Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Energetika a certifikace budov

Do našeho týmu hledáme technicky zaměřeného kolegu či kolegyni, který se s námi bude podílet na energetických auditech a certifikacích budov ve standardech BREEAM a LEED.

Do našeho týmu hledáme technicky zaměřeného kolegu či kolegyni, který se s námi bude podílet na energetických auditech, návrhu a realizacích energeticky efektivních projektů, certifikacích budov ve standardech BREEAM a LEED i realizacích systémů pro energetický monitoring budov - Enectiva.

Požadujeme:
  • zájem o stavebnictví, TZB a techniku obecně
  • chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • znalost anglického jazyka
  • praxe v oboru je výhodou, ale není nutností
Nabízíme:
  • zajímavou a různorodou práci na projektech v regionu střední Evropy
  • odměnu odpovídající výsledkům a kvalifikaci
  • příjemné pracovní prostředí v rozvíjející se firmě

Na formality typu píchačka nebo precizní sledování docházky si moc nepotrpíme, ale výsledky jsou vždy na prvním místě. Občas si jdeme s firmou zajezdit na motokárách, nebo na dvorku u kanceláře něco ugrilujeme a příjemná atmosféra je u nás důležitá.

Práce je možná jak na plný, tak zkrácený úvazek. Pokud nemáte zkušeností a přesto cítíte, že by Vás práce mohla bavit, určitě nám dejte vědět. K dispozici Vám budou naše zkušenosti a kancelář u Anděla, Praha 5.

V případě zájmu budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na kariera@enerfis.cz

Tým Enerfis


Enerfis, s.r.o.
logo Enerfis, s.r.o.

Do nabídky Enerfis patří: energetický management, energetický audit, certifikace LEED, BREEAM, SBtoolCZ, průkaz energetické náročnosti PENB, energetická optimalizace budov, smart metering, analýza mikroklimatu, aplikace Enectiva.

 
 
Reklama