Nový trend: Facility společnosti nabízejí svým klientům jako nadstandardní službu stroje na čištění obuvi

Datum: 7.4.2016  |  Organizace: ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.  |  Firemní článek

Společnosti zabývající se facility managementem, mohou svým klientům nabízet novou službu: čističe bot umístěné v jimi spravovaných budovách.

ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.
Na Bělidle 910/20
15000 Praha 5

tel.:251 556 799
e-mail:
web:www.cisticbot.cz

Administrativní budovy či rozsáhlá administrativní centra jsou místy s velkou koncentrací osob, což s sebou zvláště v období nepříznivého počasí přináší i vysoké nároky na úklid budov. Z tohoto důvodu některé facility společnosti (např. OKIN nebo Passerinvest) začaly rozšiřovat balíčky svých služeb o nový benefit: čističe bot.

Díky čističům bot se facility firmy lépe odliší od konkurence, která tuto službu běžně nenabízí. Čističe bot přispívají k pocitu komfortu a pohodlí zákazníků a pomáhají facility společnostem vytvářet pověst dokonalého poskytovatele špičkových služeb.

Česká společnost Čistič bot.CZ, s.r.o. na tento trend zareagovala a připravila v rámci programu Shine&Go možnost full-servis pronájmů čističů bot značky HEUTE šitou na míru právě facility firmám. Její předností je to, že facility společnost se stává prostředníkem pronájmu čističů bot a z toho jí plynou mnohé výhody. V první řadě se jedná o pronájem se slevou pro facility firmu s tím, že konečná výše pronájmu účtovaná zákazníkům se zcela odvíjí od uvážení a potřeb facility firmy.

Čistič bot.CZ nadstandardně nabízí svým klientům možnost obrandování strojů logem nebo značkou. Tuto nabídku mohou samozřejmě využít i facility společnosti, pro které je možnost loga umístěného na elegantním a designově zajímavém čističi bot způsobem, jak o sobě dát svým klientům nenásilně, přesto však důrazně, vědět.

V případě pronájmu od společnosti Čistič bot.CZ je v rámci programu Shine&Go zcela perfektně postaráno o pravidelný servis. Technici společnosti Čistič bot.CZ sami pohlídají, kdy je nutné servis provést a postarají se jak o kompletní čištění stroje včetně čisticích kartáčů, tak o doplňování lešticí pasty. Servis probíhá vždy mimo budovu klienta výměnou stroje za stroj. V programu Shine&Go je vše samozřejmě zdarma.

Více informací: ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.; marketing@cisticbot.cz, www.cisticbot.cz, www.shinego.cz

Polifix 2
Polifix 2
Poliswing
Poliswing
Elegance Couleur plus
Elegance Couleur plus

 

Datum: 7.4.2016
Organizace: ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Normy

Knihovna FM

Partner - Facility management

logo Mark2 Corporation

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová
 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %