Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 16.11.2021 do 2.6.2022
zpět na aktuální zprávy

1.3.2022
BJK Group s. r. o.

Český výrobce střešních záchytných systémů proti pádu osob se začátkem roku představuje několik dlouho plánovaných novinek a změn. Jednou z nich jsou právě ceníky.

23.2.2022
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Výběr vypínačů a zásuvek do exteriéru podléhá nárokům na bezpečnost. Do venkovního prostředí jsou určené elektrické přístroje se stupněm krytí IP 44, které hravě odolávají náročným klimatickým podmínkám.

1.2.2022
Loxone s.r.o.

Inteligentní automatizace s Loxone nabízí funkci „Trust“. Firmy ji využijí pro sdílení přístupových oprávnění zaměstnanců mezi pobočkami. Na chalupě pak lze využít stejné přístupové údaje jako doma.

29.1.2022
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Firmy z oboru protipožární prevence mají možnost představit své výrobky v rámci společné expozice na veletrhu FeuerTrutz, kterou ve spolupráci s PKPO organizuje Agentura CzechTrade.

29.1.2022

Akce, která změní budoucnost českých měst! Vyvrcholí 22. února závěrečnou konferencí, odbornými přednáškami a prezentací soutěžních návrhů s vyhlášením vítězů. Cílem je řešit problémy a přicházet s novými nápady a inovativními způsoby řešení.

18.1.2022
OPTIMTOP s.r.o.

Zimní období je charakteristické nízkými teplotami, které nám přinášejí sníh a náledí. Zatímco příroda se s těmito změnami už vyrovná, tak naše silnice a chodníky ne.

14.1.2022
ROOFIX

Česká značka Roofix specializující se na výrobu certifikovaných systémů pro bezpečnější pohyb na střechách před koncem roku rozšířila svoje portfolio o nový záchytný systém.

13.1.2022
TOP security, s.r.o.

Portfolio kamerových systémů od značky Dahua přináší ideální způsob, jak využít moderní technologie pro zabezpečení komerčních i soukromých objektů. Co vám mohou nabídnout?

3.12.2021
Spy Shop

Alkohol na pracovišti je problémem mnoha zaměstnavatelů. Bohužel mnoho zaměstnanců pije alkohol v nadměrném množství. Alkohol tester iBlow umožňuje přesné a rychle kontroly.

30.11.2021
Spy Shop

Účinná sebeobrana je klíčem k osobnímu bezpečí, když už je venku tma. Víte, jak se chránit pro případ útoku? Doporučujeme levné zbraně na sebeobranu bez zbrojního průkazu.

22.11.2021
Spy Shop

Bezdrátová kamera Reolink Go GSM LTE 4G umožňuje účinné venkovní sledování stavby. Jednoduchá montáž, globální náhled na živo, poplach a noční přísvit zaručují pohodlnou a nenápadnou ochranu stavby.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama