Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Firma REHAU, s.r.o. a Cech instalatérů ČR podepsali dohodu o spolupráci

16.1.2003 | Hana Bílková  
Dohoda o spolupráci pro letošní ročník soutěže učňů SOU oboru instalatér mezi firmou REHAU, s.r.o. a Cechech instalatérů ČR se rodila již v průběhu celého roku 2002. K jejímu slavnostnímu podpisu došlo v průběhu odborného veletrhu Aqua-therm Praha 2002 na stánku REHAU.

Mezinárodní veletrh v Káhiře

13.12.2002 | Progres Partners Advertising spol. s r.o.
Informace pro všechny české firmy v oboru TZ, které chtějí exportovat do Egypta a na Blízký východ.

Vyhlášení výsledků soutěží "Nejlepší expozice", "Nejlepší inzerát" a "Zlatý @"

13.12.2002 | redakce  
Slavnostní předání ocenění vítězným firmám soutěží z odborného veletrhu Aqua-therm Praha 2002 se uskutečnilo ve středu v Praze.

Závěrečná zpráva veletrhu Aqua-therm Praha 2002

12.12.2002
Kolik vystavovatelů se zúčastnilo, z kolika zemí a řadu dalších zajímavých informací se dozvíte ze závěrečné zprávy 9. ročníku veletrhu Aqua-therm Praha 2002.

Čestné uznání pro značku VIADRUS

10.12.2002 | Robert Juřeník,  VIADRUS - ŽDB GROUP a.s.
Největšímu zájmu našich zákazníků se i v letošním roce opět těšil kotel U22 "Hercules". Jen za 10 měsíců tohoto roku jsme jich vyrobili 38 000 kusů. Odborná porota veletrhu Aqua-therm udělila nové verzi tohoto kotle "Hercules ECO" prestižní ocenění "Čestné uznání za nejlepší exponát".

Nedělní editorial - Aqua-therm Praha 2002 skončil

8.12.2002 | redakce  
Aqua-therm Praha - největší odborná akce v oboru TZB je za námi a do konce roku zbývá už jen pár pracovních dnů.

Výsledky soutěže "Zlatý @" o nejlepší internetové stránky

30.11.2002 | redakce  
V soutěži o nejlepší internetové stránky z oboru TZB získala od odborné poroty firma EKOPLASTIK ocenění "Zlatý @" a firma IMI INTERNATIONAL Čestné uznání. V hlasování čtenářů zvítězily stránky firmy MEDIUM SOFT.

JUNKERS: Zlatou medaili nemohou dostat všichni, ale Čestné uznání nás také těší

30.11.2002 | redakce  
Firma JUNKERS získala na letošním Aqua-thermu Čestné uznání za plynový závěsný kondenzační kotel CERAPUR ZSBR7-28A. Požádali jsme marketingového ředitele firmy Ing. Martina Pavlatu, aby nám oceněný výrobek blíže představil.

Zlatá medaile Aqua-thermu potěšila i firmu DAKON

30.11.2002 | redakce  
Ptáme se vedoucí obchodně-marketingového oddělení firmy DAKON Ing. Dany Ligocké na pocity z ocenění závěsného kondenzačního kotle KZ 15.

Thermona a Wilo: radost ze Zlatých medailí

29.11.2002 | redakce  
Zeptali jsme se zástupců firem THERMONA a WILO Praha na pocity z ocenění jejich výrobků Zlatými medailemi na letošním Aqua-thermu.

Firma ELVL představuje zcela novou konstrukci otopných těles BITHERM

29.11.2002 | ELVL s. r. o.
Stavebnicová otopná tělesa BITHERM jsou horkou novinkou, o originalitě jejich konstrukčního řešení svědčí udělený patent č. 291245 z 19.11.2002. Otopná tělesa BITHERM jsou přihlášena do soutěže o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm a zároveň do soutěže INOVACE ROKU 2002, kterou vyhlašuje Asociace inovačního podnikání ČR.

Novinky firmy JUNKERS na veletrhu Aqua-therm

29.11.2002 | Junkers Bosch/Thermotechnik
Firma JUNKERS představila na Aqua-thermu mimo jiné novou řadu plynových závěsných kotlů Cerastar a Ceramini nebo nový typ prostorového regulátoru Ceracontrol TA 300 pro řízení závěsných kotlů.

Solární systémy pro přípravu teplé vody opět o krůček dál

28.11.2002 | Junkers Bosch/Thermotechnik
Na letošním Aqua-thermu bylo možno zaznamenat další posun ve využívání sluneční energie pro ohřev teplé vody. Zaváděné technické novinky a inovace zefektivňují využívání slunečního záření i v České republice. Například firma Junkers Bosch/Thermotechnik na holešovickém výstavišti předvedla integrovaný solární program kombinující solární systémy s klasickou plynovou topnou soustavou.

Zajímavosti veletrhu: "Teplo do vánoc" a topné rohože do kostela

28.11.2002 | redakce  
V hale D probíhá akce, jejímž smyslem je pomoci lidem postiženým letošními povodněmi. Další zajímavostí jsou elektrické topné rohože určené speciálně do kostelů.

Dnes pokračovaly přednášky odborného doprovodného programu

28.11.2002 | redakce  
Jedním z příspěvků doprovodného programu na galerii středové haly Průmyslového paláce byla dnes dopoledne přednáška Prof. Ing. Dušana Petráše "Nízkoteplotní vytápění / vysokoteplotní chlazení".

Slavnostní vyhlášení soutěže o nejlepší exponát

28.11.2002 | redakce  
Včera proběhlo v Planetáriu za účasti významných hostů slavnostní vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm. Fotoaparátem jsme zachytili několik okamžiků z předávání ocenění a přítomnému ministru životního prostředí Liboru Ambrozkovi jsme položili několik otázek.

TACONOVA: Ostaco AG představuje novinku - solární stanici TACOSOL s čerpací, regulační a odvzdušňovací funkcí pro solární systémy

28.11.2002 | Taconova GmbH
Přednostmi nové kombinované jednotky TACOSOL jsou mimo jiné rychlá a jednoduchá montáž, automatické odvzdušňování, bezúdržbový provoz, dlouhá životnost.

Tepelné čerpadlo pro nízkoenergetické domy a další novinky pro rok 2003

28.11.2002 | TEPELNÁ ČERPADLA IVT s.r.o.
Tepelná čerpadla IVT se v České republice instalují již 11 let. Díky široké řadě výrobků je lze nalézt jak v nízkoenergetických rodinných domech s tepelnou ztrátou 5 kW, tak i v komerčních objektech s tepelnou ztrátou přesahující 500 kW. Pro příští rok připravila švédská firma IVT pro své zákazníky několik velice zajímavých novinek.

MEDIUM SOFT představuje novou verzi pit/CAD-5.2 pro AutoCAD a ADT

28.11.2002 | MEDIUM SOFT a.s.
Nová verze CAD programů určených projektantům TZB firem pit-cup a MEDIUM SOFT a.s., pod označením _pit-5.2, přináší řadu nových, pro uživatele velmi zajímavých funkcí a rozšíření.

Výsledky soutěže o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm Praha 2002

27.11.2002 | redakce  
Dnes proběhlo v Planetáriu slavnostní vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší exponát. Letos vyhlásila porota celkem deset zlatých medailí a sedmnáct čestných uznání.

další články

 
 
Reklama