Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Facility management
Archiv zpráv od 10.2.2021 do 6.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

2.4.2021
JANKA Radotín, a.s.

Čistota vnitřního prostředí budov je velmi diskutované téma vzhledem k současné pandemické situaci. Je nutné se zamyslet nad možnostmi řešení, jak chránit osoby a vytvořit takové prostředí, ve kterém se budeme cítit bezpečně.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

30.3.2021
Le Chomat s.r.o.

Polohovací rošty jsou nutností pro rehabilitační lůžka dlouhodobě nemocných pacientů, kteří potřebují za den několikrát měnit polohu ležení. Ocení je ale každý, kdo v posteli tráví hodně času.

28.3.2021
Siemens, s.r.o.

Nová technologie, která je založená na továrním hardwaru, pokročilém softwaru a datové inteligenci, kompletně mění přístup k budování a provozu energetických úložišť – jejich instalace ve velkém bude nyní mnohem jednodušší, bezpečnější, rychlejší a cenově dostupnější.

23.3.2021
SOLAR heating, s.r.o.

Ve společnosti Solar Heating máme téměř 20 let zkušeností s navrhováním, instalací, údržbou a servisem (nejen) tepelných čerpadel. Za tu dobu jsme si vybudovali cennou pověst s vysokou úrovní odborných znalostí a dovedností, které pomáhají našim zákazníkům maximálně využívat a udržovat systémy tepelných čerpadel ve špičkové kondici.

21.3.2021
Siemens, s.r.o.

Aplikace Comfy pomůže s návratem zaměstnanců do kanceláří a sdílených pracovišť v režimu tzv. nového normálu. Comfy usnadní plánování a bezpečnější a příjemnější pobyt v kancelářích. Současně nabízí detailní analytiku, která slouží k optimalizaci uspořádání prostor budovy a snížení provozních nákladů. Comfy lze snadno integrovat do existujících aplikací a systémů.

14.3.2021
123pojisteni.cz

Přívěsný vozík na cestách může být plný překvapení. Vozí se v něm staré ledničky, nábytek, jindy živé rostliny, nebo stavební materiál. V řidičích vyvolává takový náklad otázku, zda je vše dobře připevněno. Znáte jako řidiči povinnosti v souvislosti s přívěsným vozíkem?

11.3.2021
Jansen Display

Stále v kontaktu, a přesto v bezpečí. Žádný problém s našimi ochrannými stěnami. Ochranné stěny jsou velmi jednoduché a mají všestranné využití: od jídelen (přepážky), kancelářských prostor a recepcí až po pokladny. Stěny lze díky robustní konstrukci použít i dlouhodobě.

9.3.2021
Bim.Point

Hledáme posilu do týmu. Komunikativního BIM konzultanta nebo pro BIM nadšeného account managera. A nebo rovnou oba.

5.3.2021
Furnio.cz

Stále více lidí v dnešní době řeší práci z domova. Pokud bylo i vám umožněno zaměstnavatelem takto pracovat, je možné, že jste si museli domů pořídit nějaké to vybavení. Někdy ale trochu zapomínáme na nábytek, který je přitom naprostým základem pro domácí kancelář. Hovoříme samozřejmě o kancelářském stolu.

2.3.2021
Merxu s.r.o.

B2B obchodní portál merXu.com nabízí na výběr přes 500.000 produktů od více než tisícovky dodavatelů ze střední a východní Evropy. Firmy a živnostníci na merXu.com najdou produkty z kategorií Stavebniny, Nářadí, Ochranné prostředky, Elektrotechnika a osvětlení, Topení a instalace a dalších.

16.2.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Sněhová nadílka, která zasypala Prahu, by neměla zaskočit majitele budov, nemovitostí, bytových a rodinných domů. Ti jsou zodpovědní za škody spáchané padajícím sněhem ze střech.

12.2.2021
SANELA spol. s r.o.

Úspora vody nemusí být hlavním argumentem pro výběr automatického nebo elektronického vybavení koupelen a toalet. Samozřejmostí je i celkový vzhled výrobku.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama