Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv článků autora: Ing. Libor Kostelný


9.1.2012
Agentura Inforpres, s.r.o., pořadatel výstavy Infotherma, Ing. Libor Kostelný

Již jen pár dnů nás dělí od zahájení 19. ročníku mezinárodní výstavy Infotherma, tradičně věnované vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů. V současné době uživatele nejvíce zajímá, jaký bude cenový vývoj nejen ušlechtilých paliv a kam se bude ubírat státní energetická politika.

16.12.2010
Agentura INFORPRES s.r.o., Ing. Libor Kostelný

Jen několik týdnů nás dělí od 18. ročníku největší specializované výstavy Infotherma, tradičně věnované vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. Přes 350 domácích a zahraničních firem a organizací předvede novinky ve svém oboru, které z nejrůznějších pohledů ovlivňují nebo mohou ovlivňovat tepelnou pohodu našich příbytků.

11.6.2009
Agentura INFORPRES s.r.o., Ing. Libor Kostelný, ředitel výstavy

V době, kdy připravujeme XVII. ročník mezinárodní výstavy Infotherma 2010, se nachází naše republika, stejně jako celý svět, v hospodářské a finanční krizi. Každý den se dovídáme nejrůznější prognózy o délce jejího trvání a receptech na řešení. Byli bychom velice neradi, kdyby složitá ekonomická situace se jakkoliv negativně podepsala na rozsahu, náplni a kvalitě Infothermy 2010.

15.1.2009
Agentura INFORPRES s.r.o., Ing. Libor Kostelný

Již v pondělí 19. ledna se otevřou brány XVI. ročníku mezinárodní specializované výstavy Infotherma 2009 věnované vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů energie v malých a středních objektech. Ve dnech 19.-22. ledna bude na ostravském výstavišti 351 domácích a zahraničních firem a institucí představovat vše, co souvisí s tepelnou pohodou našich příbytků.

27.11.2008
Ing. Libor Kostelný - ředitel výstavy, Agentura INFORPRES s.r.o.

Na XVI. ročník mezinárodní specializované topenářské výstavy Infotherma 2009, která se uskuteční ve dnech 19. - 22. ledna 2009 na Výstavišti Černá louka v Ostravě, bylo vybráno 334 domácích a zahraničních firem a organizací.

3.10.2008
Ing. Libor Kostelný - ředitel výstavy, Agentura INFORPRES s.r.o.

Tak jako každoročně je o naši největší specializovanou topenářskou výstavu Infotherma, jejíž XVI. ročník se uskuteční ve dnech 19. - 22. ledna 2009 na Výstavišti Černá louka v Ostravě, mimořádný zájem.

15.8.2008
Ing. Libor Kostelný - ředitel výstavy Infotherma, Agentura INFORPRES s.r.o.

Již po šestnácté si Vás dovolujeme pozvat na mezinárodní výstavu Infotherma, která si, tak jako na předcházejících ročnících, klade za cíl kompletně představit vše, co souvisí s vytápěním, úsporami energie a využíváním obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech.

10.8.2007
Agentura INFORPRES s.r.o., Ing. Libor Kostelný

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní topenářskou výstavu Infotherma 2008. Její uplynulý čtrnáctý ročník prošel křtem ostravského výstaviště a jsme velice potěšeni, že se jednalo o výstavu rekordní.

3.12.2004
Agentura INFORPRES s.r.o., Ing. Libor Kostelný

Dvanáctý ročník největší specializované topenářské výstavy v České a Slovenské republice věnovaný vytápění, úsporám energie a obnovitelným zdrojům v malých a středních objektech se uskuteční ve dnech 17. - 20. ledna 2005 ve Frýdlantu nad Ostravicí. Výstava a odborný doprovodný program bude aktuálně reagovat na permanentní zvyšování cen ušlechtilých paliv.

16.10.2003
Ing. Libor Kostelný, ředitel výstavy Infotherma, Agentura INFORPRES s.r.o.

Mezinárodní topenářská výstava INFOTHERMA vstupuje do druhého desetiletí svého trvání. Srdečně Vás zveme na toto setkání všech, kteří se zabývají vytápěním, úsporami energie a využíváním obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. XI. ročník mezinárodní výstavy se koná ve dnech 19. - 22. ledna 2004 ve Frýdlantu nad Ostravicí. 
 
Reklama