Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Monitoring pro ISO 50001

Svojí novelou se stát zasadil o rozpohybování businessu v oblasti energetického managementu. Přinášíme způsob jak si výrazně zjednodušit implementaci ISO 50001 v oblasti energetického monitoringu.

Od počátku vývoje systému Enectiva, který sahá do poloviny roku 2011, jsme uvažovali o možném nasazení pro podporu procesů v rámci systému řízení ISO 50001. Tím, že velké firmy mají nyní povinost si vybrat buďto energetický audit nebo implementaci normy ISO 50001, zvyšuje se i hodnota, kterou on-line nástroj pro energetický management a monitoring energií nabízí.

Hlavní výhody on-line energetického managementu Enectiva v případě implementace ISO 50001:
  • zkrácení doby implementace
  • nižší administrativní zátež
  • nižší náklady na měření a monitoring energií
  • využítí dalších funckionalit nad rámce požadavků ISO 50001
  • možnost kdykoli redukovat či rozšiřovat rozsah systému monitoringu

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat případě více informací k nalazení na webu aplikace Enectiva či našem Blogu, kde se budeme problematice implementace ISO 50001 více věnovat i v dalších našich příspěvcích.

Enerfis, s.r.o.
logo Enerfis, s.r.o.

Do nabídky Enerfis patří: energetický management, energetický audit, certifikace LEED, BREEAM, SBtoolCZ, průkaz energetické náročnosti PENB, energetická optimalizace budov, smart metering, analýza mikroklimatu, aplikace Enectiva.

 
 
Reklama