Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KOVO-LEMINI, s.r.o. – Kvalitní hydrantové systémy od českého výrobce

Společnost KOVO-LEMINI, s.r.o. se zabývá výrobou hydrantových systémů a požárních skříní od roku 2011 a navázala tak na dlouholetou tradici společnosti FINAL 5P.

V tuto chvíli nabízíme zákazníkům největší a nejširší výběr různých typů a velikostí hydrantových systémů v České republice. Vyrábíme klasické nástěnné typy, vestavby, ale věnujeme se i zakázkové výrobě, kde jsem schopni hydrantové systémy upravit dle přesných požadavků zákazníka samozřejmě vše dle platných norem.

Díky vlastní práškové lakovně nenabízíme hydrantové systémy pouze ve standardní bílé a červené barvě, ale díky odlišné barevnosti dokážeme udělat z hydrantového systému designový prvek, který se bude hodit do každého interiéru i exteriéru.

Naše hydrantové systémy na přání zákazníků můžete najít například: na Letišti Václava Havla, ve Státní Opeře Praha, v supermarketech Lidl, O2 Aréně či v bytovém komplexu Vivus Argentinská.

KOVO-LEMINI, s.r.o.
logo KOVO-LEMINI, s.r.o.

Hlavním sortimentem společnosti jsou v současné době hydrantové systémy s tvarově stálou hadicí D19 20/30 a D25 20/30, plynoměrové skříně HUP a požární plechové skříně. Těch je v nabídce široký sortiment (SNH C52 - koš, kolébka; SNH D25; Skříňky na klíče ...

 
 
Reklama