Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 13.9.2020 do 26.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

26.10.2020
SANELA spol. s r.o.

Sanela se snaží přinášet inovativní výrobky a reagovat na změny trhu a jeho potřeby.

25.10.2020
Spirax Sarco spol. s r.o.

Společnost Spirax Sarco drží vybrané dimenze regulačních ventilů s pneupohonem nebo elektropohonem SKLADEM s garancí expedice do 48 hodin. Servisní knížky regulačních ventilů Spirax Sarco a jejich pohonů přináší zdarma jedinečný způsob ONLINE identifikace včetně archivu servisních záznamů.

25.10.2020
Multi-VAC spol. s r.o.

Oblíbená rekuperační jednotka VENUS s inteligentní regulací AirGENIO umožňuje plně automatický provoz. S využitím aplikace AirGENIO lze rekuperační jednotku ovládat přes mobilní telefon či jiná chytrá zařízení.

24.10.2020
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Analýza starých rozobratých kolektorov z produkcie THERMO|SOLARU Žiar ukázala, že kolektory sú aj po 25 rokoch prevádzky vysoko funkčné a zachovali si svoje vlastnosti. Najdôležitejšia časť slnečného kolektora - absorbér bola podrobená interným testom predovšetkým na hodnoty absorbivity a emisivity.

23.10.2020
IMI Hydronic Engineering

Novinkou roku 2020 je IMI Akademie ONLINE, série odborných webinářů v délce cca 45 minut, kdy se zaměřujeme na vybraná témata.

14.10.2020
ABB s.r.o.

ABB v rámci akvizice Codian Robotics B.V. získala předního dodavatele delta robotů, primárně určených pro vysoce přesné aplikace typu pick-and-place. Součástí nabídky společnosti Codian Robotics je i řada robotů určených do provozů s vysokými nároky na hygienu, jako je farmaceutický či potravinářský a nápojový průmysl.

Občanské sdružení majitelů domů má nového předsedu, ilustrační obrázek, foto redakce
13.10.2020
Občanské sdružení majitelů domů

Nový předseda, Ing. Milan Krček, je členem OSMD a výkonným místopředsedou už od roku 2002. Cílem sdružení, které má více než 3 000 členů, je zajištění základních vlastnických práv vlastníků nemovitostí.

7.10.2020
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Existuje mnoho případů, kdy nelze provést kamerovou prohlídku přípojky po toku z revizní šachty či čistícího kusu. Na tyto případy se používá tzv. satelitní kamera, která umí zajet z řadu do odbočky.

4.10.2020
Valeo

Valeo vyvinulo světově nejvýkonnější systém pro sterilizaci vzduchu v interiéru všech typů autobusů. Toto zařízení dokáže v jednom cyklu proudění eliminovat více než 95 % různých typů virů, včetně Covid-19. Vypořádá se i se všemi bakteriemi nebo plísněmi přítomnými ve vzduchu cirkulujícími na palubě autobusu.

4.10.2020
Tisková zpráva MŽP

Domácnosti s nenakaženými osobami bez nařízených karanténních opatření: Nakládejte s komunálním odpadem jako obvykle. Třiďte jako obvykle do barevných kontejnerů (pytlů). Směsný komunální odpad odkládejte do černých kontejnerů (na místa k tomu určená).

1.10.2020
YesPojištění.cz

Provozování vlastního podnikání může zahrnovat nemalá rizika. Každý podnikatel by měl být připraven na různá nebezpečí spojená nejen s typem podnikání, ale také s náhodnými událostmi. Rozhodně je vhodné přemýšlet o pojištění, které přiměřeně ochrání majetkovou a finanční likviditu podnikatele.

27.9.2020
Zeppelin CZ s.r.o.

Nedílnou součástí nabídky společnosti Zeppelin CZ jsou i energetické systémy. Společnost má mnohaleté zkušenosti se zálohováním elektrickou energií tam, kde jsou výpadky dodávek energie naprosto nepřípustné. A právě sortiment záložních zdrojů nyní rozšiřujeme o nabídku produktů Piller.

25.9.2020
Terinvest, spol. s r.o.

28. ročník veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se bude konat v termínu 16.-19.3.2021 v Brně. Aktuálně svoji účast potvrdilo 426 vystavovatelů!

24.9.2020
ENBRA a.s.

Vzdělávací instituce po rekuperacích sahají častěji než jiné veřejné budovy. Vliv na růst obliby tohoto řešení mají dotační programy, v letošním roce pak i delší uzavření škol kvůli koronaviru.

23.9.2020
Ing. Jan Hrdlička - Fasádní servis

Chcete si nechat umýt fasádu a firma vám tvrdí, že už si nutně musíte nechat udělat fasádu novou? Ve většině takových případů to však není potřeba.

19.9.2020
SONNIGER Czech Republic

Vážení obchodní partneři, rádi Vám oznamujeme, že náš sklad je plně připravený na zahájení nové topné sezony.

18.9.2020
Drekoma

Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (výrobního prostoru, skladu atp.). Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

M2C COVID 19 opatrenie: Elektronická recepčná
14.9.2020
M2C

Naša spoločnosť vyvinula a predstavila produkt M2C e-Reception. Ide o unikátnu technológiu s non-stop prevádzkou, ktorá ponúka výrazné zefektívnenie obslužnosti budov. Predstavuje širokú možnosť využitia v administratívnych budovách, nemocniciach, hoteloch, logistických centrách alebo štátnych úradoch a školách.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama