Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Profesionální čištění oken a hladkých ploch – efektivně a rychle

Profesionální okenní vysavač Kärcher WVP 10 zefektivní a zrychlí mytí oken a čištění velkých prosklených či hladkých ploch na maximum.

Profesionální vysavač na okna Professional Kärcher WVP 10 se díky rychlootáčkovému motoru vyznačuje vyšším sacím výkonem. Inovativní způsob odsávání značně urychluje a zjednodušuje celý mycí proces, takže díky perfektnímu odsávání jsou plochy v minutě čisté, suché a zářivě lesklé. Spolehlivě funguje při úklidu všemi směry. Díky manuálně nastavitelnému dorazu až ke krajům s ním dosáhnete dokonalých výsledků. Je velice lehký a příjemný do ruky. Praktická a snadno vyměnitelná lithium-iontová baterie umožňuje na jedno nabití až 35 minut nepřetržité práce.

Díky ukazateli na rukojeti přístroje víte vždy přesně, kolik času ještě zbývá. Optimální čištění doplňuje i koncentrát čisticího prostředku, nástřiková láhev se stírací násadou a mikrovláknovým návlekem. Kärcher WVP 10 urychluje úklid s dokonalým výsledkem.

Kärcher spol. s r.o.
logo Kärcher spol. s r.o.

Firma Kärcher je předním světovým dodavatelem úklidové techniky a systémových řešení v oblasti čištění. V posledních letech jsme rozšířili portfolio o zavlažovací systémy pro zahradu. Naše značka ovšem nedodává jen stroje, ale snaží se zákazníkům ...

 
 
Reklama