Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový modul evidence kabelové sítě v systému AMI

Datum: 10.7.2018 4:11  |  Organizace: HSI, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Nejnovější modul systému AMI slouží zejména jako nástroj k evidenci a správě veškeré kabelové sítě a všech jejích návazných prvků tak, aby bylo zřejmé, který konektor nebo vlákno nese jakou službu.

HSI, spol. s r. o., člen skupiny Unicorn
Olšanská 2643/1a
130 80 Praha 3

tel.:+420 221 400 111
e-mail:
web:unicorn.com/cz/hsi

Nový modul evidence kabelové sítě v systému AMI

Komplexní řešení AMI pro správu majetku a podporu facility managementu obsahuje nový modul, který se zabývá pasportizací sítí z trochu jiného pohledu.

Sítě jsou evidovány od budovy, ve které je umístěna rozvodna s rozvaděči, až po jednotlivé konektory distribučních boxů, do nichž se vkládají jednotlivá vlákna např. optických kabelů. Součástí řešení je i generování řady výstupů, jako jsou řezy kabelem, schématické zobrazení kabelové trasy, ale také možnost propojení s geografickou informací, kterou si kabel nese v systému AMI.

Výhodou řešení je komplexní pohled, díky němuž lze pomocí funkce trasování rychle a jednoduše zjistit, které konkrétní služby budou v případě poškození kabelu nedostupné.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Akreditované štúdium – Správa bytového fondu

13.9.2018 | redakce dle informací SSTP
Slovenská technická univerzita – Stavebná fakulta STU ponúka v akademickom roku 2016/2017 novinku – akreditované ďalšie vzdelávanie SPRÁVA BYTOVÉHO FONDU. Akreditácia bola udelená MŠVŠ SR pod číslom POA 0473/2016/79/1.

Celodenní interaktivní konference TechoCon - The Workplace of the Future

11.9. 02:00   Celodenní interaktivní konference TechoCon - The Workplace of the Future se uskuteční již tento čtvrtek v TECHO showroomu v Praze! Akce zaměřená na technologické inovace a jejich vliv na život v kancelářích se bude věnovat tématu Coworkingu. více >>>

BIM Open 2018 – 3. ročník BIM konference na Moravě

8.9.2018
Dne 25. 9. 2018 se v Ostravě uskuteční třetí ročník BIM konference, kterou pořádá firma Adeon CZ ve spolupráci se společnostmi Autodesk, HP, 3Dconnexion, CGS a dalšími.

Poslední možnost přihlášení na intenzivní vzdělávací seminář s tématem: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

8.9. 03:00   Intenzivní 5denní (3+2 dny) vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Zbývají pouze dvě volná místa! více >>>

Bezpečnostní standardy na letních festivalech

26.8.2018 | doc. Ing. Martin Hrinko, Ph.D., MBA, Policejní prezidium ČR, Praha, Ing. Mária Klenová, VŠB TU Ostrava, Fakulta bezpečnostního inženýrství
Požádali jsme zástupce Fakulty bezpečnostního inženýrství v Ostravě a Policejního prezidia ČR o vyjádření ke standardům prevence při hudebních produkcích, letních festivalech či akcích pod širým nebem. V příspěvku popisují oprávnění a povinnosti základních subjektů, tj. pořadatele a státu (města, obce), směřujících k opatření zabraňujícímu vzniku mimořádných událostí na uvedených akcích a k ochraně takzvaných měkkých cílů.

Témata 2018

technická podpora výrobců

Normy

Knihovna FM

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague
Říjen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová