Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 11.4.2019 do 25.9.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Airport Building Information Modelling, Routledge 1st Edition
24.9.2019

This book details how Building Information Modelling is being successfully deployed in the planning, design, construction and future operation of the Istanbul New Airport.

24.9.2019
Oční sprchy BangCo

Pro zabezpečení ochrany zdraví pracovníků v provozech, kde se manipuluje s nebezpečnými látkami a kde v zimě teploty dosahují nízkých hodnot, jsou k dispozici mrazuvzdorné bezpečnostní sprchy.

11.8.2019

Zveme vás na 4. ročník BIM konference nazvané BIM Open 2019, která se koná dne 17.9.2019 v Ostravě. Konference určená pro projektanty, architekty, manažery stavebních firem, investory a školy.

8.8.2019
Enerfis, s.r.o.

Řešení energetického managementu Enectiva se rozrůstá o modul Facility, který řeší správu budov z provozního pohledu. Spravuje technologie, hlídá povinnosti a slouží jako centrální úložiště dokumentů.

13.7.2019
STANNAH STAIRLIFTS

Jak stárneme, chození do schodů a ze schodů se může postupně stát obtížnější. Se schodišťovým výtahem Stannah budete však Vy či Vaši blízcí na schodech konečně zase v bezpečí.

20.6.2019
Enerfis, s.r.o.

Ve Facility Managementu je již od začátku možnost ke každému dokumentu přidat štítek (nálepku), aby se dokumenty lépe rozpoznávaly. Nyní jsme přidali možnost, díky které můžete dokumenty pomocí štítků i jednoduše filtrovat - stačí vybrat požadovaný štítek a zobrazí se Vám jen dokumenty takto označené.

8.6.2019
Arkance Systems CZ s.r.o.

Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě, a další autorizovaný partner firmy Autodesk, společnost CAD CAM SYSTEMS, se dohodly na spojení.

4.6.2019
HAGLEITNER HYGIENE ČESKO s.r.o.

Potřebujete bezpečnostní nebo produktový list? Pak jednoduše naskenujte aplikací HAGLEITNER scanME čárový kód na příslušném produktu - a už máte všechno po ruce.

29.5.2019

Město Havířov hodlá v příštích 5 letech investovat až 500 milionů korun do oprav bytového fondu. Neodkladně je třeba opravit zejména nevyhovující výtahy a provést generální opravy elektroinstalací.

27.5.2019
Hagleitner Hygiene Česko s.r.o.

HAGLEITNER klade velký důraz na trvale udržitelné a k životnímu prostředí šetrné hospodářství. To začíná už k surovinám šetrnou výrobou a jde až k označeným a testovaným výrobkům – jako např. těm, které patří do HAGLEITNER ECO linie.

25.5.2019
ABF, a.s.

Objevte novou, chytřejší a bezpečnější budoucnost na 30. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Od vystavovatelů, v poradenských centrech a během doprovodných programů se dozvíte, jak změnit dům nebo byt na chytrý domov.

24.5.2019
IFMA CZ

Asociace IFMA CZ si vás dovoluje pozvat na seminář FM snadno a jednoduše, který je obsahově zaměřen na oblast státní správy. Seminář se uskuteční 4.6.2019 v Braunův dům, Karlovo náměstí 671/24, Praha 1.

10.5.2019
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.

FACILITY MANAGEMENT není jen správa budov. Na pracovní snídani s Bureau Veritas se dozvíte proč se jím zabývat a jak jej zefektivnit až k úsporám v rozpočtu. Níže uvedeným programem provádí Simon Palupčík a konzultanti Martin Václavík a Lukáš Emingr.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama