Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
fotogalerie veletrhu

Závěrečná zpráva veletrhu Aqua-therm Praha 2003

27.1.2004 | Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Kolik vystavovatelů se zúčastnilo, z kolika zemí a řadu dalších zajímavých informací se dozvíte ze závěrečné zprávy jubilejního 10. ročníku veletrhu Aqua-therm Praha.

Aqua-therm Praha 2003 v číslech

9.12.2003 | PhDr. Jindřich Jirásek, Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Jubilejní 10. mezinárodní odborný veletrh Aqua-therm Praha sice skončil teprve před deseti dny, ale pořadatelská firma Progres Partners Advertising už nám jako prvním poskytla statistické údaje nejen o počtech vystavovatelů a výstavní ploše, ale také o výsledcích průzkumu mezi návštěvníky.

František Kočí: Aqua-therm Praha je příspěvkem Evropě

30.11.2003 | Alexander Lukeš
Rozhovor s Františkem Kočím, ředitelem pořadatelské agentury Progres Partners Advertising s.r.o., na závěr veletrhu.
diskuse: 1 příspěvek, 16.02.2010 13:39

Šance k akceleraci

29.11.2003 | RNDr. Jana Plamínková
V pátek dopoledne, předposlední den Aqua-thermu, se uskutečnil seminář nazvaný Komunální projekty pro Solární ligu ČR - šance k akceleraci, pořádaný Ligou ekologických alternativ.
diskuse: 1 příspěvek, 16.02.2010 13:39

Podrobně k výsledkům soutěže Zlatý@TZB-info

28.11.2003 | redakce
Hodnocení soutěže o nejlepší internetové stránky prováděla v letošním ročníku odborná porota složená z doktorandů několika technických vysokých škol. Posuďte sami, zda se Váš názor na přihlášené internetové prezentace shoduje se závěry odborné poroty.

Ustavující schůze Sdružení pro racionální a ekologické využívání zemního plynu

28.11.2003 | Mgr. Miroslav Manďák
Dne 27.11.2003 proběhla na pražském Výstavišti ustavující schůze Sdružení pro racionální a ekologické využívání zemního plynu, které se již u odborné veřejnosti stává známé pod zkratkou SREP.

Využít Slunce? Vezměme si příklad z Rakouska

28.11.2003 | redakce
Rozhovor s Edvardem Sequensem ze Sdružení pro záchranu prostředí Calla a Ludvíkem Trnkou z Ekologického institutu Veronica u příležitosti "solárního dne" na konferenci TZB-2003 o česko-rakouském projektu na podporu rozvoje solárně-termických zařízení Sluneční síť.

VIADRUS proniká do českých domácností

27.11.2003 | Alexander Lukeš
Firma VIADRUS představila včera na tiskové konferenci novinky ve svém sortimentu.

Kotel jako skříň

27.11.2003 | redakce
Vedoucí projektu firmy Viessmann Jan Mašek představuje nový exponát.

Výsledky soutěže o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm Praha 2003

26.11.2003 | redakce
Dnes proběhlo na Výstavišti slavnostní vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší exponát.

Slavnostní zahájení veletrhu Aqua-therm Praha 2003

26.11.2003 | redakce
Za účasti významných hostů proběhlo včera v Pyramidě na Výstavišti slavnostní zahájení jubilejního 10. ročníku veletrhu Aqua-therm Praha.

Dva z oceněných se svěřují se svými dojmy

26.11.2003 | redakce
Bezprostředně po udělení Zlatých medailí a Čestných uznání u příležitosti 10. ročníku Aqua-thermu jsme se zeptali dvou oceněných vystavovatelů. Otázka byla nasnadě: jaký máte z tohoto úspěchu pocit?

Kabaret U Fleků oživil Aqua-therm

26.11.2003 | Alexander Lukeš
Staropražské písničky, kankán, kouzelník, flekovské pivo, husa, "jetelíček u vody" v podání rozverných zpěvaček - tak vypadal včerejší společenský večer, který se konal v rámci doprovodných programů jubilejního 10. mezinárodního odborného veletrhu Aqua-therm 2003. U Fleků se sešli vystavovatelé, které pozvali organizátoři III. Mezinárodní konference Východ.

Výsledky soutěže "Zlatý@TZB-info" o nejlepší internetové stránky

25.11.2003 | redakce
V soutěži o nejlepší internetové stránky z oboru TZB získala od odborné poroty společnost SCHIEDEL ocenění "Zlatý@TZB-info" a společnosti IVAR CS a REHAU Čestné uznání. V hlasování čtenářů zvítězily stránky společnosti TEPELNÁ ČERPADLA IVT.

Stacionární kondenzační jednotka Cerasmartmodul

21.11.2003 | Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize Junkers Bosch, Ing. Martin Pavlata
Kondenzační kotle na bázi kondenzujících vodních par s vysokým stupněm účinnosti - v porovnání s konvenčním principem spalování plynu - mají řadu předností a dosahují vynikajícího komfortu přípravy a dodávky teplé vody. Ani v této oblasti se však vývoj nezastavil. Jedním z důkazů je kompaktní stacionární jednotka plynového kondenzačního kotle s vrstveným zásobníkem teplé vody, kterou firma Junkers uvádí na trh pod názvem Cerasmartmodul.

Novinka na českém trhu - DAKON DUA Plus

20.11.2003 | Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize Dakon
Ve spolupráci s předními evropskými výrobci komponentů byl vyvinut nový kotel DAKON DUA Plus, který vychází ze svého předchůdce DAKON DUA, ale využívá nové možnosti, především elektroniky. Elektronika kotle nyní zabezpečuje více funkcí, které zvyšují bezpečnost kotle, regulaci teplot topné i užitkové vody, diagnostiku poruch.

Tepelné čerpadlo je ekologické zařízení, které Vám ušetří náklady spojené s vytápěním budov!

20.11.2003 | HENNLICH s.r.o., Ing. Miroslav Páv
Snad každý, kdo se chystá stavět, staví, nebo již vlastní rodinný dům, se zabýval otázkou, jak ve svém domečku vytvořit optimální tepelnou pohodu a přitom za vytápění platit co nejméně. Právě tito lidé se už jistě setkali s pojmem tepelné čerpadlo a vědí, že dokáže využívat obnovitelnou energii obsaženou v zemi, vodě, nebo vzduchu.

Nová řada tepelných čerpadel REGULUS vzduch-voda

19.11.2003 | REGULUS spol. s r. o., Ing. Pavel Kučera
Tepelná čerpadla REGULUS si svými parametry, rozsahem výkonů, jednoduchostí instalace a příznivou cenou získala pevné místo na našem trhu. Na veletrhu AQUA-THERM 2003 bude představena nová řada tepelných čerpadel s výkony od 8 kW do 47 kW.

Hodnocení soutěže Zlatý@TZB-info odbornou porotou

19.11.2003 | redakce
Prestižní soutěž o nejlepší internetové stránky z oboru TZB - Zlatý@TZB-info probíhá v rámci doprovodného programu k mezinárodnímu odbornému veletrhu Aqua-therm Praha 2003. Hodnocení soutěže bude v letošním ročníku nově provádět odborná porota složená z doktorandů technických vysokých škol.

TACONOVA - moderní technologie pro vytápěcí, klimatizační a sanitární aplikace

18.11.2003 | Taconova GmbH, Dr. Miloš Hoff
Firma Ostaco AG zve srdečně všechny zájemce k návštěvě své expozice, stánek č. 621, hala E, na veletrhu Aqua-therm Praha ve dnech 25. až 29. listopadu 2003.

další články

 
 
Reklama