Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Unikátní inspekční minikamera Ferret Tools s wi-fi nově v ČR

Revoluční inspekční minikamery Ferret Tools jako první na světě využívají k přenosu obrazu vestavěnou wi-fi. Tím se vám otevírají dosud nevídané možnosti pohodlné a bezpečné inspekce.

Na trhu je mnoho inspekčních kamer, ale zpravidla s dlouhým kabelem, se kterým se často špatně manipuluje nebo se kvůli němu nedostanete do těch správných míst. Na český a slovenský trh nově uvádíme značku Ferret Tools, jejíž revoluční miniaturní kamery využívají k přenosu obrazu vestavěnou wi-fi. Tím se vám otevírají dosud nevídané možnosti pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Novozélandská značka Ferret Tools nabízí několik typů minikamery v typicky žluto-černém provedení: verze LITE, PRO a PLUS. Kamery najdou využití v mnoha oblastech a profesích pro vizuální inspekci, instalaci kabelů či údržbu, ale její využití najdou i domácí kutilové či běžní uživatelé.

Kde najít další informace?
Porovnání verzí a další informace najdete produktové stránce www.ferrettools.cz, kde můžete kamery rovněž zakoupit.

Výhradní zastoupení značky Ferret Tools v ČR
Produkty Ferret Tools, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost EST Elektro-System-Technik, s.r.o., Pod Pekárnami 338/12, Praha 9-Vysočany. T: 266 090 711, E: obchod@est-praha.cz, www.est-praha.cz

To mě zajímá


EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
logo EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Již 30 let působíme na českém trhu a exkluzivně vám nabízíme elektroinstalační materiál, osvětlovací techniku, vzduchotechniku, komunikační systémy a kabely renomovaných výrobců z Německa, Francie, Belgie, Rakouska či Itálie, kteří patří ke špičce ve svém ...

 
 
Reklama