Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

IoT a analýza dat poskytují moderní řešení ochrany před hlodavci

Mezinárodní společnost Anticimex, která je specialistou v oblasti ochrany proti hlodavcům, přišla s efektivní inovací jejich platformy pro systém inteligentních pastí ovládaných senzorem.

Poskytování moderní ochrany před škůdci

Mezinárodní společnost Anticimex, která je specialistou v oblasti ochrany proti hlodavcům, přišla s efektivní inovací jejich platformy pro systém inteligentních pastí ovládaných senzorem. Za pomoci společnosti Sigma, která je partnerem Microsoftu, vytvořil Anticimex zcela novou platformu v rámci Microsoft Azure IoT Hub, díky čemuž se společnost může daleko lépe rozhodovat na základě získaných dat a vytvářet nové obchodní modely.

Automaticky shromážděná data z IoT společně s daty získanými servisními techniky pomáhají prodejcům a technikům lépe spolupracovat při navrhování systémů pro hubení myší krys a potkanů. Anticimex tak dokáže lépe uspokojit potřeby svých zákazníků.

„Pro převážnou většinu našich zákazníků má účinná ochrana proti škůdcům zásadní význam,“ uzavírá ředitel Eripe. „Prostřednictvím rozhraní pro programování aplikací Azure API jim umožňujeme integrovat data o škůdcích s dalšími klíčovými údaji ve společnosti. Mnoho našich zákazníků považuje ověřené údaje o úspěšné ochraně před škůdci a další výkonnostní ukazatele za nejdůležitější faktor tvorby hodnoty.“

RodentCtrl - Saricotex s.r.o.
logo RodentCtrl - Saricotex s.r.o.

Jsme autorizovaným partnerem WiseCon/Anticimex Innovation Center pro ČR. Anticimex SMART je jediný systém na celosvětovém trhu, který bez použití jedu dokáže dlouhodobě, systematicky a efektivně zajistit 24/7 ochranu areálu proti myšovitým hlodavcům.

 
 
Reklama