Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KOVO-LEMINI - Plynoměrové skříně HUP a revizní dvířka HUP

Zakázková výroba pro nás není problém - nechte si vyrobit HUP skříň či revizní dvířka přímo na míru. Žádný Váš požadavek pro nás není problém!

Na plynoměrové skříně se v rámci našeho výrobního programu specializujeme od roku 2011. V naší nabídce tak naleznete skříně pro průmyslovou a civilní výstavbu nebo také HUP skříně pro ukončení středotlaké domovní přípojky, regulaci tlaku a měření spotřeby plynu pro jednotlivé odběratele.

Plynoměrové skříně či revizní dvířka HUP vyrobíme podle vámi zadaných rozměrů a požadavků přímo na míru.

Našimi dlouhodobými partnery a odběrateli jsou společnosti specialistů TZB, generální dodavatelé staveb, developeři i koncoví zákazníci a uživatelé.

Díky vlastní práškové lakovně jsme schopni dvířka či skříně upravit do vámi požadované barvy. Povrchová úprava práškovou barvou chrání povrch před korozí a dalšími vnějšími a mechanickými vlivy a zároveň výrobku dodá skvělý vzhled.

KOVO-LEMINI, s.r.o.
logo KOVO-LEMINI, s.r.o.

Hlavním sortimentem společnosti jsou v současné době hydrantové systémy s tvarově stálou hadicí D19 20/30 a D25 20/30, plynoměrové skříně HUP a požární plechové skříně. Těch je v nabídce široký sortiment (SNH C52 - koš, kolébka; SNH D25; Skříňky na klíče ...

 
 
Reklama