Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Aquatherm Praha

AQUATHERM Praha 2026

AQUATHERM Praha
26. mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky

Termín 3. 3. – 6. 3. 2026
Otevírací dobaúterý-čtvrtek: od 10 do 18 hod.
pátek: od 10 do 15 hod.
Místo PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY
Pořadatel MDL Expo s. r. o.
Podrobnosti www.aquatherm-praha.com

TZB-info
odborný partner veletrhu


9.6.2024MDL Expo, s.r.o.
Chystá se Aquatherm Times 2025, 4denní doprovodný program, živé vysílání. Chcete být u toho, dejte nám vědět. Účast s podporou CzechTrade, podpora společných i individuálních expozic.
Josef Jáchim, IMI Hydronic Engineering. Zdroj: estav.tv
5.6.2024redakce
Společnost IMI Hydronic Engineering na Aquathermu 2024 představila chytré termostaty a ventil TA Smart, určené pro moderní regulaci otopných soustav v bytových domech. Tyto novinky umožňují přesné měření a řízení teploty pomocí mobilní aplikace a jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce. IMI se zaměřuje na efektivní vytápění a spolupracuje s bytovými družstvy na zlepšení energetické účinnosti budov.
Mojmír Böhm, jednatel společnosti REMS Česká republika. Zdroj: estav.tv
23.5.2024redakce
Společnost REMS nám na veletrhu Aquatherm Praha ukázala praktický mobilní kamerový inspekční systém pro analýzu poškozených trubek, kanálů, komínů a jiných dutých prostor. Zařízení nám předvedl Mojmír Böhm, jednatel společnosti REMS Česká republika.
29.4.2024redakce
Nesta+ je velký plynový kotel s výjimečnou přípravou teplé vody. Menší kotle Nesta jsou určeny pro bytové domy a pro menší hotely. Dříve se často počítalo se 100% zálohou. Jak se toto řeší v současné době, zejména u kotlů s velkým objemem vody?
2.4.2024redakce
Rozhovor s Ing. Václavem Dědičem na téma čerpadlové skupiny Barberi pro plynové kotle. Zásadní výhodou je jejich variabilita. Umožňují řešit jak směšované okruhy, tak i nesměšované. Tedy variabilita nejen co do technické složitosti, ale i tvarového řešení pro vestavbu do stěny, na stěnu, do různě omezených prostorů, třeba i „hlavou dolů“ atp.
Den starostů na veletrhu Aquatherm Praha 2024
6.3.2024Martin Kubín, redakce
Konference Den starostů zaplnila kongresový sál PVA Letňany a tématem akce byla nová směrnice o čištění městských odpadních vod a novela zákona o vodách. Důležité byly nové požadavky na čistění odpadních vod a aktuální programy na podporu vodovodů a kanalizací.
Výstaviště PVA EXPO PRAHA. Zdroj: ABF, a.s.
27.2.2024redakce
Veletrh Aquatherm Praha je tradičním místem pro prezentaci novinek v oboru TZB odborné i laické veřejnosti. Přehled zajímavostí vybírá z nabídky veletržních stánků 25. ročníku veletrhu Aquatherm, který se koná na výstavišti PVA EXPO PRAHA od 5. do 8. března 2024. Nenechte si ujít přehlídku inovací v oblasti technického zařízení budov, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy.
26.2.2024redakce
TZB-info doporučuje Tradičně na našem stánku najdete odborné redaktory a můžete konzultovat odborná témata, ceny energií atd. Ve středu 6. 3. budeme vysílat živý stream z veletrhu. Přijďte se podívat na práci estav.tv a můžete být i hosty, ozvěte se. V ostatní dny se přijďte pobavit do virtuálního studia, nebo náš tým objevte, jak natáčí na veletrhu u jiných stánků nebo na doprovodném programu. Těšíme se na viděnou od 5. do 8. března 2024 v PVA EXPO Praha.
Reklama

VIDEA 
 
Reklama