Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Portfolio pražského organizátora ABF, a.s. rozšíří veletrhy AQUATHERM a KOMUNÁLNÍ VELETRH

Tímto krokem ABF, a.s. nově vstupuje jako organizátor také do sousedního Slovenska.

Převzetím stoprocentního obchodního podílu ve společnosti MDL Expo s.r.o. se na základě licenčních smluv s rakouskou RX Wien GmbH stala ABF, a.s. držitelem licence k ochranné známce veletrhu AQUATHERM pro Českou a Slovenskou republiku. „Naše společnost utvrdila pozici jedničky v českém veletržním oboru a z dlouholeté nájemní akce na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech udělala vlastní událost. Díky konání AQUATHERMU v Nitře v rámci dvouletých cyklů tak ABF, a.s. v roli organizátora vstupuje nově i do sousedního Slovenska,“ řekl generální ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý.

Kromě české a slovenské varianty veletrhu pro technická zařízení spadá nově pod vlajku pražské společnosti ABF, a.s. také celostátní veletrh pro osoby s rozhodovací schopností a odborníky z řad měst a obcí zajímající se o produkty a služby spojené s komunální problematikou – KOMUNÁLNÍ VELETRH. Událost pořádaná pod záštitou Svazu měst a obcí ČR nyní v gesci ABF, a.s. otevírá nové možnosti prohloubení dosavadní spolupráce obou subjektů.

Koupě nových veletržních formátů doplňuje nastolený trend společnosti ABF, a.s. směřující k rozvoji a zkvalitnění veletržního odvětví v ČR. Pro maximální komfort vystavovatelů, návštěvníků a dalších účastníků akcí probíhá také intenzivní modernizace a rozšiřování služeb na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA.
Veletrhy AQUATHERM PRAHA a KOMUNÁLNÍ VELETRH proběhnou premiérově v rámci portfolia ABF, a.s. v jarní sezóně 2024.

Více informací


ABF, a.s.
logo ABF, a.s.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se naše veletrhy staly místem pro ...

 
 
Reklama