Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Soutěž Rozpočtujeme s Callidou letos slaví čtvrtstoletí

Letos se koná již 25. ročník studentské soutěže pro střední a vysoké školy s názvem Rozpočtujeme s Callidou, která si získala řadu příznivců a prošlo jí za tu dobu již stovky studentů.

Když společnost Callida začala v roce 1990 působit v českém stavebnictví, byl jedním z její cílů také podpora vzdělávání studentů ve stavebním oboru. Naší snahou bylo a je neustále zlepšovat znalosti studentů v oblasti tvorby stavebních rozpočtů a tím je nepřímo připravovat na úspěšný vstup do praxe.

Soutěží se opět ve dvou kategoriích. Ve středu 25. března poměří své síly studenti VŠ. Ve čtvrtek 26. března přijde na řadu klání SŠ. Jistě bude zajímavé sledovat, zda-li své prvenství z loňského roku obhájí ČVUT Praha resp. Střední škola stavební z Havlíčkova Brodu.

Důležité je také zmínit, že celá soutěž by nemohla úspěšně proběhnout bez podpory Fakulty stavební ČVUT, která tradičně poskytne prostory a zázemí pro konání této akce. Sluší se také připomenout, že finanční podporu poskytly partneři soutěže Baumit, spol. s r.o., Českomoravský beton, a.s. a GEOSAN GROUP a.s. za což jim patří velký dík. A mediálním partnerem se pro letošní ročník stal odborný časopis Stavitel. O výsledcích soutěže vás budeme informovat na našich stránkách www.callida.cz i prostřednictvím FB a LinkedIN.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama