Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--


Facility management
Archiv zpráv od 28.6.2021 do 23.8.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.8.2021
Justprint.cz s.r.o.

Asi není třeba připomínat oblíbený slogan z reklamy na toaletní papír, který říká, že papír má před sebou velkou budoucnost. Papír lépe funguje při předávání podrobných informací.

15.8.2021
CIRA Advisory

Nenechte si ujít navazující druhý ročník unikátní networkingové akce určené pro ředitele, zástupce vrcholového managementu firem a CSR manažery, kteří mají ambice budovat synergie mezi byznysem a přírodou. Tentokrát jako součást doprovodného programu Týdne inovací, jehož jsme partnerem.

14.8.2021
GAPA MB s.r.o. - rohože a čisticí zóny

Vstupní rohože jsou určeny pro venkovní i vnitřní použití. Průchodem přes čisticí zóny se zachytí až 90 % nečistot a vlhkosti. Prodlužují tak životnost vašich podlah a šetří náklady na údržbu.

10.8.2021
Callida, s.r.o.

Proč je důležité urychlit proces digitalizace ve veřejné správě a jaké to přináší benefity? To se dozvíte v článku uveřejněném v měsíčníku PRO města a obce.

8.8.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Jsou také skvělým nástrojem v boji s nepřáteli vašich dřevěných konstrukcí – tedy s dřevokaznými houbami a hmyzem. Všichni tito škůdci nemají proti působení mikrovln žádnou šanci.

30.7.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Pro dřevo zabudované ve vlhkém zdivu představují největší nebezpečí škůdci z řad dřevokazných hub.

17.7.2021
GARBE Industrial Real Estate GmbH

GARBE si pro další expanzi vybírá jižní Čechy. Jihočeský kraj se po plánovaném zprovoznění dálnice D3 stane ideálním výchozím bodem pro spojení s trhy v Rakousku, Německu, Itálii i východní Francii. Region zatím není saturovaný, a proto nabídne příznivé nájemní podmínky i dostupnou kvalifikovanou pracovní sílu.

14.7.2021
Protronix s.r.o.

Co si můžete představit, když se řekne radon a jaká nebezpečí přináší? Radon je bezbarvý radioaktivní plyn, který vzniká rozpadem uranu. Radon nemá žádnou chuť ani zápach a uvolňuje se ze zemského podloží.

13.7.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Životodárná voda je sice nezbytná pro náš organismus, stavbám ale spíše škodí. Nasáknuté zdivo nebo voda zateklá do konstrukce podlahy je velmi nepříjemným problémem. Začínají se tvořit plísně, rosí se okna, stavba podivně zapáchá, nábytek je vlhký. V takovém místě nelze žít.

5.7.2021
UPONOR, s.r.o. (CZ)

Díky centrální výrobě tepla, nízkoteplotní distribuci a flexibilitě představují místní sítě vytápění, které jsou vybaveny vysoce efektivním předizolovaným potrubím, efektivní přístup ke zvýšení energetické účinnosti a udržitelnosti v oblasti vytápění.

1.7.2021
GRAITEC s.r.o.

1. červen 2021, Praha - mezinárodní softwarový vývojář CAD produktů, společnost GRAITEC s.r.o. s potěšením oznamuje uvedení nové verze programů s označením CADKON+ 2022.

28.6.2021
Le Chomat s.r.o.

Do manželské postele se často celý den těšíme. Ať už kvůli odpočinku či na intimní chvíle s partnerem. Jedná se o nejdůležitější místo v našich domovech. Jak na správný výběr postele do ložnice?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama