Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Mrazuvzdorné bezpečnostní a havarijní sprchy – BangCo EconomyLine

Novinkou v sortimentu vyhřívaných mrazuvzdorných sprch firmy BangCo je ekonomicky výhodná řada EconomyLine.

Řada BangCo EconomyLine  zahrnuje 2 nejpoužívanější typy:

  • samostatně stojící kompaktní oční sprchu se dvěma hlavicemiv úhlu 45 °
  • kombinovanou oční a tělní sprchu s montáží na podlahu

Havarijní sprchy jsou vyrobeny z kvalitní mosazi potažené chemicky odolným práškovým lakem, kulové ventily z nerezu, vysoce účinné sprchové hlavice oční sprchy jsou chráněny krytkami proti prachu, robustní sprchová hlavice tělní sprchy s vylepšeným sprchovacím průřezem dle ČSN EN 15154 je z chemicky odolného ABS plastu, odolná proti usazeninám, bezúdržbová.

Oční sprcha se spouští ruční pákou s velkým nápisem „PUSH“ a s dosvitovou vrstvou, sprchu je volitelně možné doplnit i o nožní spouštění, tělní sprcha se spouští táhlem s okem, i zde je možné nožní spouštění.

Sprchy jsou vždy označeny předepsanými piktogramy.

Mrazuvzdornost sprch je zajištěna automaticky regulovaným topným systémem a dodatečnou izolací. Integrovaný termostat pak zajistí dostatečné vytápění. Opláštění trubek je z nerezové oceli. Takto je zajištěna maximální odolnost zařízení v průmyslovém prostředí nezávisle na povětrnostních podmínkách. Zamrznutí nepřipadá v úvahu ani při extrémních podmínkách.

Oční sprchy BangCo
logo Oční sprchy BangCo

Oční sprchy, tělní sprchy, bezpečnostní sprchy, tankové oční sprchy, tankové tělní sprchy. Dekontaminační bezpečnostní sprchy a stanice. Oční vymývačky. Soupravy pro přepravu ADR. Bezpečnostní nádoby. Bezpečnostní skříně pro chemikálie, hořlaviny. ...

 
 
Reklama