Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Týden Facility Managementu 2018

V pořadí již XVIII. ročník se uskuteční opět v měsíci listopadu a to v týdnu od 19. do 23. 11. 2018 v Brně. Doprovodné programy budou nejenom v Brně ale i v Praze.

Vážení přátelé Facility Managementu,
rádi bychom Vás jménem Představenstva IFMA CZ informovali, že i letos už jsou v plném proudu přípravy na tradiční setkání "Týden Facility Managementu 2018" .

V pořadí již XVIII. ročník se uskuteční opět v měsíci listopadu a to v týdnu od 19. do 23. 11. 2018, ale tentokrát jsme se rozhodli pro změnu a místo konání hlavní konference a společenského večera přesunuli do Brna. Součástí týdne budou další doprovodné programy a ty už Vám nabídneme nejenom v Brně ale i v Praze.

Znalostí a zkušenosti v duchu motta „Prostor & Prosperita"

Rádi bychom Vás vyzvali k aktivnímu zapojení se do tvorby obsahu této události předložením svých znalostí a zkušeností formou přednášky v duchu motta „Prostor & Prosperita" Prezentace mohou být cíleny do oblastí: Pracovní místo a pracovní prostředí - nedílná součást FM Cena, produktivita, kvalita - spojené nádoby poskytování služeb Analýza rizik v poskytování FM služeb Využití BIM v praxi a teorii FM Technika pro člověka vs. Člověk pro techniku Asset a Property Management z pohledu FM CAFM jako integrační platforma IT architektury Teorie a praxe FM Vztah mezi FM a makroekonomickou situací Vize a moderní trendy ve FM (sdílení, smart X, IOT, robotizace, ...)

Vyzýváme vás tímto k zaslání návrhu anotace Vaší přednášky na uvedené téma a to nejpozději do 21. 9. 2018.

Anotace přednášek a jejich názvy, prosíme, přihlašujte prostřednictvím formuláře na webu asociace IFMA CZ nebo ZDE. Můžete je také zaslat e-mailem s uvedením jména, příjmení, kontaktu, názvu a anotace přednášky.

Za Představenstvo IFMA CZ:
členové Představenstva pověření tvorbou programu konference:
Vladimír Svoboda, tel. 602 515 852, e-mail: svoboda@interplan.cz
Petr Glos, tel. 724 173 824, e-mail: petr.glos@tmapy.cz

Milena Machová, tel. 606 302 637, e-mail: milena.machova@ifma.cz, ředitelka asociace


IFMA CZ
logo IFMA CZ

Česká pobočka mezinárodní profesní organizace IFMA (International Facility Management Association). Hlavním předmětem činnosti asociace je prosazování zásad facility managementu do činnosti subjektů podnikajících či jinak působících na území ČR. Dalším ...

 
 
Reklama