Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Lidé a bezpečnostní technologie

„Pevným základem bezpečnostního systému je fyzická ostraha.“

Bezpečnost je pro každého důležitá, ať už se jedná o soukromou osobu nebo podnik. Je nutné se chránit před riziky, která mohou ohrozit zdraví, majetek či finanční stabilitu. Proto je důležité investovat do bezpečnostních opatření, která zajistí ochranu vašeho objektu.

„Pevným základem bezpečnostního systému je fyzická ostraha.“

Pro Váš objekt navrhneme optimální kombinaci fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií. Vždy, když spatříte uniformu D.I.SEVEN, se můžete spolehnout, že náš pracovník ví, jak jednat v nestandardních, mimořádných a krizových situacích. Neustále se snažíme inovovat a zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout co nejvyšší úroveň bezpečnosti a ochrany vašeho majetku.

Žádná technologie plně nenahradí kvalitně proškolený personál, který vykonává všechna bezpečnostní opatření, která slouží k prevenci bezpečnostních rizik, k zamezení újmy na zdraví, škod na majetku a následných finančních ztrát.

Další informace zde


D.I. SEVEN, a.s.
logo D.I. SEVEN, a.s.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. se již od roku 1995 zabývá službami v bezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní služby a úklidové práce poskytujeme našim klientům ve všech oblastech České republiky. Firmám i státní správě mimo jiné poskytujeme ...

 
 
Reklama