Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 15.4.2021 do 12.6.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

3.6.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Dosáhněte maximální účinnosti, aniž byste se museli obávat o pohodlí hostů! Neúčinná čerpadla někdy spotřebovávají zbytečně velké množství energie a vody, což může představovat velký zásah do vašich financí.

31.5.2021
Enerfis, s.r.o.

Česká aplikace určená pro sběr a analýzu energetických dat nově poskytuje i funkcionalitu sledování uhlíkové stopy. Jedná se o monitoring uhlíkové stopy dle GHG protokolu přes Scope 1 a Scope 2.

24.5.2021
Protronix s.r.o.

V minulém díle jsme se zmínili o tzv. těkavých organických látkách neboli VOC. VOC se nacházejí jak v lidském dechu, tak se uvolňují potem, dýcháním pokožky a také se odpařují (těkají) z různých povrchů.

21.5.2021
Lift Components s.r.o.

Se službou LC monitoring 365 máte svůj výtah neustále pod kontrolou. V aplikaci vidíte, co se s výtahem právě děje a díky vzdálené správě lze některé problémy vyřešit i na dálku.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

18.5.2021
Kärcher spol. s r.o.

Současná situace, ovlivněná pandemií covid-19 i následky vydatné zimy spojené s mnoha nečistotami a prašností, klade velké nároky na pravidelné udržování čistoty, a tedy i na provoz čisticích strojů. Společnost Kärcher nyní nabízí výměnu starého úklidového stroje za nový, a to za výhodných podmínek.

6.5.2021
Domat Control System s.r.o.

V rámci dlouhodobé spolupráce vznikl standard pro vybavování prodejen z hlediska měření a regulace. Díky tomuto postupu je systém řízení budov napříč všemi objekty sjednocený.

5.5.2021
Protronix s.r.o.

Dostáváme se ke třetímu dílu seriálu, který se týká MNOŽSTVÍ. Množství jídla, které sníme, tekutin, které vypijeme - o to se stará každý. Kolik ovšem vydýcháme vzduchu, tolik potřebného pro život?

28.4.2021
EcoStep s.r.o.

Přemýšlíte o úspoře, kterou vám přinese zavedení bezvodých pisoárů? Přidejte k tomu ještě aktuální akci firmy EcoStep.

22.4.2021
SANELA spol. s r.o.

Zázemí pro personál včetně předoperačních sálů náchodské nemocnice, jsou nově vybaveny širokých portfoliem produktů od české značky Sanela.

19.4.2021
SanSwiss s.r.o.

Sprchové kouty řady TOP-LINE S jsou částečně rámové - jejich skleněné výplně jsou částečně vsazeny do rámů. Tenký rámový profil nebo prahová lišta velmi dobře brání vytékání vody ze sprchového koutu.

19.4.2021
Profinox.cz

Jako ukázku naší práce Vám rádi zašleme zdarma sprchovou poličku. Jedná se o unikátní výrobek z naší dílny pro český trh. Nabídka je určena pro vážné zájemce, zejména firmy a živnostníky.

16.4.2021
Arkance Systems CZ s.r.o.

Na tradiční online konferenci Autodesk LIVE 2022 představí firma Arkance Systems (CAD Studio) nejnovější CAD/BIM software Autodesk i vlastní aplikace, včetně Revit pro TZB a tepelných ztrát Protech.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama