Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 5.12.2020 do 15.7.2021
zpět na aktuální zprávy

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

4.5.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Rigips vydává aktuální Katalog požárně odolných konstrukcí suché výstavby, ve kterém jsou zohledněny nejnovější výsledky zkoušek, expertiz a klasifikací za uplynulé období.

12.4.2021
Schöck-Wittek s.r.o.

České požárně-technické předpisy jsou přísnější, nebo podrobnější než ty evropské, a proto je třeba, při deklarování vlastností některých prvků vyrobených v evropské unii, doplnit popis jejich vlastností resp. prováděného detailu o posouzení druhu konstrukce hodnotami DP1, DP2 nebo DP3.

12.3.2021
Bola spol. s r.o.

Únik plynu v domácnosti může být způsoben nedostatečnou údržbou spotřebičů nebo jejich závadou. Riziku úniku plynu můžete předcházet pravidelnými revizemi a instalací detektorů plynu.

12.3.2021
Financial Solutions and Services , s.r.o.

Životní pojištění má sloužit především k ochraně pojištěného a jeho rodiny v případě dlouhodobé léčby úrazu či vážné nemoci nebo smrti, nebo pokud dochází k výrazné změně kvality života z výše uvedených příčin.

16.2.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Sněhová nadílka, která zasypala Prahu, by neměla zaskočit majitele budov, nemovitostí, bytových a rodinných domů. Ti jsou zodpovědní za škody spáchané padajícím sněhem ze střech.

2.2.2021
RedEd.cz - čerpací technika

Čerpadla PUISI pro čerpání hořlavých kapalin (benzín, lehký petrolej, motorová nafta) splňují všechny přísné požadavky, týkající se jejich využití v prostředí s potenciálním rizikem výbuchu.

19.1.2021
VIDIA-DESIGN s.r.o.

Již teď si můžete orientačně spočítat kolik ušetříte v roce 2021.

5.1.2021
VISTECH s.r.o.

HARMONYS TRIO - nejnovější inovace od firmy BODET, Francie.
Zařízení schopné poskytovat přesný čas, informace na displeji, vysílat hudbu nebo zvukové zprávy a efektivně varovat v případě ohrožení.

22.12.2020
TOP security, s.r.o.

Moderní kamerové systémy nabízejí řadu funkcí, které zvyšují účinnost střežení, pomáhají vyhodnocovat situace a včas detekovat hrozící nebezpečí.

6.12.2020
Spy Shop

Alkohol na pracovišti je problémem mnoha zaměstnavatelů. Není se čemu divit, průzkumy uvádí, že až 1 100 000 Čechů pije alkohol v nadměrném množství. Nezbývá nic jiného než pravidelné kontroly.

5.12.2020
LAUFEN CZ s.r.o.

Nejen díky demografickým změnám se v poslední době dostávají do popředí potřeby staršího obyvatelstva. U koupelny platí obzvlášť, že by měla být praktická, bezpečná a měli bychom se v ní cítit dobře. Praktická řešení ocení nejen invalidé, ale i starší lidé.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama