Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na seminář Životní cyklus s BIM, od projektanta až po asset managera

Datum: 18.4.2019 4:47  |  Autor: Martina Čemusová  |  Organizace: HSI, spol. s r. o., člen skupiny Unicorn  |  Firemní zpráva

Slyšeli jste o BIM a přemýšlíte o tom, jak ho začít využívat ve své práci? Hledáte vhodné softwarové nástroje pro práci dle BIM? Nebo si nejste jisti, co to BIM je a chtěli byste se dozvědět více?

HSI, spol. s r. o., člen skupiny Unicorn
Executive Briefing Centre - Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

tel.:+420 221 400 111
e-mail:
web:unicorn.com

Přijďte si poslechnout o přínosech BIM pro zadavatele, projektanty, zhotovitele, geodety i správce majetku. Pomůžeme Vám zorientovat se v problematice BIM a v možných návazných softwarových řešeních pro jednotlivé etapy životního cyklu stavby. Jak vám může při vašich každodenních činnostech pomoci software pro pořízení dat, pro kresbu, pro řízení projektu nebo pro správu majetku dle BIM.

BIM neboli informační modelování staveb, či lépe správa informací o stavbě, je proces vytváření a správy dat a informací o stavbě během celého jejího životního cyklu. Můžeme ho však chápat jako informační model jakékoli stavby – od výstavby infrastruktury až po nejvyšší budovu na světě. Orientujte se v problematice BIM. Připravte se na nové možnosti práce dle BIM ještě dnes!

Seminář je určen pro geodety, projektanty, investory, facility managery/property managery/asset managery a všechny ostatní, kteří se chtějí o BIM dozvědět více.

Rádi všem, koho se BIM dotýká, poradíme a doporučíme, jaké jsou pro jednotlivé fáze životního cyklu vhodné konkrétní nástroje. Ať už se jedná o softwarovou podporu geodetům, vedoucím projekce, zhotovitelům, investorům nebo správcům majetku.

Termín konání:
16. 5. 2019 od 9:30 do 14:00 hod.

Místo konání:
Kongresové centrum IKEM – 5. Patro, Vídeňská 1958/9, Praha 4

Seminář je pořádán pod záštitou Odborné rady pro BIM.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Facility manager a poplachové systémy - jednodenní školení jaro 2019

8.5.2019 | redakce
TZB-info ve středu 22. května 2019 opět pořádá jednodenní tématický seminář pro facility managery na téma poplachové zabezpečovací a tísňové, kamerové a přístupové systémy a jejich kombinace. Jak to je s výběrem podle ceny a jak si v praxi poradit při výběru nejvhodnějšího řešení?

Automatizovaná kontrola provozu TZB

11.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Automatizovaná kontrola provozu TZB je moderní nástroj k analýze velkého množství dat ze zařízení TZB, který připravuje podklady pro rozhodování správce budovy, na jaké procesy se zaměřit, kde lze očekávat největší úspory.
diskuse: 1 příspěvek, 14.04.2019 20:13
© Fotolia.com

Soupis prací a informační modelování staveb (BIM)

10.4.2019 | Ing. Stanislav Vitásek, Skanska a.s., Fakulta stavební ČVUT
Jakým způsobem se dají data z BIM použít už dnes k tvorbě soupisu prací za pomoci navrhnutého schématu postupu? Co vše se musí stát, abychom zde dosáhli absolutní využitelnosti metody BIM?

Efektivní a bezpečné nákupy energií pro veřejnou a státní správu

9.4. 10:17   Konference se zkušenostmi z nákupů energií a praktické otázky nákupu energií v režimu zákona o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ) a zákona o komoditních burzách (ZKB). více >>>

Pracovní úraz: Letos náleží zaměstnancům větší odškodné

24.3. 1:09   Uznaný úraz či nemoc je nezbytným předpokladem pro čerpání náhrad za ztrátu výdělku. Za základ výpočtu se bere průměrný výdělek před vznikem škody. více >>>

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Normy

Knihovna FM

Partneři - Facility management

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2018: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová