Dopřejte si teplý čaj nebo stravu i v chladných dnech díky várnicím

Datum: 22.1.2016  |  Organizace: ABstore.cz  |  Firemní článek

Také se v zimě a mrazivých dnech ocitáte v situacích, kdy hledáte způsob, jak se zahřát? Anebo máte zaměstnance, kteří pracují na stavbách a jsou celodenně v chladu?

Ať už je to tak, nebo chystáte velkou akci pro děti, je dobré se vyzbrojit teplými nápoji a jídlem. K tomu, aby vám nevychladly, jen co je přivezete na místo určení, dopomohou várnice na jídlo i pití.

<4>Jednoduché podávání nápojů a spolehlivé uzavírání

Při podávání nápojů i jídla jde především o to, aby se strava nebo pití nevylilo a také se podávalo pohodlně, čistě a mohl si jej případný strávník nabrat sám. Na to je myšleno u zmiňovaných várnic. Díky tomu, že se dá pořídit si várnice s kohouty, si mohou nápoj kdykoli načerpat všichni strávníci.

Co se týče uzávěru, nemusíte se bát přepravy ani úniku tepla během podávání. Várnice jsou opatřeny kvalitními víky, která těsní a kohouty umožňují podání horkého nápoje kdykoli bude nutné.


Nádoba (várnice) na přepravu jídla 20 l s kohoutkem

Podzemní nádrž Neptun

Využijte i další nabídky e-shopu ABstore.cz

Mimo várnice si v e-shopu ABstore.cz můžete pořídit i další zboží, které vám usnadní práci nejen na zahradě. Zmínit můžeme např. podzemní nádrže na vodu, díky nimž bude pro vás manipulace se splaškovou nebo dešťovou vodou mnohem jednodušší.

Podzemní nádrže na vodu jsou samostojné a dají se umístit jak pod zemský povrch, tak nad něj. Díky tomu, že jsou samostojné, si nemusíte dělat hlavu s jejich umístěním. Nebudete muset stavět žádné pevné základy, betonovat nebo pracně vytvářet základ pro nádrž. Vše umístíte např. do písečného podloží a nádrž bude v pořádku umístěna.

Vyberte si i vy vše, co vám usnadní život na zahradě, v dílně, nebo domácnosti či zaměstnání. Jejich nabídka je skutečně bohatá a využít můžete i mnohé výhody, které nabízí. Neváhejte a oslovte je už dnes. Zařadíte se mezi spoustu jiných spokojených klientů, kteří s e-shopem spolupracuje už po mnoho let.

 

Datum: 22.1.2016
Organizace: ABstore.czSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Normy

Knihovna FM

Partner - Facility management

logo Mark2 Corporation

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová
 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %