Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

CAD Studio uvádí českou lokalizaci pro Autodesk Fusion 360

Společnost CAD Studio usnadňuje využití populární konstrukční CAD/CAM aplikace Autodesk® Fusion 360™ pro české a slovenské profesionály i kutily.


Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě a autorizovaný partner firmy Autodesk vydává českou lokalizaci CAD/CAM/CAE aplikace Autodesk® Fusion 360.

Na konferenci CADfórum 2019 prezentovala společnost CAD Studio mimo jiné i novou českou lokalizaci konstrukční aplikace Autodesk Fusion 360. Tento cenově velmi dostupný CAD/CAM nástroj pro Windows a MacOS poskytuje veškeré funkce potřebné pro modelování, konverze CAD dat, generativní navrhování, přípravu výroby, simulace a obrábění či 3D tisk moderních výrobků.

Profesionálové z řad menších výrobních firem i studenti a kutilové, kteří mají licenci Fusion 360 k dispozici zdarma, mohou nyní využívat její konstrukční a výrobní 3D nástroje nově i v češtině, což usnadní práci zejména začátečníkům. Fusion 360 má jednoduché ovládání a využívá cloudové funkce pro podporu všech běžných CAD formátů. Její profesionální simulační funkce a pokročilé CAM funkce podporující až 5osé obrábění pokrývají většinu potřeb konstrukčních a výrobních firem. CAD Studio nabízí pro Fusion 360 řadu doplňkových služeb, včetně školení a zakázkového vývoje aplikací i CNC postprocesorů.

Zájemci si mohou tento lokalizační doplněk objednat na fusioncesky.cz, nebo jej získat s nákupem licence Autodesk Fusion 360 na shop.cadstudio.cz.

„Nabídkou české lokalizace chceme zpřístupnit tento moderní nástroj dalším konstruktérům a zjednodušit využívání CAD/CAM technologií v českých a slovenských výrobních firmách. U řady zákazníků už Fusion 360 pomohl úspěšně nahradit původní těžkopádné a drahé softwarové nástroje,“ říká Radomír Žvak, obchodní ředitel CAD Studia.

CAD Studio s.r.o.
logo CAD Studio s.r.o.

CAD Studio s.r.o. je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Dodáváme CAD/CAM/CAE, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.

 
 
Reklama