Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

iotor - dáváme smysl internetu věcí

O IoT se vyplatí přemýšlet vždy, když chceme realizovat úspory, hledat přínosy díky optimalizaci či plánujeme změny v procesech. Ať už řešíte otázku, v jakém prostředí vaši zaměstnanci pracují, jak na chytrou kontrolu zařízení a úklidu, nebo jak zlepšit správu energií - vždy se můžete nejdříve obrátit na nás.

iotor - dáváme smysl internetu věcí, foto iotor
iotor - dáváme smysl internetu věcí, foto iotor

Klademe velký důraz na reakci a dáváme IoT (ekonomický) smysl

Zaměřujeme se na jasné scénáře použití, rychlé zavedení a postupné rozšiřování primárně v oblastech správy budov a jejich prostředí, zařízení a energií. Ať už se jedná o analýzu, audit a zlepšení prostředí, dohled a údržbu strojů či správu a úspory v energiích, jsme schopni řešení SARA.hub rychle zavést a napojit na vaše stávající systémy a procesy.


Časté scénáře pro chytré budovy a prostory řízené prostřednictvím SARA.hubu

 • Úspora nákladů díky analýze reálného chování prostoru v měnících se podmínkách (roční doba, počasí, počty lidí, …) a následné optimalizaci řízení prostředí (chlazení, vytápění, větrání, osvětlení,…)
 • Zvýšení produktivity díky zajištění tepelného a světelného komfortu, včetně reakce na překročení definovaných parametrů (teplota, světlo, vlhkost, světlo, hluk, CO2…). Snížení nemocnosti.
 • Ochrana budov a zařízení (vlhkost, přehřívání, zamezení poškození plísní atd..)
 • Zajištění monitoringu souladu požadovaných parametrů prostředí (teplota, vlhkost, …) s normou, včetně uložení pro případný audit (potravinářství, sklady, pracovní podmínky)
 • Monitorování využití prostor pro:
  • Plánování efektivnějšího využití (konferenční místnosti, coworkingová místa,…)
  • Integrace rezervačního systému a topení/chlazení
  • Prediktivní (v závislosti na počtu schůzek/účastníků) a reaktivní (tlačítko) úklid

iotor a.s.
logo iotor a.s.

Dáváme smysl internetu věcí (IoT) pro efektivní správu, snížení nákladů a zvýšení produktivity. Jako člen skupiny OKIN za sebou máme mnohaleté zkušenosti při nasazení IoT řešení v segmentu facility managementu, logistice či výrobě.

 
 
Reklama