Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Náhradní plnění od D.I.SEVEN

Zjistěte vše o náhradním plnění od D.I.SEVEN.

Náhradní plnění od D.I.SEVEN

Co je náhradní plnění?

Náhradní plnění je způsob, jak splnit podíl zaměstnanců OZP povinný pro všechny soukromé a státní společnosti, které zaměstnávají 25 a více zaměstnanců a to v povinném podílu 4% k celkovému počtu zaměstnanců.

7 důvodů, proč náhradní plnění od D.I.SEVEN
 1. Podpoříte zaměstnávání OZP
 2. Splníte zákonem stanovený povinný poddíl OZP
 3. Ušetříte na odvodech státu
 4. Postaráme se o administrativu za Vás
 5. Získáte služby od certifikované společnosti. Včasným zajištěním služeb splníte povinné podmínky
 6. Peníze neodevzdáte pouze státu, ale získáte služby navíc
Jak na náhradní plnění v 5 krocích:
 1. Vyberte si služby, které budou pro Vaši společnost užitečné. Služby můžete kombinovat.
 2. Objem poskytovaných služeb v rámci náhradního plnění je státem limitován vy výši 36 násobku průměrné měsíční mzdy předchozího roku. Zajistěte si odběr služeb včas.
 3. Spolehlivý poskytovatel náhradního plnění si musí vést pečlivou dokumentaci o dodání služeb pro náhradní plnění. U nás si ji můžete kdykoliv vyžádat.
 4. Koncem každého roku dochází k vyhlášení průměrné mzdy za I. až III. čtvrtletí, která určuje výši náhradního plnění. Po aktuálním přepočtení doobjednejte služby nebo splňte odvodem státu.
 5. Staráme se o veškerou administrativu. v řádném termínu zavedeme do centrální evidence způsob plnění povinného podílu. Na Vás je jen ohlášení o splnění povinného podílu do 15.2.
D.I. SEVEN, a.s.
logo D.I. SEVEN, a.s.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. se již od roku 1995 zabývá službami v bezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní služby a úklidové práce poskytujeme našim klientům ve všech oblastech České republiky. Firmám i státní správě mimo jiné poskytujeme ...

 
 
Reklama