Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 5.8.2020 do 28.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

26.10.2020
SANELA spol. s r.o.

Sanela se snaží přinášet inovativní výrobky a reagovat na změny trhu a jeho potřeby.

16.10.2020
LATIV s.r.o.

Při stavbě domu je běžné soustředit se na kvalitu provedené práce, plnění termínů, výběr nejvhodnějších materiálů, ale nemělo by se zapomínat ani na pojištění stavby domu. Opravdu má pojištění nezkolaudované nemovitosti smysl? Na jakou částku však pojištění uzavřít?

7.10.2020
D+H Partner

Značka D+H, je součástí globální skupiny se sídlem v Německu, rozšířila své aktivity na český trh. V červenci byla otevřena pobočka v Praze. Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti systémů odvodu kouře, pohonů pro okna a dveře, protipožárních uzávěrů, požárního větrání a přirozeného větrání.

4.10.2020
Valeo

Valeo vyvinulo světově nejvýkonnější systém pro sterilizaci vzduchu v interiéru všech typů autobusů. Toto zařízení dokáže v jednom cyklu proudění eliminovat více než 95 % různých typů virů, včetně Covid-19. Vypořádá se i se všemi bakteriemi nebo plísněmi přítomnými ve vzduchu cirkulujícími na palubě autobusu.

4.10.2020
Tisková zpráva MŽP

Domácnosti s nenakaženými osobami bez nařízených karanténních opatření: Nakládejte s komunálním odpadem jako obvykle. Třiďte jako obvykle do barevných kontejnerů (pytlů). Směsný komunální odpad odkládejte do černých kontejnerů (na místa k tomu určená).

25.9.2020
Terinvest, spol. s r.o.

28. ročník veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se bude konat v termínu 16.-19.3.2021 v Brně. Aktuálně svoji účast potvrdilo 426 vystavovatelů!

24.9.2020
ENBRA a.s.

Vzdělávací instituce po rekuperacích sahají častěji než jiné veřejné budovy. Vliv na růst obliby tohoto řešení mají dotační programy, v letošním roce pak i delší uzavření škol kvůli koronaviru.

18.9.2020
Drekoma

Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (výrobního prostoru, skladu atp.). Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

M2C COVID 19 opatrenie: Elektronická recepčná
14.9.2020
M2C

Naša spoločnosť vyvinula a predstavila produkt M2C e-Reception. Ide o unikátnu technológiu s non-stop prevádzkou, ktorá ponúka výrazné zefektívnenie obslužnosti budov. Predstavuje širokú možnosť využitia v administratívnych budovách, nemocniciach, hoteloch, logistických centrách alebo štátnych úradoch a školách.

12.9.2020
M2C

Dohľad a správa budov z jedného miesta. M2C Space je unikátny pracovisko, kde vďaka najmodernejším technológiám, analytickým softwarom a špeciálne vyškoleným odborníkom kontrolujeme a ovládame vzdialene vaše technológie, energie, chránime váš majetok a tovar a minimalizujeme vaše straty pri čo najnižších nákladoch.

M2C COVID 19 opatrenie: e-Learning školenia
10.9.2020
M2C

Zoznámenie so zavedenými hygienickými opatreniami. Ak potrebujete oboznámiť Vašich zamestnancov / nájomcu / servisné organizácie/návštevníkov o zavedených hygienických bezpečnostných opatreniach na objekte, ponúkame možnosť e-learningového školenia.

9.9.2020
Lindström Czech Republic

Pracovní oděvy zaměstnanců jsou vizitkou společnosti. Záleží na jejich designu, kvalitě i použitých materiálech. Vyplatí se investovat do kvalitních látek a střihů. Víte, jak na outsourcing oblečení?

4.9.2020
Profesní komora požární ochrany, z.s.

Především pro osoby odborně způsobilé v oblasti požární ochrany a odbornou veřejnost.
PKPO zahajuje seriál odborných seminářů jako podporu odborného vzdělávání v oblasti požární ochrany, zejména pak v oblasti instalace, kontroly, provozu, údržby, oprav a věcných prostředků PO.

M2C COVID 19 opatrenie: Počítanie osôb
3.9.2020
M2C

Prehľad o aktuálnom počte osôb v budove. Skrz zariadenia napojené na kamery sme schopní zabezpečiť monitorovanie existujúceho počtu osôb na Vašom objekte.

1.9.2020
TOP security, s.r.o.

Zabezpečit prostupy potrubí před šířením požáru mají za úkol požární ucpávky. Tyto prvky protipožární ochrany by se měly brát v potaz už při tvorbě projektu stavby a měly by splňovat technické normy.

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

M2C COVID 19 opatrenie: Čistenie priestorov ozónovým generátorom
30.8.2020
M2C

Zabezpečíme čistenie Vašich priestorov pomocou ozónových generátorov, ktoré zlikvidujú všetky vírusy, baktérie, plesne a zápach v miestnostiach. Čistenie priestorov touto metódou vykonávame v kancelárskych, nebytových priestoroch, a sociálnych zázemiach a je zabezpečené pomocou výkonných a certifikovaných generátorov, ktoré spĺňajú všetky štandardné požiadavky.

M2C COVID 19 Inštalácia ochranných stien a značenie zón
28.8.2020
M2C

Dezinfekčne upratovanie Vám za pomoci špeciálnych dezinfekčných prostriedkov zabezpečí zníženie rizika prenosu vírusových a bakteriálnych ochorení s účinkom až 21 dní od aplikácie. Je vykonávané kvalifikovanými a preškolenými pracovníkmi.

M2C COVID 19 opatrenie: Hromadné bezkontaktné meranie teploty
26.8.2020
M2C

Automatické meranie teploty vstupujúcich osôb. Presnosť merania nami ponúkaných systémov a setov od 0,3 ° C. Automatická detekcia, alarmy, štatistiky, vzdialené prístupy s možnosťou napojenia na M2C Space. Rozmanitá ponuka systémov hromadného merania s referenčným bodom, bez referenčného bodu či ručných termokamier


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama