Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Bezpečnost budov
Archiv zpráv od 17.8.2022 do 26.1.2023
zpět na aktuální zprávy

31.12.2022
TOP security, s.r.o.

Právnické osoby a podnikající fyzické osoby mají uloženo zabezpečit a udržovat v provozu požárně bezpečnostní zařízení, jehož hlavní součástí bývá ústředna EPS.

31.12.2022
TOMIS CZ, s.r.o.

Výběr ochranných pracovních pomůcek byste neměli podcenit. Pokud pracujete rukama, velkou pozornost si zaslouží zejména vhodné pracovní rukavice, které vám je zaručeně ochrání.

22.12.2022
Perfectstorage.cz

Majitelé velkých rodinných domů mají oproti majitelům bytů nebo nájemníkům obrovskou výhodu v prakticky neomezených skladovacích prostorech. Drtivá většina domů totiž disponuje nejenom prostornou půdou, ale také sklepem, do něhož můžete bez větších obav uskladnit nepotřebné věci.

13.12.2022
TOMIS CZ, s.r.o.

Nekvalitní boty ničí nohy, pracuje se vám v nich nepohodlně, někdy dokonce bolestivě. Díky pracovní obuvi Ardon budou vaše nohy v pohodlí po celý den. Vyberte si ideální pracovní boty pro svou profesi.

7.12.2022
TOP security, s.r.o.

Včasná signalizace požáru je důležitá jak pro váš majetek, tak zdraví. Díky EPS Lites zajistíte vysokou kvalitu ochrany před možným požárem v komerčních i nekomerčních prostorách.

veletrh FeuerTrutz
24.11.2022
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Firmy z oboru protipožární prevence mají možnost představit své výrobky v rámci společné expozice na veletrhu FeuerTrutz, kterou ve spolupráci s PKPO organizuje agentura CzechTrade.

25.10.2022
Merxu s.r.o.

Ekonomická krize se blíží velmi rychle. Doufejme, že současná situace skončí jinak. Abyste se však nemuseli o budoucnost bát, vyplatí se připravit svou firmu na nejhorší a využít příležitostí, které trh aktuálně nabízí.

4.10.2022
Profesní komora požární ochrany, z.s.

PKPO pokračuje v pořádání seminářů na podporu odborného vzdělávání v oblasti požární ochrany, zejména pak v oblasti instalace, kontroly, provozu, údržby, oprav a věcných prostředků PO.

6.9.2022
Promat s.r.o.

Když jsme před časem Promat – zákazníkům dávali na vědomí, že jsme vydali v pořadí již 6. vydání katalogu PBS dle EN, věděli jsme, že časem přijdou menší či větší úpravy, změny i nové katalogové listy.

25.8.2022
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

Zahrnují tedy jak variantu v bezhalogenovém oheň retardujícím provedení, tak i variantu se zachováním plné funkčnosti kabelového systému během požáru. Tyto typy kabelů jsou dostupné v průřezech 1,5 – 16 mm2.

20.8.2022
Cech topenářů a instalatérů ČR

Pozvánka na odborný kurz, který pořádá Cech topenářů a instalatérů České republiky ve spolupráci s TZB-info a sekcí Zdravotní a průmyslové instalace Společnosti pro techniku prostředí.

17.8.2022
ROOFIX

Možná právě plánujete novou stavbu anebo rekonstrukci a padli jste na záchytný systém. Zjistili jste, že se skládá z nerezových kotvicích bodů, už ale nevíte, kolik jich na vaší střeše bude potřeba.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama