Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 2.12.2020 do 9.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

4.5.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Rigips vydává aktuální Katalog požárně odolných konstrukcí suché výstavby, ve kterém jsou zohledněny nejnovější výsledky zkoušek, expertiz a klasifikací za uplynulé období.

12.4.2021
Schöck-Wittek s.r.o.

České požárně-technické předpisy jsou přísnější, nebo podrobnější než ty evropské, a proto je třeba, při deklarování vlastností některých prvků vyrobených v evropské unii, doplnit popis jejich vlastností resp. prováděného detailu o posouzení druhu konstrukce hodnotami DP1, DP2 nebo DP3.

12.3.2021
Bola spol. s r.o.

Únik plynu v domácnosti může být způsoben nedostatečnou údržbou spotřebičů nebo jejich závadou. Riziku úniku plynu můžete předcházet pravidelnými revizemi a instalací detektorů plynu.

12.3.2021
Financial Solutions and Services , s.r.o.

Životní pojištění má sloužit především k ochraně pojištěného a jeho rodiny v případě dlouhodobé léčby úrazu či vážné nemoci nebo smrti, nebo pokud dochází k výrazné změně kvality života z výše uvedených příčin.

16.2.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Sněhová nadílka, která zasypala Prahu, by neměla zaskočit majitele budov, nemovitostí, bytových a rodinných domů. Ti jsou zodpovědní za škody spáchané padajícím sněhem ze střech.

2.2.2021
RedEd.cz - čerpací technika

Čerpadla PUISI pro čerpání hořlavých kapalin (benzín, lehký petrolej, motorová nafta) splňují všechny přísné požadavky, týkající se jejich využití v prostředí s potenciálním rizikem výbuchu.

19.1.2021
VIDIA-DESIGN s.r.o.

Již teď si můžete orientačně spočítat kolik ušetříte v roce 2021.

5.1.2021
VISTECH s.r.o.

HARMONYS TRIO - nejnovější inovace od firmy BODET, Francie.
Zařízení schopné poskytovat přesný čas, informace na displeji, vysílat hudbu nebo zvukové zprávy a efektivně varovat v případě ohrožení.

22.12.2020
TOP security, s.r.o.

Moderní kamerové systémy nabízejí řadu funkcí, které zvyšují účinnost střežení, pomáhají vyhodnocovat situace a včas detekovat hrozící nebezpečí.

6.12.2020
Spy Shop

Alkohol na pracovišti je problémem mnoha zaměstnavatelů. Není se čemu divit, průzkumy uvádí, že až 1 100 000 Čechů pije alkohol v nadměrném množství. Nezbývá nic jiného než pravidelné kontroly.

5.12.2020
LAUFEN CZ s.r.o.

Nejen díky demografickým změnám se v poslední době dostávají do popředí potřeby staršího obyvatelstva. U koupelny platí obzvlášť, že by měla být praktická, bezpečná a měli bychom se v ní cítit dobře. Praktická řešení ocení nejen invalidé, ale i starší lidé.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama