Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Převezmeme vaše starosti týkající se odečtů měřidel a vyúčtování energií

Dali jsem si za úkol pomoci našim zákazníkům z řad majitelů a investorů snížit procento zbytečně spotřebované energie na minimum a z tohoto důvodu vznikla služba externího energetika.

V rámci služby outsourcovaného energetického managementu vám můžeme nabídnout:
 • Vypracování vstupního detailního energetického auditu, kterým odhalíme potenciál k úsporám
 • Poskytnutí on-line nástroje pro monitoring energetických spotřeb i nákladů www.enectiva.cz
 • Roční vyúčtování energií nájemníkům
 • Vypracování Průkazu Energetické Náročnosti Budovy (PENB)
 • Vyhledávání energetických úspor a energetický controling
 • Pravidelný měsíční reporting energetických dat (spotřeb a nákladů)
 • Zajištění pravidelných energetických kontrol klimatizací a kotlů dané vyhláškou
 • Zastupování klienta ve vztahu s dodavateli a distributory energií
 • Organizace výběrových řízení na nákup energií
 • Optimalizace rezervovaných kapacit plynu i elektrické energie
 • Hlídání platnosti cejchování měřidel, případně jejich výměna

Cílem je, aby zákazník maximálně snížil náklady na energie a energetický management, při tom se mohl plně soustředit na svoji oblast podnikání.
Díky dalším službám, které Enerfis nabízí, jsme schopni službu externího energetika vhodně doplňovat ostatními službami či produkty z našeho portfolia.


Mezi tyto služby patří i odborná měření jako např. termovize, měření množství CO2, či detailní analýza odběru elektrické energie analyzátorem sítě Dent Instruments.
Tyto doplňkové služby zajístí, aby zákazník byl vždy maximálně spokojen. Enerfis je schopen také implemtentovat principy energetického managementu dle ISO 50001 v rámci spolupráce s Dekra Certification.

Cílem je, aby zákazník maximálně snížil náklady na energie a energetický management, při tom se mohl plně soustředit na svoji oblast podnikání. Díky dalším službám, které Enerfis nabízí, jsme schopni službu externího energetika vhodně doplňovat ostatními službami či produkty z našeho portfolia. Mezi tyto služby patří i odborná měření jako např. termovize, měření množství CO2, či detailní analýza odběru elektrické energie analyzátorem sítě Dent Instruments. Tyto doplňkové služby zajístí, aby zákazník byl vždy maximálně spokojen. Enerfis je schopen také implemtentovat principy energetického managementu dle ISO 50001 v rámci spolupráce s Dekra Certification.

V rámci služby má možnost každý zákazník získat přistup do energetického dohledového centra Enectiva, kde si může sám kdykoli prohlédnout své energetické spotřeby a náklady na ně.

Enerfis, s.r.o.
logo Enerfis, s.r.o.

Do nabídky Enerfis patří: energetický management, energetický audit, certifikace LEED, BREEAM, SBtoolCZ, průkaz energetické náročnosti PENB, energetická optimalizace budov, smart metering, analýza mikroklimatu, aplikace Enectiva.

 
 
Reklama