Jaký byl letošní Týden facility managementu?

Datum: 17.2.2018  |  Organizace: redakce

Asociace IFMA CZ uspořádala již XVII. ročník prestižní akce Týden facility managementu, která se uskutečnila ve dnech 13. - 16. listopadu 2017 v Praze a nesla motto Služby a Lidé.

Záštitu nad akci udělili: Ministerstvo obchodu a průmyslu - ministr Jiří Havlíček, Hospodářská komora České republiky - prezident Vladimír Dlouhý, Svaz podnikatelů ve stavebnictví - prezident Václav Matyáš, Hlavní město Praha - radní Karel Grabein Procházka.

Také tento ročník přinesl všem zájemcům o obor Facility management bohatý program, jehož vrcholnou akcí byla konference IFMA CZ v úterý 14. 11. 2017 spolu se slavnostním "after party" večerem spojeným s udělováním cen FM AWARDS 2017. Cílem veřejné neanonymní soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru. Ceny byly uděleny v kategoriích Projekt roku, Osobnost roku, Studentská práce roku, Odborná práce roku a Cena prezidenta 2017 za přínos oboru.

Součástí týdenní akce je bohatý doprovodný program, který byl obohacen o odborný workshop na téma: GDPR a jeho důsledky pro obor FM organizovaný odborným portálem TZB-info.cz. Odborným garantem byl RNDr. Jiří Kopačka, konzultant - Pověřenec pro ochranu osobních údajů. Diskuze byla zaměřena na legislativní rámec a změny oproti zákonu č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, vysvětlení pojmů „Běžné“ a zvláštní osobní údaje, představení principů, které chce nařízení prosadit nebo jaké sankce nás čekají při nedodržení legislativní povinnosti.

 

Hodnotit:  

Datum: 17.2.2018
Organizace: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcíchDiskuse (žádný příspěvek, přidat nový)


Témata 2018

Tabulky a výpočty

Normy

Knihovna FM

Partner - Facility management

logo Mark2 Corporation

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová
 
 

Aktuální články na ESTAV.czByly vyhlášeny výsledky prestižní architektonické soutěže Brick Award 2018Nová řada kompozitních prken Atmosphere pro terasy a plotyVápenopískové tvárnice Silka – větší užitná plocha rodinného domu díky tenkému zdivuKam bude směřovat budoucnost dřevostaveb?