BIM Průzkum 2014: pro malé a střední stavební podniky

Datum: 12.4.2014  |  Autor: Martin Zeman, Odborná rada pro BIM

Cílem tohoto BIM průzkumu je zjistit povědomí i aktuální situaci zavádění BIM na úrovni malých a středních stavebních firem.

Pro malé a střední stavební podniky do 250 zaměstnanců je určen další BIM průzkum, který inicioval jeden z členů Odborné rady pro BIM v rámci diplomové práce, kterou zpracovává na Českém vysokém učení technickém v Praze na Fakultě stavební, konkrétně v rámci Studijního oboru Management a ekonomika ve stavebnictví na katedře Ekonomiky a řízení ve stavebnictví.

"V současnosti píši diplomovou práci na téma Rozbor problematiky implementace BIM v malém a středním stavebním podniku. Tímto bych chtěl požádat všechny zástupce stavebních firem spadajících do kategorie malých a středních firem o spolupráci vyplněním dotazníku." říká Martin Zeman, diplomant Fakulty stavební ČVUT v Praze a také člen Odborné rady pro BIM.

  • Pokud spadá vaše firma do kategorie, které je BIM průzkum určen, prosíme věnujte chvilku z vašeho času jejímu vyplnění.
    PRŮZKUM
    Zúčastnit se BIM průzkumu mohou zástupci malých a středních stavebních firem nejpozději do 5. května 2014, na kdy je naplánována uzávěrka průzkumu.

Pokud spadá vaše firma do kategorie, které je BIM průzkum určen, prosíme věnujte chvilku z vašeho času jejímu vyplnění. Jednak svým názorem pomůžete zjistit situaci se zaváděním BIM v České republice a navíc malá odměna v podobě možnosti získat tištěnou BIM Příručku Vás nejspíš nemine.

BIM příručka vysvětluje hlavní pojmy spojené s BIM v návaznosti na zahraniční zkušenosti a materiály. Příručka není detailním návodem na práci metodou BIM, ale poskytuje základní vysvětlení a rámec pro další publikace, které budou řešit konkrétní oblasti metodiky BIM. V elektronické podobě je možné stáhnout příručku zdarma, tištěnou podobu budou moci jako malou odměnu získat ti, kteří vyplní výše uvedený dotazník.

 

Hodnotit:  

Datum: 12.4.2014
Autor: Martin Zeman, Odborná rada pro BIMSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcíchDiskuse (žádný příspěvek, přidat nový)


Projekty 2017

Normy

Knihovna FM

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová

Partneři - Facility management

logo Mark2 Corporation
logo ista
 
 

Aktuální články na ESTAV.czRodinný dům s dílnou navrhli architekti, majitelka si jej ale přetváří vlastníma rukamaDesign plastových oken a nové trendyZelená pro zelené střechyDíky Lindabu má další malý handicapovaný cyklista Vítr ve vlasech