Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Facility management
Archiv zpráv od 1.5.2020 do 3.6.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

3.6.2020
Facility Special Services

Dezinfikovat se dá jednoduše a přitom efektivně, nebo jinak. Možnosti „jinak“ jsou buď krátkodobě působící, nebo pracné a časově náročné, případně obojí dohromady.

2.6.2020
FLAMTECH, spol. s r.o.

Zajištění požární ochrany a BOZP na pracovišti i při pořádání akcí, kterých se účastní velký počet osob, podléhá velkým nárokům kladených na zaměstnavatele, zhotovitele staveb a obce.

2.6.2020
RodentCtrl - Saricotex s.r.o.

Poslední dobou se v médiích objevují zprávy o návratu zvířat do míst, která jsme jim my lidé odebrali. Následkem koronavirové karantény se snížila doprava, což způsobilo, že se zvířata cítí bezpečněji

Ochranné okuliare, foto Sagitta
30.5.2020
SAGITTA, spol. s r.o.

Ochranné okuliare od Sagitty v súčasnosti chránia zrak tisíckam zamestnancov v mnohých nadnárodných podnikoch.

29.5.2020
EASY FM s.r.o.

Zajímá Vás, jak řídit energetické úspory? Základem možných energetických úspor je zavedení moderní formy Energetického managementu jako součást Facility managementu (správy majetku).

26.5.2020
DELTA Projektconsult s.r.o.

Ještě před zahájením karanténních opatření jsme měli čas si promluvit s Dr. Bärbel Schwaiger, projektovou manažerkou ve společnosti GIZ Ukraine. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH podporuje Ukrajinu jménem spolkové vlády Německa na cestě k demokratické transformaci již od roku 1993 a jejím cílem je zlepšit životní podmínky obyvatel Ukrajiny.

Bezdotykový dávkovač na dezinfekci rukou, foto HAGLEITNER HYGIENE ČESKO s.r.o.
24.5.2020
HAGLEITNER HYGIENE ČESKO s.r.o.

Pro profesionální dezinfekci rukou doporučuje WHO 3 ml dezinfekční kapaliny. Dávkovač XIBU senseDISINFECT při výdeji desinfekce nenasává vzduch a nehrozí zanesení náplně choroboplodnými zárodky.

23.5.2020
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Ideálním nástrojem pro inteligentní provoz výtahových frekvenčních měničů ZAdyn je software ZAmon.

22.5.2020
AZP Brno s.r.o.

AZP Brno s.r.o. rozšiřuje sortiment o bateriový automatický dávkovač mýdla a gelové desinfekce. Napájení bateriemi 6xAA 1,5V, objem desinfekčního gelu 1l. Dávkovač máme skladem.

19.5.2020
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Jaké jsou správné podmínky pro uložení knih? Jak se ukládají knihy v soukromých sbírkách a ve velkých knihovnách. Proč je důležitý způsob a podmínky uložení knihy.

19.5.2020
Lindström Czech Republic

Pandemie koronaviru ovlivnila naše soukromé i pracovní životy. Jeden z nejvíce zasažených sektorů je potravinářství, kde se významně zvýšily nároky na hygienu. Jste na nové standardy připraveni?

WHITE  PRO nabízí dávkovače na dezinfekci a dezinfekci vlastní výroby
17.5.2020
WHITE PRO cz s.r.o.

WHITE PRO nabízí dávkovače na dezinfekci a dezinfekci vlastní výroby: tekutá mýdla antibakteriální, sprchové gely, pevná mýdla... na ruce i plochy.

13.5.2020
K & V ELEKTRO a.s.

Zdá se, že kvůli aktuální mimořádné situaci strávíme letos během léta uvnitř domů a bytů více času, než kdykoliv dřív. Nezapomeňte se proto připravit na nadcházející parné počasí!

12.5.2020
D.I. SEVEN, a.s.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím.

12.5.2020
EcoStep

Moderní toalety nemají dotykové obrazovky a roboty na úklid jako ze sci-fi. Moderní toalety jsou hygienické, prakticky bezúdržbové, ekologické a bez zápachu. A navíc už existují.

10.5.2020
EASY FM s.r.o.

Mobilní aplikace KLID slouží k rychlému řešení závad v provozu. Minimalizuje chyby v přenosu informací na osoby pracující na jejich odstranění.

4.5.2020
Kärcher spol. s r.o.

Společnost Kärcher, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti čištění přichází v těchto náročných dnech s dobrou zprávou. Testy potvrdily účinnost páry v boji s koronavirem.

4.5.2020
D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím.

1.5.2020
Xella CZ, s.r.o.

Energetický průkaz budovy potřebujete pro každý nový dům či byt, při prodeji, rozsáhlejší rekonstrukci anebo pronájmu nemovitosti. Nyní je jeho získání jednoduché a přístupné kdykoli, navíc za zvýhodněnou cenu u projektů, kde je použit materiál Ytong.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama