Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 28.7.2022 do 27.10.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

25.10.2022
Merxu s.r.o.

Ekonomická krize se blíží velmi rychle. Doufejme, že současná situace skončí jinak. Abyste se však nemuseli o budoucnost bát, vyplatí se připravit svou firmu na nejhorší a využít příležitostí, které trh aktuálně nabízí.

25.10.2022
DELTA Group ČR - Delta Projektconsult s.r.o.

Jaká data jsme schopni z BIM modelu uchopit a efektivně pro správu budovy využívat? Které informace jsou pro investora nutné pro správu své nemovitosti? Jak moc přínosná může být návaznost mezi stavebním projektem připravovaném v BIM a Facility Managementem? V čem jsou integrovaná data z BIM modelu investorovi užitečná?

21.10.2022
ACUTEC s.r.o.

Na stěny architekti zvolili nevšední design vlnitého plechu z filcu, který se vyrábí z recyklovaných PET. Díky tomu má výborné pohltivé vlastnosti a navíc je originální.

12.10.2022
IVAR CS spol. s r.o.

Pomocí programu záměny čerpadel můžete najít vhodnou alternativu za stávající čerpadlo. V nabídce je možné zaměnit oběhová čerpadla, vertikální vícestupňová čerpadla, kalová čerpadla a boxy.

16.9.2022
Le Chomat s.r.o.

Při zařizování ložnice hraje velkou roli volba vhodného osvětlení a dekorací. Co upřednostnit, a čemu se naopak vyhnout?

15.9.2022
LIFT COMPONENTS s.r.o.

Design výtahu to jsou hlavně dveře a kabina výtahu. To ostatní, co není vidět, už nikoho nezajímá do doby, než se výtah s trhnutím rozjede. Jak si vybrat design výtahu, aby jízda s ním byla zážitkem?

7.9.2022
Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Napříč globálním průmyslovým spektrem dochází k velkému posunu směrem k digitalizaci. Pravděpodobně jste už mnohokrát slyšeli o IoT, tedy internetu věcí. Dnes se můžete setkat s tzv. IIoT neboli průmyslovým internetem věcí.

20.8.2022
Cech topenářů a instalatérů ČR

Pozvánka na odborný kurz, který pořádá Cech topenářů a instalatérů České republiky ve spolupráci s TZB-info a sekcí Zdravotní a průmyslové instalace Společnosti pro techniku prostředí.

4.8.2022
Siemens, s.r.o.

Společnosti Siemens, přední poskytovatel řešení a softwaru pro průmyslovou automatizaci a NVIDIA, specialista na akcelerovanou grafiku a umělou inteligenci (AI), oznámily rozšíření spolupráce zaměřené na vytvoření průmyslového metaverza a širší využití technologie digitálního dvojčete, které posune průmyslovou automatizaci na zcela novou úroveň.

1.8.2022
DELTA Group ČR - Delta Projektconsult s.r.o.

Není žádnou novinkou, že díky projektování v BIM modelu vidí realizační firmy stavbu a investor svoji budoucí budovu v souvislostech. Významně se snižuje počet změn v projektové dokumentaci a logicky i kolize či nedorozumění v průběhu samotné výstavby.

28.7.2022
Le Chomat s.r.o.

Správně zvolená přikrývka dokáže pozitivně ovlivnit náš spánek. Pokud se budeme v průběhu spánku cítit příjemně, skvěle si odpočineme a načerpáme potřebné síly. Jak ji vybrat?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama