Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Díky nové aplikaci M2C je správa budov a majetku jednodušší

Při správě objektů dochází k různým typům událostí. M2C přišla jako jedna z prvních společností poskytující integrovaný facility management s bezpečnostní mobilní aplikací M2C SUPPORT pro své klienty, která je ideální nejen pro provozovatele logistických a průmyslových skladů, ale i pro správu administrativních budov a obchodních center.

Účelem mobilní aplikace je individuální podpůrný a zároveň kontrolní systém při komunikaci běžných i kritických situací na objektech dle preference jejich důležitosti.

Zároveň tato aplikace slouží k pravidelnému zasílání novinek v oblasti facility a bezpečnosti, přičemž jejich publikace probíhá přes protokol RSS (Rich Site Summary). Tímto způsobem je možné rychle uvést například informace z webových stránek společnosti M2C a jiných odborně zaměřených webových portálů.

Klienti tak mají díky aplikaci i všechny aktuální kontakty svého poskytovatele služeb a osob zodpovědných právě za jejich objekt.

Vývoj aplikace trval necelý půlrok a jako tvůrce si společnost M2C vybrala speciálně firmu Good Sailors, s.r.o.

Aplikace pracuje v online režimu přes API (Application Programming Interface), který zajišťuje přenos dat s tzv. backendem, což je v tomto případě bezpečnostní software M2C.


Cílem společnosti M2C je nejen být zase o krok blíže zákazníkovi právě v oblasti služeb integrovaného facility managementu, kde je velmi důležité vzhledem k dnešní době vyžadovat detailnější a okamžité informace, ale poskytovat tyto služby taktéž v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Jak to všechno funguje?

Aplikaci mohou používat zákazníci vlastnící zařízení s operačními systémy iOS 7+ a Android 4.0/4.1+ a samozřejmě je na obou portálech Appstore i Googleplay ke stažení zdarma! K tomu, aby mohl zákazník aplikaci začít používat, potřebuje přihlašovací údaje, které mohou získat jen zákazníci M2C. Novým klientům zajistí přihlašovací údaje interní IT oddělení společnosti po ověření do tří pracovních dnů.


Kampaň s názvem: „SPOJTE SE SE SVÝM OBJEKTEM“ zastihla klienty společnosti M2C již na sklonku minulého roku. A pokud Vás zajímá, jak aplikace vypadá, můžete se podívat i na krátké promo video.

M2C Support - mobilní aplikace
M2C
logo M2C

M2C je přední český poskytovatel komplexních služeb v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Působíme také v Polsku, Bulharsku, Rusku, Turecku a na Slovensku.