Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jaký byl letošní Týden facility managementu?

Datum: 17.2.2018  |  Organizace: redakce

Asociace IFMA CZ uspořádala již XVII. ročník prestižní akce Týden facility managementu, která se uskutečnila ve dnech 13. - 16. listopadu 2017 v Praze a nesla motto Služby a Lidé.

Záštitu nad akci udělili: Ministerstvo obchodu a průmyslu - ministr Jiří Havlíček, Hospodářská komora České republiky - prezident Vladimír Dlouhý, Svaz podnikatelů ve stavebnictví - prezident Václav Matyáš, Hlavní město Praha - radní Karel Grabein Procházka.

Také tento ročník přinesl všem zájemcům o obor Facility management bohatý program, jehož vrcholnou akcí byla konference IFMA CZ v úterý 14. 11. 2017 spolu se slavnostním "after party" večerem spojeným s udělováním cen FM AWARDS 2017. Cílem veřejné neanonymní soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru. Ceny byly uděleny v kategoriích Projekt roku, Osobnost roku, Studentská práce roku, Odborná práce roku a Cena prezidenta 2017 za přínos oboru.

Součástí týdenní akce je bohatý doprovodný program, který byl obohacen o odborný workshop na téma: GDPR a jeho důsledky pro obor FM organizovaný odborným portálem TZB-info.cz. Odborným garantem byl RNDr. Jiří Kopačka, konzultant - Pověřenec pro ochranu osobních údajů. Diskuze byla zaměřena na legislativní rámec a změny oproti zákonu č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, vysvětlení pojmů „Běžné“ a zvláštní osobní údaje, představení principů, které chce nařízení prosadit nebo jaké sankce nás čekají při nedodržení legislativní povinnosti.

 

Hodnotit:  

Datum: 17.2.2018
Organizace: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcíchDiskuse (žádný příspěvek, přidat nový)


Témata 2018

technická podpora výrobců

Normy

Knihovna FM

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová