Graf č... Průměrné uplatňované ceny a úrovně cen tepelné energie z ostatních paliv 2... 2009 Do průměrných výsledných ..
[článek]Ceny elektřiny a plynu na rok 2014 již nyní v Kalkulátoru cen energií 17.10.2013
Ceny elektřiny a plynu na rok 2014 již nyní v Kalkulátoru cen energií 17... Kalkulátor cen energií TZB-info zaznamenává a porovnává pro Vás první nabídky dodavatelů na příští rok a při tom pracuje s odhadem výše státem regulovaných cen... Možnost zadání srovnání cen včetně návrhu cen Odhad státem regulovaných cen jsme poskládali v průběhu léta...
[zpráva]V oblasti Ceny paliv a energií jsme doplnili nov... 16.12.2002
16.12.2002 V oblasti Ceny paliv a energií jsme doplnili nové ceny zemního plynu platné od 1.1.2003.
[zpráva]V oblasti Ceny paliv a energií jsme doplnili nov... 1.10.2002
1.10.2002 V oblasti Ceny paliv a energií jsme doplnili nové ceny zemního plynu platné od 1.10.2002.
[zpráva]V sekci Ceny paliv a energií jsou doplněny nové ... 17.9.2003
17.9.2003 V sekci Ceny paliv a energií jsou doplněny nové ceny zemního plynu platné od 1.10.2003.
[zpráva]V oblasti Ceny paliv a energií jsou doplněny nov... 10.3.2003
10.3.2003 V oblasti Ceny paliv a energií jsou doplněny nové ceny zemního plynu platné od 1.4.2003.
[zpráva]Do sekce Ceny paliv a energií byly doplněny nové... 1.4.2004
1.4.2004 Do sekce Ceny paliv a energií byly doplněny nové ceny zemního plynu platné od 1.4.2004.
[zpráva]Do oblasti Ceny paliv a energií jsme k aktuálním... 16.10.2001
16.10.2001 Do oblasti Ceny paliv a energií jsme k aktuálním cenám elektřiny, zemního plynu a uhlí nově doplnili ceny extra lehkého topného oleje a propanu.
[zpráva]Mají lidé šanci bránit se růstu cen energií? 14.9.2004
Mají lidé šanci bránit se růstu cen energií?.. Mají lidé šanci bránit se růstu cen energií?.. září - Postupné otevírání trhu s energiemi zatím nepřináší avizované snižování cen... Ceny plynu pro domácnosti vzrostou od října v průměru o 11 procent. Stejně by měly vzrůst od začátku příštího roku ceny "surové" elektřiny... "Ceny plynu se odvíjejí od světových cen ropy. Nákupní cena tvoří zhruba 80 procent výsledné ceny," uvedl Josef Šťastný,.. jak se mohou lidé bránit růstu cen energií,..
[zpráva]Jak se budou vyvíjet ceny energií příští rok? 11.1.2013
Jak se budou vyvíjet ceny energií příští rok?..cz Do nadcházejícího roku se očekává nárůst cen za elektřinu,.. že se ceny energií každoročně zvyšují...Vliv na pohyb cen nemá cenová politika energetických gigantů, ale spíše podpora výroby zelené energie z obnovitelných zdrojů a řízené zdražování uhlí kvůli nařízením Evropské unie...Ceny elektřiny by se měly příští rok pohybovat zhruba o dva procentní body výše než letos. Za toto zvýšení ceny nese vinu vláda, protože se takto bude dorovnávat dřívější podpora výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů hlavně pomocí solárních panelů... ..
[článek]Ceny elektřiny a plynu pro rok 2013 již v Kalkulátoru cen energií TZB-info 10.12.2012
Ceny elektřiny a plynu pro rok 2013 již v Kalkulátoru cen energií TZB-info 10...2012 Kalkulátor cen energií TZB-info již obsahuje ceny elektřiny a plynu 2013...Ceníky 2013 v Kalkulátoru cen energií TZB-info Ing... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:.. analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:.. protože povinnost vyhlásit ceny nejméně 30 dnů před změnou cen platí pouze při zdražení,.. V Kalkulátoru cen energií TZB-info jsou uvedeny proto,.. analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:..
[článek]Úspory energie - (proti)lék na zvyšující se ceny energií 6.11.2006
Úspory energie - (proti)lék na zvyšující se ceny energií 6... Enormní růst cen energií v posledních letech přináší kromě starostí s rostoucími náklady i jednu pozitivní zprávu - stále více se vyplácí investovat do úspornějších a efektivnějších technologií... Rozdíly mezi třídami sice nejsou relativně velké (u nejmenších motorů uvedeného výkonu činí rozmezí limitů pro EFF3 a EFF1 cca 6 %, u největších se pak blíží 1 % - viz graf níže), nicméně už od proběhu dvou tisíce hodin ročně se vícenáklady na efektivnější EFF1 motor oproti EFF2 motoru vrátí v horizontu několika let (5-10 let dle ceny ..
[zpráva]Pravidla a vyhlášky o regulaci cen paliv a energií 8.3.2012
Pravidla a vyhlášky o regulaci cen paliv a energií 8.3.2012 Milan Bechyněredakce Tyto informace jsou sice souhrnně umístěny na webu ERÚ a je zde možno nalézt např. Doporučený postup změny dodavatele plynu pro domácnosti, ale bohužel není zcela aktuální. Obdobně je tomu u elektřiny. redakce
[zpráva]Solární energie poráží cenou elektřinu ze sítě 20.5.2012
Solární energie poráží cenou elektřinu ze sítě 20... Vděčí za to zejména poklesu průměrné ceny fotovoltaických panelů o 75 procent za poslední tři roky... tak z hlediska ceny elektřiny nebo investičních nákladů fotovoltaických elektráren,.. kdy se na trhu v konkrétní zemi protne současná hodnota výnosů z provozu solárních zdrojů s cenou elektřiny z běžného energetického mixu... že v letošním roce spuštěné sluneční elektrárny dokážou být konkurenceschopné s denními maloobchodními cenami elektřiny na pěti trzích je skvělou zprávou pro čistou energetiku...
[zpráva]Lepší ceny energií nejen pro novou topnou sezónu 25.10.2016
Lepší ceny energií nejen pro novou topnou sezónu 25... protože ceny elektřiny a plynu na burzách razantně klesly, ale ceny pro zákazníky se stále drží na vysoké úrovni... že dodavatelé sami zákazníkům energie zlevní,.. Nezávislý přehled a orientaci v cenách a bonusech přináší Kalkulátor cen energií TZB–.. který také umožňuje kontrolu vyúčtování nebo kontrolu cen,..
[článek]Co dělat, když ceny energií stoupají 14.8.2018
.. když ceny energií stoupají 14... kdy jsme si užívali levných cen energií... ceny povolenek a ceny uhlí... dnešní ceny jsou stále na úrovni cen,.. Protože však situace v cenách na burze pro následující tři roky neslibuje výrazně snížení cen než jsou ceny nyní na rok 2019,.. který měsíc co měsíc nabízí produkty s aktuálními cenami dle trhu s fixními cenami na určitou dobu,.. protože ten mu umožňuje kopírovat velkoobchodní ceny a díky četným změnám cen směrem nahoru i dolů uniknout pozornosti veřejnosti...
[zpráva]Ekonomičtí ministři chtějí zasáhnout do růstu cen energií 1.9.2010
Ekonomičtí ministři chtějí zasáhnout do růstu cen energií 1... řekl v komentáři k cenám elektřiny z FV elektráren premiér na dnešní tiskové konferenci... jak zbrzdit růst cen energií v souvislosti s boomem solárních elektráren... Podle ministra průmyslu a obchodu Martina Kocourka je prudký růst solárních elektráren kvůli výhodným výkupním cenám problém minulosti,.. aby nárůst cen nebyl opravdu nepřiměřený,.. Ambicí vlády je zasáhnout do předpokládaného růstu cen,..
[zpráva]Bohemia Energy zachová ceny energií na stávající úrovni 7.12.2016
Bohemia Energy zachová ceny energií na stávající úrovni 7... Přestože ceny elektřiny a plynu začaly v poslední čtvrtině roku 2016 opět výrazněji růst, Bohemia Energy svým zákazníkům ceny zvyšovat nebude...Po dlouhodobém snižování cen elektřiny jsme od března letošního roku svědky jejich opětovného pozvolného růstu,.. I přes tuto situaci ale Bohemia Energy zdražovat nebude a i v příštím roce zachová ceny energií na úrovni roku 2016... Kromě výhodných cen energií nabízí svým zákazníkům i nejkomplexnější zákaznický servis a také energetické poradenství...
[zpráva]Kalkulátor cen energií TZB-info v pořadu Ekonomika ČT24 17.3.2013
Kalkulátor cen energií TZB-info v pořadu Ekonomika ČT24 17...2013 Upoutávka na Kalkulátor cen energií TZB-info zazněla v pořadu Ekonomika ČT24 jako jedna z cest pro úspory financí za energie v domácnostech...2013 se mluvilo o cenách energií,.. komentovala se úloha státu při tvorbě cen energií,..
[článek]Ceny tepelné energie a jejich vývoj k roku 2016 9.2.2017
..2017 Energetický regulační úřad zpracoval přehled skutečných cen tepelné energie v oblasti držitelů licencí na výrobu a rozvod tepelné energie k 31... Vyhodnocení cen tepelné energie bylo vypracováno za všechny držitele licencí na výrobu anebo rozvod tepelné energie... Přehled průměrných cen tepelné energie za rok 2015 na jednotlivých úrovních předání tepelné energie Výsledné průměrné ceny tepelné energie za rok 2015 na jednotlivých úrovních předání tepelné energie jsou členěny podle paliva použitého při výrobě (viz tabulka č. 1). Ceny tepelné energie pro konečné spotřebitele jsou ..
[článek]Pojmenujte nový porovnávač cen energií pro TZB-info 23.8.2012
Pojmenujte nový porovnávač cen energií pro TZB-info 23...2012 TZB-info připravuje nový porovnávač cen energií plynu a elektřiny,..Ceny paliv a energií jsou již nyní součástí TZB-info...Začátkem roku 2012 jsme zveřejnili článek Rozdíly v cenách plynu pro domácnosti jsou výrazné,.. Nakonec jsme nový nástroj pojmenovali "Kalkulátor cen energií TZB-info". Sice konzervativní,.. Losování probéhne na slavnostním zahájení provozu Kalkulátoru cen energií TZB-info...
[zpráva]Rostoucí ceny energií předznamenávají zvýšenou aktivitu prodejců a zprostředkovatelů 31.8.2018
Rostoucí ceny energií předznamenávají zvýšenou aktivitu prodejců a zprostředkovatelů 31... podle tiskové zprávy ERÚ Ceny energií rostou na burze i v maloobchodním měřítku...Ceny energií rostou na burze i v maloobchodním měřítku... Nárůst je patrný také u indikativní ceny plynu pro poslední čtvrtletí roku 2018,.. že právě růst cen přeje podomním prodejcům energií,..
[článek]Ceny energie klesají, liberalizace se možná urychlí 10.10.2002
Ceny energie klesají,.. Středisko pro efektivní využívání energie,.. že ceny energie mohou klesnout. Stalo se a ceny elektrické energie i zemního plynu pro domácnosti i podniky se snižují... že v nejbližším období několika let ceny energie nemusí nevyhnutně jenom stoupat.Ceny energie klesají... .. V období let 1993 až 2000 byla výše křížových dotací v cenách elektrické energie ve výši 122 miliard korun (tedy 15,.. že ceny energie již stále méně určuje stát podle svých politických zájmů,..S cenami energie,..
[zpráva]EU solární energii podporuje, výkupní ceny ale nestanovuje 7.9.2010
EU solární energii podporuje, výkupní ceny ale nestanovuje 7...2010 ČTK EU solární energii podporuje, výkupní ceny ale nestanovuje...Boom fotovoltatických elektráren v Evropské unii odstartovalo v roce 2003 vytvoření sítě PV-NET,.. kteří se pohybují na poli solární energie... že ve srovnání s rokem 2003 má být do roku 2010 využívání solární energie v unii zhruba třicetinásobné... Evropská komise ani další unijní instituce ovšem nestanovují ceny,.. Unie nicméně rozvoj solární energie podporuje od roku 2002,.. Většina peněz směřuje na vývoj v oblasti solární energie... jehož cílem je ..
[článek]Změny cen energií na rok 2015: Většinu zákazníků čeká zdražení plynu 2.12.2014
Změny cen energií na rok 2015:..2014 Po zveřejnění státem regulovaných cen oznámili i dodavatelé nové ceny energií na rok 2015... jako každoročně po oznámení výše státem regulovaných cen energií,.. kdy dodavatelé mohli zveřejnit nové ceny energií,.. V případě zvýšení těchto cen nemá takový zákazník možnost snížit dopad na rozpočet domácností snížením obchodní složky celkové ceny... Někteří dodavatelé využili meziročního poklesu cen komodit na burze a nabízeli ceny energií na rok 2015 s předstihem,..
[zpráva]Ceny elektřiny v roce 2017: magazín dTest srovnal dodavatele energií 25.12.2017
Ceny elektřiny v roce 2017: magazín dTest srovnal dodavatele energií 25.12.2017CARBOUNION BOHEMIA,spol. s r.o. Mezi dodavateli elektřiny je v České republice stále velká konkurence a vyznat se v nabídce není pro koncového uživatele nic jednoduchého. Připomeňme si proto výsledky srovnání nezávislého magazínu dTest, který se v červnu tohoto roku pokusil zákazníkům situaci usnadnit...Cena za megawatthodinu se skládá ze dvou složek. Regulovaná část ceny je u všech dodavatelů stejná... dosahuje nízkých cen mimo jiné díky přímému napojení na teplárny i dodávky uhlí...
[článek]Regulované ceny paliv a energií v roce 2002 24.10.2001
Regulované ceny paliv a energií v roce 2002 24... z energií pak elektrická a dálkově dodávané teplo... v článku Ceny paliv a elektřiny se od ledna zvýší, informace o zvýšení regulovaných cen... Blahoslav Němeček - ředitel sekce regulace podrobně vysvětlil rozhodnutí ERÚ týkající se ceny za přenos elektrické energie prostřednictvím přenosové soustavy... V Praze bude nárůst cen asi 12%, průměrný růst cen v celé republice pak asi 10,.. Reálné zvýšení cen pro domácnosti se tedy bude pohybovat do 5%, v kategorii velkoodběru a středního odběru pak bude průměrné navýšení cen nulové...
[text]Ceny elektrické energie v letech 1991-1994
Ceny elektrické energie v letech 1991-1994Maximální ceny pro domácnosti - stálý měsíční plat v Kčs (do r. 1992)/Kč SAZBA 1.10.1991 1.1.1992 1... Maximální ceny pro domácnosti - cena za 1 kWh v Kčs (do r...
[zpráva]Neočekávám, že ceny energií by se pro neaktivní zákazníky měly měnit 26.3.2017
.. že ceny energií by se pro neaktivní zákazníky měly měnit 26...2017 redakce Analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info Ing... Jaký očekáváte vývoj cen energií pro domácnosti v letošním a příštím roce?.. že ceny energií by se pro neaktivní zákazníky (pro ty,.. jejichž cena se řídí vývojem cen na velkoobchodním trhu. Vývoj cen energií má ale velký vliv na vývoj aukčních cen energií... Cena elektřiny by mohla klesnout až o 3 %, cena plynu se zřejmě měnit nebude... Jak moc velký vliv má pro cenu energií pro domácnosti velkoobchodní cena komodit (elektřiny,..

 [další stránka >>>]

Témata 2019

CAD a BIM knihovny