Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 10.5.2023 do 16.11.2023
zpět na aktuální zprávy

Kurzy se konají ve výukovém centru Technické fakulty, České zemědělské univerzity v Praze. Zdroj: ČSPÚ
16.11.2023
Česká společnost pro údržbu, z.s.

Česká společnost pro údržbu zajišťuje jako jediná v ČR komplexní přípravu pracovníků údržby v souladu s požadavky normy ČSN EN 15628:2015 – Údržba – Kvalifikace pracovníků údržby.

16.10.2023
Profesní komora požární ochrany, z.s.

Profesní komora požární ochrany pořádá 4. seminář na téma „Provoz a kontroly PBZ“, který se uskuteční dne 28. listopadu 2023 od 13:00 do 17:30 hodin na ČVUT Praha, Thákurova 7, Praha 6.

3.10.2023
NUVIA Služby s.r.o.

Potřebujete na chvíli protáhnout kabel požárními dveřmi a nemáte nikoho, kdy by tu chvíli dveře zabezpečil? Svěřte to kočce! Protipožární klapka NuCAT pro dočasný průchod kabelů.

Zdroj: Shutterstock
7.9.2023
M2C

Bezpečnostní kamery se stávají běžnou součástí mnoha domovů. Kromě odrazení potenciálních zlodějů ale mohou přinášet také právní komplikace, pokud nevíte, jak je správně používat. Jaké jsou zásady pro umístění kamery?

5.9.2023
reca spol. s r.o.

Při uzavření dohody o službách výdejových automatů iSTORAGE nebo RFID: prvních 6 měsíců zdarma při sjednání na min. 60 měsíců nebo první 4 měsíce zdarma při sjednání na min. 36 měsíců.

Konference Požární bezpečnost staveb v PVA EXPO Praha. Zdroj: Archiv TZB-info
25.8.2023
Topinfo s.r.o.

8. odborná konference Požární bezpečnost staveb, kterou pořádá portál TZB-info ve spolupráci s Profesní komorou požární ochrany, se bude konat 21. září v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA na veletrhu FOR ARCH 2023. Přihlaste se včas.

10.8.2023
Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s. p. (Dřevařský ústav)

Pouze vizuální kontrolou se nedá kvalita a skutečný stav dřevěných konstrukcí správně posoudit. Nešťastná událost na vyhlídkové věži v Markvarticích na Děčínsku potvrdila, že pohledová kontrola bez odborné analýzy stavu dřeva nestačí.

7.8.2023
TOP security, s.r.o.

Elektrická požární signalizace dokáže upozornit na vznikající požár, ale pak přichází na řadu hasicí systémy. Představíme vám ty, které patří k těm nejmodernějším a možná jste o nich ještě neslyšeli.

24.6.2023
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

Společnost PRAKAB dodává na trh kabely pro nejrůznější využití již více než sto let. Tato tradiční česká firma, u jejíhož zrodu stál Dr. Emil Kolben, je silným hráčem na poli dodávek kabelů pro energetiku, ohni odolných a ohnivzdorných kabelů, ale také kabelů pro využití v železniční dopravě.

22.6.2023
elektroll ​Novotný & Tomeš spol. s r. o.

Potřebujete monitorovat objekt či prostor a ubezpečit se, že v něm nedochází k porušování pravidel či není vystaven zlodějům a vandalům? Kamerové systémy jsou tím, co hledáte.

18.5.2023
SEVEn, The Energy Efficiency Center, z.ú.

Povinné hodnocení budov a jejich připravenosti na chytrá řešení. SRI indikátor je komplexní hodnocení budovy, ve kterém se hodnotí jednotlivé technické oblasti vůči kritériím dopadu. Mezi hlavní technické oblasti patří např. vytápění, teplá voda, větrání, osvětlení, ale i nabíjení elektromobilů, obálka budovy a řízení spotřeby.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama