Díky nové aplikaci M2C je správa budov a majetku jednodušší

Datum: 9.2.2016  |  Autor: Ing. Lucie Loudová  |  Organizace: Mark2 Corporation Czech a.s.  |  Firemní článek

Při správě objektů dochází k různým typům událostí. M2C přišla jako jedna z prvních společností poskytující integrovaný facility management s bezpečnostní mobilní aplikací M2C SUPPORT pro své klienty, která je ideální nejen pro provozovatele logistických a průmyslových skladů, ale i pro správu administrativních budov a obchodních center.

Mark2 Corporation Czech a.s.
Pod višňovkou 23
14000 Praha 4

tel.:800 111 112, 725 930 112
e-mail:
web:www.m2c.eu

Účelem mobilní aplikace je individuální podpůrný a zároveň kontrolní systém při komunikaci běžných i kritických situací na objektech dle preference jejich důležitosti.

Zároveň tato aplikace slouží k pravidelnému zasílání novinek v oblasti facility a bezpečnosti, přičemž jejich publikace probíhá přes protokol RSS (Rich Site Summary). Tímto způsobem je možné rychle uvést například informace z webových stránek společnosti M2C a jiných odborně zaměřených webových portálů.

Klienti tak mají díky aplikaci i všechny aktuální kontakty svého poskytovatele služeb a osob zodpovědných právě za jejich objekt.

Vývoj aplikace trval necelý půlrok a jako tvůrce si společnost M2C vybrala speciálně firmu Good Sailors, s.r.o.

Aplikace pracuje v online režimu přes API (Application Programming Interface), který zajišťuje přenos dat s tzv. backendem, což je v tomto případě bezpečnostní software M2C.


Cílem společnosti M2C je nejen být zase o krok blíže zákazníkovi právě v oblasti služeb integrovaného facility managementu, kde je velmi důležité vzhledem k dnešní době vyžadovat detailnější a okamžité informace, ale poskytovat tyto služby taktéž v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Jak to všechno funguje?

Aplikaci mohou používat zákazníci vlastnící zařízení s operačními systémy iOS 7+ a Android 4.0/4.1+ a samozřejmě je na obou portálech Appstore i Googleplay ke stažení zdarma! K tomu, aby mohl zákazník aplikaci začít používat, potřebuje přihlašovací údaje, které mohou získat jen zákazníci M2C. Novým klientům zajistí přihlašovací údaje interní IT oddělení společnosti po ověření do tří pracovních dnů.


Kampaň s názvem: „SPOJTE SE SE SVÝM OBJEKTEM“ zastihla klienty společnosti M2C již na sklonku minulého roku. A pokud Vás zajímá, jak aplikace vypadá, můžete se podívat i na krátké promo video.

M2C Support - mobilní aplikace 

Datum: 9.2.2016
Autor: Ing. Lucie Loudová
Organizace: Mark2 Corporation Czech a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Normy

Knihovna FM

Partner - Facility management

logo Mark2 Corporation

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová
 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí