Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 11.12.2016 do 10.8.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

19.7.2017
STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví

17. 10. Praha: Požárně bezpečnostní zařízení a požární řešení v historických objektech, požadavky na požární řešení konstrukcí, požární prevenci, hašení historických objektů atd. Ve spolupráci s PKPO.

Veletrh FOR ARCH konaný ve dnech 19. až 23. září 2017 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech poskytne bližší informace všem zájemcům o dřevostavbu
17.7.2017
ABF, a.s.

Dřevostavba, na rozdíl od jiných typů konstrukcí se díky malé akumulační schopnosti dřeva rychle vyhřeje, ale i velmi rychle vychladne. V zimě tak ušetří finanční prostředky a v létě zpříjemní život.

Předcházet vzniku požárů je zákonnou povinností každé fyzické i právnické osoby
29.6.2017
PYROBOSS, s. r. o.

Je mnoho nařízení a mnoho věcí, které se týkají nemovitostí. Jedna z oblastí souvisí také s rizikem požáru. I zde je s ohledem na tuzemské zákony mnoho povinností, které lidé mají.

Požár Grenfell Tower v Londýně © Donna - Fotolia.com
15.6.2017

Požár výškového bytového domu v Londýně je uhašen. Oznámila to dnes mluvčí londýnských hasičů Dany Cottonová. Hasiči nyní budovu prohledávají, což má trvat ještě týdny.

8.6.2017
KOMA MODULAR s.r.o.

Firma KOMA MODULAR s.r.o. slaví 25 let od založení! V rámci oslavy výročí vás zveme na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 17. června 2017 od 11:00 do 17:00 v areálu firmy KOMA ve Vizovicích.

8.5.2017
AUDIO DIGITAL s.r.o.

Nejprodávanějším nástěnným evakuačním reproduktorem pro firmy, školy nebo prodejny od značky TOA, se za loňský rok stal model BS-678BSW.

4.5.2017
redakce

Výpočty jsou jednou z nejnavštěvovanějších částí TZB-info. Upravili jsme filtry, přidali obrázky a věříme, že vás nová podoba potěší (ačkoliv víme, že to bude chtít možná trochu času).

Jakub Kejval, generální ředitel Bureau Veritas
28.4.2017
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.

Globální inspekční a certifikační autorita Bureau Veritas oznamuje akvizici v rámci svého oboru. Spojila se Schutter Group, významným celosvětovým poskytovatelem obdobných služeb se zaměřením na zemědělsko-potravinářské komodity.

13.4.2017
STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví

10.5. Praha - školení pro autorizaci ČKAIT na požární bezpečnost staveb: konstrukce z požárního hlediska, teorie požárů, chování materiálů při požáru, požárně bezpečnostní zařízení, únikové cesty atd.

Stěnové panely a systém ploché střechy Kingspan - nové sídlo společnosti Gumex, Nitra Slovensko
7.4.2017
Kingspan a.s.

Pro nové sídlo společnosti Gumex jsme měli možnost vytvořit atraktivní budovu s působivým designem. Nejvýraznější byly různé stěnové panely naší výroby, například panely AWP a panely FH a náš systém ploché střechy X-Dek.

3.4.2017
GRAITEC s.r.o.

V dnešní době je nedílnou součástí téměř každé moderní budovy elektronické zabezpečení. Program CADKON+ MEP nabízí profesionální řešení pro snadné zpracování projektové dokumentace včetně výkazů.

31.3.2017
DELTA Svratka s.r.o.

Lidé často pochybují o dřevěných domech a odvrací se od jejich nákupu. Nevěří totiž ohnivzdornosti dřeva, jelikož dřevo patří mezi lehce hořlavý materiál. Je však dobré si uvědomit, že požár může vzniknout i v cihlových a plechových domkách.

27.1.2017

Hasiči zasahovali v pátek 27. ledna na výstavišti v Praze – Letňanech, kde vypukl požár. Hořely stánky s občerstvením. Požár vznikl při výměně propanbutanové lahve, několik dalších následně explodovalo.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama