Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Daniel Małysa jmenován novým vedoucím divize FM M2C v Polsku

Daniel Małysa zaměří na správu technických aktiv a implementaci řešení, jako jsou IoT a BIM.

Daniel Małysa jmenován novým vedoucím divize Facility management M2C v Polsku, foto M2C
Daniel Małysa jmenován novým vedoucím divize Facility management M2C v Polsku, foto M2C

V rámci vývoje a zdokonalování našich integrovaných služeb správy budov v Evropě, založila česká společnost M2C divizi technického facility managementu v Polsku, kde se vedoucí pozice ujal Daniel Małysa.

Daniel má za sebou 8 let zkušeností v oblasti technické údržby. Od roku 2016 implementoval a dohlížel na správu zařízení v průmyslových, logistických a kancelářských budovách po celém Polsku. Přednáší na AGH University of Science and Technology v Krakově, kde sdílí své znalosti o implementaci nejmodernějších technologií v oblasti správy nemovitostí.

Z pozice vedoucího divize Facility management se Daniel Małysa zaměří na správu technických aktiv a rozšiřování služeb u stávajících i nových klientů. Bude také implementovat inovativní řešení, jako jsou IoT a BIM, dále řídit vývoj nových produktů a služeb údržby a působit jako podpůrný člen obchodního týmu v případě jednání s potenciálními klienty na polském trhu.

M2C
logo M2C

M2C je přední český poskytovatel komplexních služeb v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Působíme také v Polsku, Bulharsku, Rusku, Turecku a na Slovensku.

 
 
Reklama