Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 2.6.2020 do 10.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

M2C COVID 19 opatrenie: e-Learning školenia
10.9.2020
M2C

Zoznámenie so zavedenými hygienickými opatreniami. Ak potrebujete oboznámiť Vašich zamestnancov / nájomcu / servisné organizácie/návštevníkov o zavedených hygienických bezpečnostných opatreniach na objekte, ponúkame možnosť e-learningového školenia.

9.9.2020
Lindström Czech Republic

Pracovní oděvy zaměstnanců jsou vizitkou společnosti. Záleží na jejich designu, kvalitě i použitých materiálech. Vyplatí se investovat do kvalitních látek a střihů. Víte, jak na outsourcing oblečení?

4.9.2020
Profesní komora požární ochrany, z.s.

Především pro osoby odborně způsobilé v oblasti požární ochrany a odbornou veřejnost.
PKPO zahajuje seriál odborných seminářů jako podporu odborného vzdělávání v oblasti požární ochrany, zejména pak v oblasti instalace, kontroly, provozu, údržby, oprav a věcných prostředků PO.

M2C COVID 19 opatrenie: Počítanie osôb
3.9.2020
M2C

Prehľad o aktuálnom počte osôb v budove. Skrz zariadenia napojené na kamery sme schopní zabezpečiť monitorovanie existujúceho počtu osôb na Vašom objekte.

1.9.2020
TOP security, s.r.o.

Zabezpečit prostupy potrubí před šířením požáru mají za úkol požární ucpávky. Tyto prvky protipožární ochrany by se měly brát v potaz už při tvorbě projektu stavby a měly by splňovat technické normy.

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

M2C COVID 19 opatrenie: Čistenie priestorov ozónovým generátorom
30.8.2020
M2C

Zabezpečíme čistenie Vašich priestorov pomocou ozónových generátorov, ktoré zlikvidujú všetky vírusy, baktérie, plesne a zápach v miestnostiach. Čistenie priestorov touto metódou vykonávame v kancelárskych, nebytových priestoroch, a sociálnych zázemiach a je zabezpečené pomocou výkonných a certifikovaných generátorov, ktoré spĺňajú všetky štandardné požiadavky.

M2C COVID 19 Inštalácia ochranných stien a značenie zón
28.8.2020
M2C

Dezinfekčne upratovanie Vám za pomoci špeciálnych dezinfekčných prostriedkov zabezpečí zníženie rizika prenosu vírusových a bakteriálnych ochorení s účinkom až 21 dní od aplikácie. Je vykonávané kvalifikovanými a preškolenými pracovníkmi.

M2C COVID 19 opatrenie: Hromadné bezkontaktné meranie teploty
26.8.2020
M2C

Automatické meranie teploty vstupujúcich osôb. Presnosť merania nami ponúkaných systémov a setov od 0,3 ° C. Automatická detekcia, alarmy, štatistiky, vzdialené prístupy s možnosťou napojenia na M2C Space. Rozmanitá ponuka systémov hromadného merania s referenčným bodom, bez referenčného bodu či ručných termokamier

Bezpečnost před odjezdem na dovolenou, foto redakce
1.7.2020
MV-generální ředitelství HZS ČR

Hasičský záchranný sbor ČR by chtěl zvýšit povědomí občanů o možných bezpečnostních rizicích a přispět ke snížení množství mimořádných událostí, ke kterým musí hasiči během léta každoročně vyjíždět.

19.6.2020
Spy Shop

Detektor kovů ve firmě chrání před krádežemi a brání vnášení nebezpečných předmětů na pracoviště. Stále více společností má zájem o zařízení tohoto druhu. Jaké možnosti existují na trhu?

2.6.2020
FLAMTECH, spol. s r.o.

Zajištění požární ochrany a BOZP na pracovišti i při pořádání akcí, kterých se účastní velký počet osob, podléhá velkým nárokům kladených na zaměstnavatele, zhotovitele staveb a obce.

2.6.2020
RodentCtrl - Saricotex s.r.o.

Poslední dobou se v médiích objevují zprávy o návratu zvířat do míst, která jsme jim my lidé odebrali. Následkem koronavirové karantény se snížila doprava, což způsobilo, že se zvířata cítí bezpečněji


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama