Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Facility management
Archiv zpráv od 2.1.2024 do 17.5.2024
zpět na aktuální zprávy

16.5.2024
ifTECH s.r.o.

Velká událost se stala ve světě solární energie v České republice, když se společnost ifTECH stala oficiálním servisním střediskem Pylontech. Tento úspěch naznačuje nejen technickou zdatnost a odbornost týmu ifTECH, ale také rostoucí důvěru, kterou si tato společnost získává v odvětví na mezinárodní úrovni.

15.5.2024
CHASTIA s.r.o.

Odborníci z oblastí facility, property a energy managementu se koncem května 23. a 24. 5. 2024 opět setkají v Popradě pod Vysokými Tatrami na mezinárodní odborné konferenci FM Camp. Tento rok konferenci otevře holandský inovátor Aragorn Meulendijks tématem věnovaným umělé inteligenci a facility managementu.

8.5.2024
Česká společnost pro údržbu, z.s.

Zveme Vás na tradiční letní SEMINÁŘ "Údržba 4.0 a špičkové technologie v praxi“ tentokrát do Plzně 25. června 2024, budete mít společně s námi jedinečnou možnost navštívit tři špičková pracoviště a poznat jejich možnosti.

Společnost Würth darovala 3 000 párů rukavic dobrovolníkům akce Ukliďme Česko. Speciální protiřezové rukavice zajišťují dobrovolníkům ochranu proti poranění či znečištění při sběru odpadu.
27.4.2024
Würth, spol. s r.o.

Společnost Würth, přední světový dodavatel montážních materiálů a výrobce potřeb pro řemeslníky, i v letošním roce podpořila dobrovolnickou akci Ukliďme Česko. Kromě aktivního zapojení zaměstnanců do samotného úklidu, darovala dobrovolníkům této největší dobrovolnické iniciativy v České republice 3 000 párů speciálních protiprořezových ochranných rukavic pro zajištění bezpečí dobrovolníků při úklidu přírody od nejrůznějších odpadků.

24.4.2024
BeiT s.r.o.

Digitalizovat veškeré procesy spojené se správou budov na jedné platformě – to je snaha českého startupu BeiT. Doposud si jeho řešení, které zahrnuje systém IoT rádiových modulů i mobilní aplikaci, pořídily správcovské firmy a majitelé budov, kteří dohromady spravují přes 130 tisíc bytů, tedy cca 6 % bytového fondu.

21.3.2024
PlanRadar GmbH

PlanRadar, přední digitální platforma pro realitní profesionály se zaměřením na výstavbu a správu nemovitostí, oznamuje plánované rozšíření o novou funkci „SiteView“, která s pomocí umělé inteligence (AI) ještě zdokonalí dosud velmi komplexní systém pro efektivní dokumentaci, komunikaci a tvorbu reportů ve stavebnictví.

4.3.2024
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

V ČR a na Slovensku se zvyšuje zájem o videoanalytický software Konica Minolta s prvky umělé inteligence. Ředitelem nově vzniklé divize Konica Minolta Forxai Video Vision se stal Milan Obertík.

Zdroj foto: sabthai / Adobestock.com
28.2.2024
mBank S.A., organizační složka

Ve světě stavebnictví je finanční flexibilita nezbytná. Ať už patříte mezi profesionální stavitele, nebo jste se pustili do vlastního domácího projektu, správné financování může udělat rozdíl mezi průměrným výsledkem a vysněným domovem.

19.2.2024
Lindström Czech Republic

Různé barvy pracovního oblečení mají hned několik funkcí - kromě estetické také praktickou a bezpečnostní. Zjistěte, jak barevné rozlišení oblečení funguje v různých odvětvích.

16.2.2024
DELTA Group ČR - Delta Projektconsult s.r.o.

DELTA Group, jež soustřeďuje ve svém mezinárodním týmu více než 400 odborníků a expertů na architekturu, projekci staveb včetně BIM, projektový management a celkové řízení a koordinaci staveb, získala ocenění „Zaměstnavatel přátelský rodině 2023/24“ udělované rakouskou státní známkou kvality.

8.2.2024
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Povinná evidence docházky nemusí mít podobu ručního zapisování nebo posílání mailem. Konica Minolta jako první na světě vybavila multifunkční tisková zařízení funkcí digitální evidence docházky.

5.2.2024
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Chytré kamery řeší nedostatek kvalifikované pracovní síly a aktivní ochranu majetku. Z analýz Konica Minolta plyne, že kromě zefektivnění evidence návštěv pomůže tzv. e-kiosek k až 80% úspoře nákladů.

16.1.2024
Česká společnost pro údržbu, z.s.

Jarní konferenční seminář ÚDRŽBA PRO TOP MANAŽERY se bude konat 17.–18. dubna 2024. Tématem setkání je v letošním roce „Udržitelný svět“, ke kterému může údržba moderními technologiemi a postupy výrazně přispívat.

14.1.2024
PlanRadar GmbH

Požadavky na vícepráce ve stavebnictví jsou zásadní otázkou pro mnoho profesionálů v tomto odvětví a součástí většiny stavebních projektů. Při jejich nesprávném řízení pravidelně dochází ke zpoždění, což se v současné době týká až 70 % projektů.

12.1.2024
TESTO, s. r. o.

Společnost Testo Česká republika si Vás tímto dovoluje pozvat do své expozice na 29. ročníku mezinárodní odborné výstavy INFOTHERMA 2024. Najdete nás v pavilonu NA1 na stánku číslo 031 a to ve dnech 22.1.-25.1.2024 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama