Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Siemens uvádí na trh softwarový nástroj pro řízení přístupu do firemních budov

Nový SW nástroj SPC Manager Siemens umožňuje správu velkého počtu poplachových systémů založených na zabezpečovacích ústřednách řady SPC a systémovou kontrolu vstupu.

Společnost Siemens přichází s novým softwarovým nástrojem SPC Manager, který umožňuje správu velkého počtu poplachových systémů založených na zabezpečovacích ústřednách řady SPC.
S programem lze realizovat také systémovou kontrolu vstupu, a to u poplachových systémů nasazených v jedné či několika lokalitách. SPC Manager podporuje správu až jednoho tisíce ústředen řady SPC, jež se mohou nacházet kdekoliv na světě, a nabízí výkonné funkce – například sledování instalovaných systémů v reálném čase.
Obsluha může také jedním povelem měnit uživatelská nastavení mnoha systémů řady SPC současně.

Programový nástroj SPC Manager společnosti Siemens je vhodný jak pro firmy s jediným sídlem (např. menší kanceláře a obchody), tak pro společnosti s mnoha pobočkami, jako jsou obchodní řetězce a banky.
Program využívá trvale aktivní komunikační systém s protokolem IP, jenž umožňuje nepřetržité sledování hlavních stavových signálů – tj. „Ústředna zapnuta“, „Ústředna vypnuta“ a „Ústředna částečně zapnuta“. Program kromě toho sleduje události a aktivity, k nimž došlo u každé jednotlivé ústředny a poskytuje jak snadno srozumitelný souhrnný přehled, tak možnost vyvolání detailních informací.

SPC Manager společnosti Siemens
SPC Manager společnosti Siemens

SPC Manager lze snadno přizpůsobit stávajícímu systému SPC ve firmě. Nabízí například funkci správy uživatelů, kteří potřebují mít přístup na několik pracovišť, nebo průvodce pro import dat v dávkách na podporu rychlého přidělování přístupových karet. Pro kontrolu vstupu je k dispozici rozsáhlý kalendář s funkcí vyloučených dnů.

Vedle řídicích a monitorovacích funkcí nabízí program SPC Manager také široké možnosti tvorby zpráv. Může třeba kombinovat údaje z několika systémů SPC a vytvářet souhrnné zprávy o vloupáních či pokusech o vstup a o činnosti dveří. Softwarový nástroj SPC Manager lze nainstalovat na jakékoliv standardní PC.


Siemens, s.r.o.
logo Siemens, s.r.o.

Systémy automatizovaného řízení budov, systémy řízení energetických systémů, systémy řízení kotelen a předávacích stanic CZT. Přístroje pro měřicí a regulační techniku, integrované systémy budov, konzultace, projekty, software, dodávky na klíč, projekty ...

 
 
Reklama