Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

MND snižují a prodlužují vládní stropy cen energií až do března 2024

MND, Moravské naftové doly, nabízejí od 8. 6. 2023 novým i stávajícím zákazníkům plyn a elektřinu s garancí zastropování cen významně pod vládním stropem se smlouvou na dobu neurčitou, a to až do března 2024.

Nabídku garance nezvýšení ceny až do března 2024 obsahuje tzv. MND Ceník se stropem, který u plynu zákazníkům nabízí cenu o 24 % a u elektřiny v sazbě D02d o 14 % výhodněji, než jsou aktuální vládní stropy. Zákazníci u těchto ceníků navíc získají garanci, že jim mohou ceny až do konce března 2024 již jen klesat. Při uzavření smlouvy online mohou zákazníci navíc získat slevu 2 000 Kč do svého vyúčtování.

„Garancí maximální ceny u Ceníků se stropem nabízíme zákazníkům možnost využít současné situace na trhu, kdy ceny klesají. Zákazníci si tak mohou díky naší garanci nechat ceny vyklesat s jistotou, že se jim ceny energií až do března 2024 nezvýší,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace společnosti MND Energie a.s., a doplňuje „V podstatě nabízíme to, na co jsou zákazníci u stropací již zvyklí. Naše cenové stropy jsme ale oproti těm vládním podstatně snížili a současně jejich platnost prodloužili až do března 2024. Výhodou těchto ceníků je i smlouva na dobu neurčitou, kdy zákazníci mají možnost v případě zájmu přejít na fixované ceny, které postupně začínáme opět nabízet, a to nyní až do března 2025.“

V rámci Ceníku se stropem klesly u MND ceny od února již třikrát. Nyní MND tyto ceníky nabízejí s obchodní cenou plynu 2 289 Kč/MWh s DPH a u elektřiny v nejčastější distribuční sazbě D02d 5 190 Kč/MWh s DPH a garantují u nich, že cena může do března 2024 již jen klesat. Zákazníci, kteří preferují jistotu pevné ceny na určité období, si mohou u MND uvedené ceny zafixovat až do 31. 3. 2025 s Ceníkem Jaro 25. Nabídku MND naleznou zájemci na www.mnd.cz nebo mohou bezplatně zavolat na tel. linku 800 400 500.

Více informací


MND Energie a.s.
logo MND Energie a.s.

Jsme největší česká těžební společnost ropy a plynu MND Energie a.s., Moravské naftové doly, která má stoletou tradici v oboru. Plyn přímo z těžby jsme se rozhodli nabízet nejen velkoodběratelům, ale také napřímo domácnostem. Kromě Plynu z první ruky přímo ...

 
 
Reklama