Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Speciální nabídky: ArchiCAD+Rhino+Grasshopper za cenu ArchiCADu

BIM bez limitů. Vizuální algoritmické modelování v ArchiCADu. Jeden balíček, jedna cena! Pouze do 31.12. 2015!

ArchiCAD 19 je prémiový CAD/BIM program, disponující hrubou výpočetní silou i lehkostí a přímočarostí ovládání. Program zahrnuje nástroje pro zpracování všech stupňů projektu, od koncepční studie po realizační výkresy a výkazy. ArchiCAD 19 obsahuje nejnovější převodníky IFC, DWG a DXF, umožňující plynulou BIM 3D i 2D komunikaci se specialisty. Týmovou spolupráci řeší technologie Teamwork a BIM Server.

Rhinoceros 5 a Grasshopper
Rhinoceros (Rhino) je plošný NURBS modelář vhodný pro přesné modelování geometricky složitých staveb a konstrukcí, zakřivených a zborcených ploch a těles. Grasshopper je geniální modul pro generativní parametrické modelování.

ArchiCAD 19, Rhinoceros 5 a Grasshopper za cenu ArchiCADu. Pouze od 1.12. do 31.12. 2015
Balíček ArchiCAD – Rhino – Grasshopper za cenu ArchiCADu 138 800,- Kč nebo 111 000,- Kč při uzavření Smlouvy o SupportPacku lze získat na základě závazné objednávky provedené do 31.12. 2015 vyplněním formuláře nebo zasláním e-mailu na obchod@cegra.cz.

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. (CEGRA)
logo Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. (CEGRA)

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR (CEGRA) si od roku 1995 vybudovala pozici zásadního dodavatele počítačových technologií pro stavební průmysl v České republice. Cegra je průkopníkem BIM projektování, jejím stěžejním produktem je ArchiCAD, systém ...

 
 
Reklama