Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 30.6.2020 do 12.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

12.9.2020
M2C

Dohľad a správa budov z jedného miesta. M2C Space je unikátny pracovisko, kde vďaka najmodernejším technológiám, analytickým softwarom a špeciálne vyškoleným odborníkom kontrolujeme a ovládame vzdialene vaše technológie, energie, chránime váš majetok a tovar a minimalizujeme vaše straty pri čo najnižších nákladoch.

11.9.2020
Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) organizuje 18. ročník konferencie FACILITY MANAGEMENT 2020 na tému: COVID-19 a BEZPEČNÉ PROSTREDIE BUDOV

M2C COVID 19 opatrenie: e-Learning školenia
10.9.2020
M2C

Zoznámenie so zavedenými hygienickými opatreniami. Ak potrebujete oboznámiť Vašich zamestnancov / nájomcu / servisné organizácie/návštevníkov o zavedených hygienických bezpečnostných opatreniach na objekte, ponúkame možnosť e-learningového školenia.

9.9.2020
Lindström Czech Republic

Pracovní oděvy zaměstnanců jsou vizitkou společnosti. Záleží na jejich designu, kvalitě i použitých materiálech. Vyplatí se investovat do kvalitních látek a střihů. Víte, jak na outsourcing oblečení?

9.9.2020
Ing. Jan Hrdlička - Fasádní servis

Při pohledu na fasádu vašeho domu vás přepadají obavy, že „její čas se už nachýlil“ a vy budete muset investovat do nové? Možná se obáváte zbytečně.

M2C COVID 19 opatrenie: Počítanie osôb
3.9.2020
M2C

Prehľad o aktuálnom počte osôb v budove. Skrz zariadenia napojené na kamery sme schopní zabezpečiť monitorovanie existujúceho počtu osôb na Vašom objekte.

1.9.2020
Callida, s.r.o.

Ve dnech 2. a 3. září se koná již 6. ročník Odborné konference BIM ve stavebnictví a my budeme u toho. Letos mezi hlavní témata konference patří vize dalšího vývoje BIM.

1.9.2020
TOP security, s.r.o.

Zabezpečit prostupy potrubí před šířením požáru mají za úkol požární ucpávky. Tyto prvky protipožární ochrany by se měly brát v potaz už při tvorbě projektu stavby a měly by splňovat technické normy.

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

M2C COVID 19 opatrenie: Čistenie priestorov ozónovým generátorom
30.8.2020
M2C

Zabezpečíme čistenie Vašich priestorov pomocou ozónových generátorov, ktoré zlikvidujú všetky vírusy, baktérie, plesne a zápach v miestnostiach. Čistenie priestorov touto metódou vykonávame v kancelárskych, nebytových priestoroch, a sociálnych zázemiach a je zabezpečené pomocou výkonných a certifikovaných generátorov, ktoré spĺňajú všetky štandardné požiadavky.

M2C COVID 19 Inštalácia ochranných stien a značenie zón
28.8.2020
M2C

Dezinfekčne upratovanie Vám za pomoci špeciálnych dezinfekčných prostriedkov zabezpečí zníženie rizika prenosu vírusových a bakteriálnych ochorení s účinkom až 21 dní od aplikácie. Je vykonávané kvalifikovanými a preškolenými pracovníkmi.

M2C COVID 19 opatrenie: Hromadné bezkontaktné meranie teploty
26.8.2020
M2C

Automatické meranie teploty vstupujúcich osôb. Presnosť merania nami ponúkaných systémov a setov od 0,3 ° C. Automatická detekcia, alarmy, štatistiky, vzdialené prístupy s možnosťou napojenia na M2C Space. Rozmanitá ponuka systémov hromadného merania s referenčným bodom, bez referenčného bodu či ručných termokamier

17.8.2020
ABF, a.s.

Novinkou letošního ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH bude výstava FOR CITY zaměřená na inovace pro města, obce a regiony. Přijďte se podívat do PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. až 26. září. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

30.7.2020

Podle analýzy HK ČR zaměstnavatelé za 12 měsíců zaplatili za první 3 dny nemoci zaměstnanců 4,9 mld. Kč. Karenční doba plnila svůj účel. Zajímavý je vliv COVID-19.

28.7.2020
Le Chomat s.r.o.

Kvalitu matrace a její pohodlnost určuje hned několik jejích vlastností. Pokud bychom ale měli vybrat tu nejdůležitější, zvolili bychom její tvrdost. Měkkou, nebo tvrdou? Poradíme vám.

20.7.2020
ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

Společnost Zumtobel Group byla oděna do moderního hávu v podobě nových webových stránek. Adresa z.lighting představuje nejen moderní uživatelské prostředí, ale i snadnější přístup k jednotlivým značkám Zumtobel Group (Zumtobel, Thorn, Tridonic, acdc), které jsou nyní sjednoceny pod společnou doménou.

13.7.2020
Kaiser+Kraft,spol. s r.o.

Nakládání s odpadem ve firmě usnadní vhodné kontejnery na odpadky. Ve specializovaném e-shopu KAISER+KRAFT najdete vše pro sběr, třídění, skladování i likvidaci odpadu – kvalitní velké kontejnery na odpad a nádoby na tříděný odpad – odpovídající normě DIN EN 840 i doplňkový sortiment (pytle na odpad).

SAFM Guide 2019
11.7.2020

Jedinečná ucelená analýza slovenského trhu z oblasti Facility Managementu a následné porovnanie dát v CEE regióne.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama