Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Podlahová myčka Kärcher FC 5 vyznamenaná cenou za design Red Dot

Podlahová myčka FC 5 firmy Kärcher byla v tomto roce vyznamenána za svůj vynikající design celosvětově uznávanou cenou Red Dot-Award. Zařízení doma výrazně usnadňuje čištění, protože slučuje vysávání a stírání do jednoho pracovního kroku.

Vysoká funkčnost ve spojení s intuitivní obsluhou je ústředním tématem designu našich zařízení“, tolik Michael Meyer, vedoucí oddělení Industrial Design pro produkty Home & Garden firmy Kärcher. Podlahová myčka přesvědčí mnoha detaily, vysvětluje expert na design: „Štíhlou konstrukci stroje zdůrazňuje vertikální hliníkový profil, který se táhne přes nádrž až dolů k čisticí hlavě. Čisticí válce nebo nádrže na vodu jsou umístěny tak, aby byly snadno přístupné. Díky tomu je lze po použití vyjmout pouze jednou rukou a opět lehce nasadit.

Jedinečná technologie

Zvláštností podlahové myčky jsou dva rychle rotující válce z mikrovláken průběžně zvlhčované čisticím prostředkem. Válce rozpouštějí nečistoty a pojímají je z podlahy. Nečistoty a vlhkost jsou průběžně odsávány. Ve srovnání s klasickým mopem čistí Kärcher FC 5 podlahu vždy čistými válci a vodou. Další výhoda: odsátá, špinavá tekutina se dostane do samostatné nádrže, kterou po čištění jednoduše vylijete.

Úsporná a zároveň ekologická

Díky svému jedinečnému způsobu práce šetří podlahová myčka Kärcher FC 5 nejen čas, ale i vodu oproti práci s běžným mopem. Jen na jedno naplnění nádrže 400 ml lze vyčistit všechny tvrdé podlahy do rozsahu 60 m2. Úsporný způsob práce zajistí, že je podlaha suchá do dvou minut. Navíc nádrž lze snadno vyprázdnit bez přímého kontaktu se špinavou vodou

Cenou Award doplňuje myčka tvrdých podlah FC 5 dlouhou řadu více než 150 produktů Kärcher, které byly vyznamenány za design.

Kärcher podlahová myčka FC 5 - 6490 Kč
Kärcher podlahová myčka FC 5 - 6490 Kč
Kärcher podlahová myčka FC 5 - 6490 Kč
Kärcher podlahová myčka FC 5 - 6490 Kč
Kärcher podlahová myčka FC 5 - 6490 Kč
Kärcher podlahová myčka FC 5 - 6490 Kč

Kärcher spol. s r.o.
logo Kärcher spol. s r.o.

Kärcher je předním světovým poskytovatelem čisticí techniky. S vysokotlakými a ultra vysokotlakými čističi, vysavači a parními čističi, zametacími stroji a mycími automaty, mycími systémy vozidel, čisticími prostředky, čistírnami pitných vod ...