Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Field View – rychlá a přehledná kontrola stavby

Datum: 16.5.2018  |  Organizace: Callida, s.r.o.  |  Firemní článek

Každý, kdo má zkušenosti s řízením stavby pravděpodobně potvrdí fakt, že nejvíc nedorozumění, chyb a nepřesných rozhodnutí vzniká mezi kanceláří a stavbou. Přitom jasná, přehledná a rychlá komunikace je základ každé úspěšné spolupráce. Aplikace Field View umožňuje okamžité sdílení informací mezi jednotlivými subjekty v rámci projektu. Všechny nedodělky, změny, vady a další úkoly najdete a sdílíte na jednom místě.

Callida, s.r.o.
Kloboučnická 24
140 00 Praha 4

tel.:234 710 234
e-mail:
web:callida.cz

Každodenní agenda spojená se stavební zakázkou zatěžuje mnoho lidí – stavbyvedoucím počínaje a projektovým managerem konče. Systém Field View pomáhá zbavit se nadměrného papírování a poskytuje přehlednou správu nedodělků, změn, vad a dalších úkolů na stavbě včetně pořizování fotodokumentace. Pro všechny jsou k dispozici vždy aktuální data, čímž se výrazně eliminují rizika, která projekt nejen brzdí, ale hlavně prodražují. Field View se jednoduše nahraje do tabletu nebo jiného mobilního zařízení (smartphone, laptop…). Pak už lze přímo na stavbě zadávat strukturované zápisy neboli tikety. Ty zahrnují informace o lokaci každého záznamu na projektové dokumentaci nebo pomocí GPS. Dále obsahují popis včetně fotografií a v neposlední řadě i přiřazené členy projektového týmu, kterých se záznam týká. Následně lze jediným kliknutím rozeslat protokoly s úkoly konkrétním osobám, které mají problém řešit. Díky nastaveným a přehledným workflow jsou data neustále aktualizovaná, takže zodpovědní manažeři mají kdykoli k dispozici skutečný stav prací stavbě. Field View využije jak malá, tak i velká stavební firma, developer, správce budov stejně jako ten, kdo dělá stavební dozor nebo řeší BOZP. Nezáleží na velikosti firmy ani na Vaší roli v projektu.

Výhody Field View

  • Snadné ovládání pouze jedním prstem
  • Rychlá aktivace systému zabere jen několik hodin
  • Sdílená data jsou na jednom místě snadno dohledatelná
  • Bez omezení lze pozvat do Field View všechny, s nimiž spolupracujete
  • Jednoduché zadávání úkolů rovnou na stavbě včetně fotografií

O tom, že tato moderní podoba řízení projektů získává své sympatie u stále vyššího počtu stavebních firem svědčí fakt, že se neustále rozrůstá řada jejich uživatelů. Nejnověji Field View využije při výstavbě tří bytových domů v rámci projektu obytného souboru U Lesoparku v pražských Letňanech stavební firma Kasten. Ta je generálním dodavatelem stavby a Field View využijí zejména při spolupráci se subdodavateli a při kontrolních prohlídkách staveb. Field View si už osahalo desítky firem, podívejte se na jejich hodnocení, jaké přínosy a výhody jim při práci tato aplikace přinesla. Pokud máte zájem, získat více informací a vyzkoušet si tuto aplikaci také, navštivte stránky Field View, kde si rovnou můžete sjednat schůzku a osobní prezentaci. Sami se přesvědčíte, že s Field View budete mít konečně čas se věnovat naplno projektu, a nikoli jen neustálému papírování.

Odkaz na videoreference Field View

Podívejte se, co o Field View říká stavební technik Ing. Radslav Pivoňka.

 

Datum: 16.5.2018
Organizace: Callida, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Normy

Knihovna FM

Partneři - Facility management

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2018: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová