Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Facility management
Archiv zpráv od 3.3.2021 do 14.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

14.4.2021
MEA Water Management s.r.o.

V Benešově byl nově postaven parkovací vícepodlažní dům u autobusového a vlakového terminálu. Vnitřní krytá stání byla odvodněna nízkými vypařovacími žlaby PG 1500 z polymerického betonu s tichým pojezdem. Střešní podlaží bylo odvodněno odlišně, a to nerezovým bodovým odvodněním.

8.4.2021
DELTA Group ČR - Delta Projektconsult s.r.o.

Stavebnictví je specifické nejen na kooperaci velkého množství subjektů a dodavatelů, často mezinárodních, ale také různorodou velikostí a rozsahem nebo i přesahem stavebních projektů do jiných oblastí. Často pracujeme ve velmi odlišných technických podmínkách, a to včetně klimatu na staveništi.

7.4.2021
Eurocomm-PR Praha

Méně asfaltu a více zeleně. To je cílem nové iniciativy vídeňské radnice. Obyvatelé rakouské metropole mohou do poloviny května jednoduchou formou zasílat vlastní nápady na ozelenění veřejných prostor.

2.4.2021
JANKA Radotín, a.s.

Čistota vnitřního prostředí budov je velmi diskutované téma vzhledem k současné pandemické situaci. Je nutné se zamyslet nad možnostmi řešení, jak chránit osoby a vytvořit takové prostředí, ve kterém se budeme cítit bezpečně.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

30.3.2021
Le Chomat s.r.o.

Polohovací rošty jsou nutností pro rehabilitační lůžka dlouhodobě nemocných pacientů, kteří potřebují za den několikrát měnit polohu ležení. Ocení je ale každý, kdo v posteli tráví hodně času.

28.3.2021
Siemens, s.r.o.

Nová technologie, která je založená na továrním hardwaru, pokročilém softwaru a datové inteligenci, kompletně mění přístup k budování a provozu energetických úložišť – jejich instalace ve velkém bude nyní mnohem jednodušší, bezpečnější, rychlejší a cenově dostupnější.

23.3.2021
SOLAR heating, s.r.o.

Ve společnosti Solar Heating máme téměř 20 let zkušeností s navrhováním, instalací, údržbou a servisem (nejen) tepelných čerpadel. Za tu dobu jsme si vybudovali cennou pověst s vysokou úrovní odborných znalostí a dovedností, které pomáhají našim zákazníkům maximálně využívat a udržovat systémy tepelných čerpadel ve špičkové kondici.

21.3.2021
Siemens, s.r.o.

Aplikace Comfy pomůže s návratem zaměstnanců do kanceláří a sdílených pracovišť v režimu tzv. nového normálu. Comfy usnadní plánování a bezpečnější a příjemnější pobyt v kancelářích. Současně nabízí detailní analytiku, která slouží k optimalizaci uspořádání prostor budovy a snížení provozních nákladů. Comfy lze snadno integrovat do existujících aplikací a systémů.

14.3.2021
123pojisteni.cz

Přívěsný vozík na cestách může být plný překvapení. Vozí se v něm staré ledničky, nábytek, jindy živé rostliny, nebo stavební materiál. V řidičích vyvolává takový náklad otázku, zda je vše dobře připevněno. Znáte jako řidiči povinnosti v souvislosti s přívěsným vozíkem?

11.3.2021
Jansen Display

Stále v kontaktu, a přesto v bezpečí. Žádný problém s našimi ochrannými stěnami. Ochranné stěny jsou velmi jednoduché a mají všestranné využití: od jídelen (přepážky), kancelářských prostor a recepcí až po pokladny. Stěny lze díky robustní konstrukci použít i dlouhodobě.

9.3.2021
Bim.Point

Hledáme posilu do týmu. Komunikativního BIM konzultanta nebo pro BIM nadšeného account managera. A nebo rovnou oba.

5.3.2021
Furnio.cz

Stále více lidí v dnešní době řeší práci z domova. Pokud bylo i vám umožněno zaměstnavatelem takto pracovat, je možné, že jste si museli domů pořídit nějaké to vybavení. Někdy ale trochu zapomínáme na nábytek, který je přitom naprostým základem pro domácí kancelář. Hovoříme samozřejmě o kancelářském stolu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama