Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 10.9.2020 do 2.12.2020
zpět na aktuální zprávy

25.11.2020
Spy Shop

Majitele stavebních firem se často setkávají s problémem krádeže ze staveniště nebo ze skladu. Řešením je micro kamera HD-02 pro diskrétní monitoring v reálném čase z každého místa na zemi.

10.11.2020
Fermacell, James Hardie Europe GmbH, o.s.

V kompletně rekonstruované devítipodlažní budově Rezidence Hradební v Ústí nad Labem, kde po přestavbě vznikly administrativní prostory a téměř sedm desítek nájemní bytů, byly všechny dělící konstrukce provedeny ze sádrovláknitých desek fermacellTM tloušťky 12,5 mm.

6.11.2020
Spy Shop

Chcete zabezpečit byt prostřednictvím jednoduchého monitorování? Dveřní kukátko s kamerou je jednoduché, diskrétní a efektivní zařízení pro monitorování prostoru před dveřmi.

6.11.2020
Le Chomat s.r.o.

Kolik jste toho v poslední době naspali? Podle nedávných studií víc než třetina Čechů spí méně než šest hodin denně. A na jejich zdraví je to znát – obzvlášť v době pandemie ...

5.11.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Firma JAP FUTURE nabízí ve svém sortimentu několik typů protipožárních stahovacích půdních schodů. Dokázali jsme spojit estetickou stránku s ryze praktickou. Zajišťujeme tak stylové interiérové řešení přístupu do půdních prostor, které je kvalitní, odolné a bezpečné.

2.11.2020
Multi-VAC spol. s r.o.

Jednoduché řešení pro rekuperační jednotky VENUS a DAPHNE s regulací AirGENIO, pokud chcete použít více čidel kvality vzduchu.

26.10.2020
SANELA spol. s r.o.

Sanela se snaží přinášet inovativní výrobky a reagovat na změny trhu a jeho potřeby.

16.10.2020
LATIV s.r.o.

Při stavbě domu je běžné soustředit se na kvalitu provedené práce, plnění termínů, výběr nejvhodnějších materiálů, ale nemělo by se zapomínat ani na pojištění stavby domu. Opravdu má pojištění nezkolaudované nemovitosti smysl? Na jakou částku však pojištění uzavřít?

7.10.2020
D+H Partner

Značka D+H, je součástí globální skupiny se sídlem v Německu, rozšířila své aktivity na český trh. V červenci byla otevřena pobočka v Praze. Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti systémů odvodu kouře, pohonů pro okna a dveře, protipožárních uzávěrů, požárního větrání a přirozeného větrání.

4.10.2020
Valeo

Valeo vyvinulo světově nejvýkonnější systém pro sterilizaci vzduchu v interiéru všech typů autobusů. Toto zařízení dokáže v jednom cyklu proudění eliminovat více než 95 % různých typů virů, včetně Covid-19. Vypořádá se i se všemi bakteriemi nebo plísněmi přítomnými ve vzduchu cirkulujícími na palubě autobusu.

4.10.2020
Tisková zpráva MŽP

Domácnosti s nenakaženými osobami bez nařízených karanténních opatření: Nakládejte s komunálním odpadem jako obvykle. Třiďte jako obvykle do barevných kontejnerů (pytlů). Směsný komunální odpad odkládejte do černých kontejnerů (na místa k tomu určená).

25.9.2020
Terinvest, spol. s r.o.

28. ročník veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se bude konat v termínu 16.-19.3.2021 v Brně. Aktuálně svoji účast potvrdilo 426 vystavovatelů!

24.9.2020
ENBRA a.s.

Vzdělávací instituce po rekuperacích sahají častěji než jiné veřejné budovy. Vliv na růst obliby tohoto řešení mají dotační programy, v letošním roce pak i delší uzavření škol kvůli koronaviru.

18.9.2020
Drekoma

Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (výrobního prostoru, skladu atp.). Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

M2C COVID 19 opatrenie: Elektronická recepčná
14.9.2020
M2C

Naša spoločnosť vyvinula a predstavila produkt M2C e-Reception. Ide o unikátnu technológiu s non-stop prevádzkou, ktorá ponúka výrazné zefektívnenie obslužnosti budov. Predstavuje širokú možnosť využitia v administratívnych budovách, nemocniciach, hoteloch, logistických centrách alebo štátnych úradoch a školách.

12.9.2020
M2C

Dohľad a správa budov z jedného miesta. M2C Space je unikátny pracovisko, kde vďaka najmodernejším technológiám, analytickým softwarom a špeciálne vyškoleným odborníkom kontrolujeme a ovládame vzdialene vaše technológie, energie, chránime váš majetok a tovar a minimalizujeme vaše straty pri čo najnižších nákladoch.

M2C COVID 19 opatrenie: e-Learning školenia
10.9.2020
M2C

Zoznámenie so zavedenými hygienickými opatreniami. Ak potrebujete oboznámiť Vašich zamestnancov / nájomcu / servisné organizácie/návštevníkov o zavedených hygienických bezpečnostných opatreniach na objekte, ponúkame možnosť e-learningového školenia.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama