Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 15.12.2021 do 13.9.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.9.2022
Promat s.r.o.

Když jsme před časem Promat – zákazníkům dávali na vědomí, že jsme vydali v pořadí již 6. vydání katalogu PBS dle EN, věděli jsme, že časem přijdou menší či větší úpravy, změny i nové katalogové listy.

25.8.2022
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

Zahrnují tedy jak variantu v bezhalogenovém oheň retardujícím provedení, tak i variantu se zachováním plné funkčnosti kabelového systému během požáru. Tyto typy kabelů jsou dostupné v průřezech 1,5 – 16 mm2.

20.8.2022
Cech topenářů a instalatérů ČR

Pozvánka na odborný kurz, který pořádá Cech topenářů a instalatérů České republiky ve spolupráci s TZB-info a sekcí Zdravotní a průmyslové instalace Společnosti pro techniku prostředí.

17.8.2022
ROOFIX

Možná právě plánujete novou stavbu anebo rekonstrukci a padli jste na záchytný systém. Zjistili jste, že se skládá z nerezových kotvicích bodů, už ale nevíte, kolik jich na vaší střeše bude potřeba.

22.7.2022
ROOFIX

Bezpečnost na prvním místě. Co ovšem (ne)dělat, abyste zajistili co největší bezpečnost při používání OOPP pro práci ve výškách? Připravili jsme pro vás krátký seznam.

1.3.2022
BJK Group s. r. o.

Český výrobce střešních záchytných systémů proti pádu osob se začátkem roku představuje několik dlouho plánovaných novinek a změn. Jednou z nich jsou právě ceníky.

23.2.2022
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Výběr vypínačů a zásuvek do exteriéru podléhá nárokům na bezpečnost. Do venkovního prostředí jsou určené elektrické přístroje se stupněm krytí IP 44, které hravě odolávají náročným klimatickým podmínkám.

1.2.2022
Loxone s.r.o.

Inteligentní automatizace s Loxone nabízí funkci „Trust“. Firmy ji využijí pro sdílení přístupových oprávnění zaměstnanců mezi pobočkami. Na chalupě pak lze využít stejné přístupové údaje jako doma.

29.1.2022
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Firmy z oboru protipožární prevence mají možnost představit své výrobky v rámci společné expozice na veletrhu FeuerTrutz, kterou ve spolupráci s PKPO organizuje Agentura CzechTrade.

29.1.2022

Akce, která změní budoucnost českých měst! Vyvrcholí 22. února závěrečnou konferencí, odbornými přednáškami a prezentací soutěžních návrhů s vyhlášením vítězů. Cílem je řešit problémy a přicházet s novými nápady a inovativními způsoby řešení.

18.1.2022
OPTIMTOP s.r.o.

Zimní období je charakteristické nízkými teplotami, které nám přinášejí sníh a náledí. Zatímco příroda se s těmito změnami už vyrovná, tak naše silnice a chodníky ne.

14.1.2022
ROOFIX

Česká značka Roofix specializující se na výrobu certifikovaných systémů pro bezpečnější pohyb na střechách před koncem roku rozšířila svoje portfolio o nový záchytný systém.

13.1.2022
TOP security, s.r.o.

Portfolio kamerových systémů od značky Dahua přináší ideální způsob, jak využít moderní technologie pro zabezpečení komerčních i soukromých objektů. Co vám mohou nabídnout?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama