Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 26.6.2023 do 19.8.2023

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

19.8.2023
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Aktuálně je po celém světě v systémech vytápění instalováno 200 milionů starých čerpadel, která plýtvají energií. Věděli jste, že pokud bychom je vyměnili za nová, ušetřili bychom stejné množství elektřiny, jako Portugalsko spotřebuje za celý rok?*

16.8.2023
Lindström Czech Republic

Při práci s ohněm je nošení ochranného nehořlavého pracovního oblečení nezbytnou součástí BOZP. Takové oblečení musí splňovat řadu norem. Jak se testuje?

13.8.2023
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Nahradit staré novým může být někdy komplikované. Ne však u článkových radiátorů, pokud zvolíte jejich správnou alternativu!

27.7.2023
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Moderní a zároveň praktické… takové řešení pro osvětlení interiéru přináší výrobce OBZOR Zlín. Ve svém sortimentu totiž nabízí vypínače, které šetří! A to nejen energií, ale také prostorem.

18.7.2023
REMS Česká republika s.r.o.

Dokonalé obrázky a videa z dutých prostorů, šachet a trubek v HD kvalitě (1920 × 1080 pixelů). Zásuvka pro kartu MicroSD.

16.7.2023
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

Isover, člen Skupiny Saint-Gobain, hledá do svého týmu v Častolovicích procesního technologa pro vývoj R&D a nabízí celou škálu benefitů.

13.7.2023
SOLSOL s.r.o.

Společnost SOLSOL, která je předním distributorem fotovoltaiky na českém trhu, nově oznámila vstup do státní ČEZ Recyklace. Tento unikátní krok dává tušit, že proces recyklace vysloužilé fotovoltaiky v dalších letech dostane nový impuls. I díky tomu se snad opět dočkáme nižších recyklačních příspěvků.

11.7.2023
BEPRA profi s.r.o.

Na konci června 2023 proběhlo třetí čtení novely zákoníku práce v poslanecké sněmovně. Nyní jde návrh do senátu, kde bude projednáván senátory. Níže najdete body týkající se BOZP při práci na dálku.

4.7.2023
REMS Česká republika s.r.o.

Mobilní, snadno ovladatelný kamerový endoskop pro inspekci a analýzu poškození špatně přístupných míst, jako dutých prostorů, šachet, trubek aj. s nízkými náklady.

27.6.2023
REMS Česká republika s.r.o.

Mobilní, snadno ovladatelný akumulátorový přístroj na čištění trubek s rychlopřepínáním. Pro snadné a rychlé použití při ucpání trubek v kuchyni, v koupelně, na toaletě.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama