Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

On-line monitoring energí Enectiva přináší nová vylepšení

Česká cloudová aplikace Enectiva, uvolnila nové funkce v oblasti automatických upozornění. Ty jsou cíleny na uživatele, kteří chtějí být informování o své spotřebě, aby zabránili plýtvání.

On-line monitoring energí Enectiva přináší nová vylepšení

Aplikace Enectiva, kterou používají majitelé a správci nemovitostí pro on-line dálkové odečty energií, přináší nová vylepšení v automatické analytice a vyhodnocování energetických dat. Tým kolem společnosti Enerfis s.r.o., který má na starost vývoj a provoz aplikace Enectiva se rozhodl zaměřit na detekci možného plýtvání a odhalování kritických stavů.

Vylepšení automatických upozornění obsahují:

  • Upozornění jež je navázáno na interní a externí teploty, pro zabránění přetápění či zbytečnému chlazení.
  • Upozornění na překročení spotřeby nebo nákladů od začátku měsíce, dne nebo hodiny.
  • Upozornění na překročení 1/4 hodinového maxima (rezervované kapacity).
  • Upozornění na změnu spotřeby či nákladů mezi dvěma obdobími.

Nově lze všechna nastavená upozornění omezit na specifické dny nebo částí dnů. To umožňuje například nastavovat upozornění na překročení spotřeby v nočních hodinách během víkendu nebo státního svátku, tedy v časech extrémně náchylných k zbytečnému plýtvání. Upozornění lze taktéž nastavit nejen na energetické jednotky, ale taktéž vztáhnout k peněžním jednotkám v případě, že u měřidel máte nastaveny ceníky.

Váš Tým Enectiva
Odhalujeme plýtvání, motivujeme k úsporám

Enerfis, s.r.o.
logo Enerfis, s.r.o.

Do nabídky Enerfis patří: energetický management, energetický audit, certifikace LEED, BREEAM, SBtoolCZ, průkaz energetické náročnosti PENB, energetická optimalizace budov, smart metering, analýza mikroklimatu, aplikace Enectiva.

 
 
Reklama