Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

DELTA představila nové kanceláře a novou architektonickou značku Delta Pods Architects

Ve čtvrtek 23. května v podvečerních hodinách představila mezinárodní architektonická a poradenská společnost DELTA své nové kanceláře v Praze.

DELTA působí v ČR již 31 let a má silné postavení v oblasti projektování a řízení staveb. Její specializace zahrnuje projekty pozemní výstavby v různých sektorech, včetně průmyslových a kancelářských budov, nákupních center, bytové výstavby a mnoha jiných.

Foto: DELTA Group I zleva: Wolfgang Kradischnig, Erik Štefanovič, Iveta Bosáková, Wolfgang Gomernik, Zbyněk Kovář
Foto: DELTA Group I zleva: Wolfgang Kradischnig, Erik Štefanovič, Iveta Bosáková, Wolfgang Gomernik, Zbyněk Kovář

Při slavnostním setkání na botelu Marina v Praze v Libni představila krátce také svou novou architektonickou značku Delta Pods Achitects, jež pevně stojí na vybudovaném mezinárodním týmu 160 architektů, projektantů a dalších specialistů. Zaměřuje se zejména na design, udržitelnou výstavbu, jež se často opírá o digitální technologie a implementaci BIM do projektů. Wolfgang Gomernik, jednatel DELTA Ukrajina také krátce prozradil, že jeho 75členný tým intenzivně pracuje na obnově části země zasažené válkou a svým nasazením v rámci svých tří poboček v Kyjevě, Lvově a Ivano-Frakivsk dokazuje i během posledních dvou let vytvářet velmi úspěšné stavební projekty. Za nejaktuálnější doporučujeme slavnostně otevřené Centrum protetiky a ortotiky ve Lvově nebo například revitalizaci brownfieldu Promprylad.Renovation ve městě Ivano-Frankivsk na západě Ukrajiny.

Marcela Kolářová uvedla, že nové prostory v budově DOCK IN THREE se staly již nezbytností díky úspěšné expanzi společnosti a rostoucímu týmu pečujícího o neustále se zvyšující objem stavebních projektů.

Foto: Nové prostory DELTA Group ČR v DOCK IN THREE, Praha Libeň (interiér)
Foto: Nové prostory DELTA Group ČR v DOCK IN THREE, Praha Libeň (exteriér)

Foto: Nové prostory DELTA Group ČR v DOCK IN THREE, Praha Libeň (interiér, exteriér)

Průřez nejzajímavějšími stavebními projekty DELTA napříč různými zeměmi k dispozici ZDE.


DELTA Group ČR - Delta Projektconsult s.r.o.
logo DELTA Group ČR - Delta Projektconsult s.r.o.

Soustřeďujeme ve svém týmu více než 400 odborníků a expertů na architekturu, projekci staveb včetně BIM projektování, projektový management a celkové řízení a koordinaci staveb včetně detailního stavebního dozoru - digitální nástroje Datenpool, PlanRadar, ...

 
 
Reklama