Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 13.5.2020 do 1.9.2020
zpět na aktuální zprávy

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

M2C COVID 19 opatrenie: Čistenie priestorov ozónovým generátorom
30.8.2020
M2C

Zabezpečíme čistenie Vašich priestorov pomocou ozónových generátorov, ktoré zlikvidujú všetky vírusy, baktérie, plesne a zápach v miestnostiach. Čistenie priestorov touto metódou vykonávame v kancelárskych, nebytových priestoroch, a sociálnych zázemiach a je zabezpečené pomocou výkonných a certifikovaných generátorov, ktoré spĺňajú všetky štandardné požiadavky.

M2C COVID 19 Inštalácia ochranných stien a značenie zón
28.8.2020
M2C

Dezinfekčne upratovanie Vám za pomoci špeciálnych dezinfekčných prostriedkov zabezpečí zníženie rizika prenosu vírusových a bakteriálnych ochorení s účinkom až 21 dní od aplikácie. Je vykonávané kvalifikovanými a preškolenými pracovníkmi.

M2C COVID 19 opatrenie: Hromadné bezkontaktné meranie teploty
26.8.2020
M2C

Automatické meranie teploty vstupujúcich osôb. Presnosť merania nami ponúkaných systémov a setov od 0,3 ° C. Automatická detekcia, alarmy, štatistiky, vzdialené prístupy s možnosťou napojenia na M2C Space. Rozmanitá ponuka systémov hromadného merania s referenčným bodom, bez referenčného bodu či ručných termokamier

Bezpečnost před odjezdem na dovolenou, foto redakce
1.7.2020
MV-generální ředitelství HZS ČR

Hasičský záchranný sbor ČR by chtěl zvýšit povědomí občanů o možných bezpečnostních rizicích a přispět ke snížení množství mimořádných událostí, ke kterým musí hasiči během léta každoročně vyjíždět.

19.6.2020
Spy Shop

Detektor kovů ve firmě chrání před krádežemi a brání vnášení nebezpečných předmětů na pracoviště. Stále více společností má zájem o zařízení tohoto druhu. Jaké možnosti existují na trhu?

2.6.2020
FLAMTECH, spol. s r.o.

Zajištění požární ochrany a BOZP na pracovišti i při pořádání akcí, kterých se účastní velký počet osob, podléhá velkým nárokům kladených na zaměstnavatele, zhotovitele staveb a obce.

2.6.2020
RodentCtrl - Saricotex s.r.o.

Poslední dobou se v médiích objevují zprávy o návratu zvířat do míst, která jsme jim my lidé odebrali. Následkem koronavirové karantény se snížila doprava, což způsobilo, že se zvířata cítí bezpečněji

22.5.2020
AZP Brno s.r.o.

AZP Brno s.r.o. rozšiřuje sortiment o bateriový automatický dávkovač mýdla a gelové desinfekce. Napájení bateriemi 6xAA 1,5V, objem desinfekčního gelu 1l. Dávkovač máme skladem.

20.5.2020
AVAPS s.r.o.

Ode dne 1. listopadu 2019 dodává naše společnost nové produkty řady FIBREroll na Evropský jednotný trh s CE certifikací dle evropské normy EN 16034 + EN 13241+A2.

19.5.2020
Lindström Czech Republic

Pandemie koronaviru ovlivnila naše soukromé i pracovní životy. Jeden z nejvíce zasažených sektorů je potravinářství, kde se významně zvýšily nároky na hygienu. Jste na nové standardy připraveni?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama